رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

کمک و مشاوره پروژه حظور غیاب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان پروژه کاردانی من برنامه(اندروید)حظور غیاب دانشجویان هست که توسط استاد انجام میشه.برنامه رو از پایه میخوام بسازم و اطلاعات خاصی هم ندارم و با آموزش ها دارم پیش میرم.دوستان هرکسی پیشنهاد و کمک درمورد محیط و امکانات برنامه داره ممنون میشم کمک کنن.:heart:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منظورتون رو واضح تر بیان کنید.

اگر منظور اینه که یک اپ در دست استاد باشد که در بتواند حاضران و غایبان هر جلسه را منظور کند.بهتر است روی مفاهیم دیتابیس داخلی و لیست ویو تمرکز کنید.البته ابتدا مفاهیم پایه را یاد بگیرید.

لینک ارسال

ببین منظورم اینه برنامه ای میخوام درست کنم.فرضا کلاس با مشخصاتش وارد کنم.بعدش دانشجوهای همون کلاس ثبت شن بعدش امکان حظور یا غیاب وجود داشته باشه.حالا یکسری امکانات دیگه هم میخوام بعد از استارت کار اضافه کنم بهش مثلا اینکه تعداد غیبت ها از یه سطح بالا بره حذف شه دانشجو..برنامه مورد نظر هم Eclips هستش.

لینک ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام دوست عزیز

توی کارتون به کجا رسیدین؟

منم میخوام چنین کاری بکنم. فقط با این تفاوت که ساعت ورود و خوروج کارمندای شرکت رو میخوام. 

همچنین امکان نمایش کامل این ساعتها برای هرکس به صورت کامل و در محدوده ی خاصی نیز امکان پذیر باشد.

اگه به نتایجی رسیدین ممنون میشم که راهنماییم کنید.

مچکر

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...