رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

مشکل در تغییر مجوزهای sdcard و نوع آدرس دهی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من میخوام یه فولدر رو در sdcard در emulator کپی کنم  و از   adb push sourceaddress /mnt/sdcard استفاده کردم و چون مجوز sdcard هم نوشتن جزء ش نبود از دستور

adb shell 

mount -o remount rw/sdcard

هم برای اضافه کردن قابلیت نوشتن در sdcard استفاده کردم اما وقتی در DDMS چک می کنم sdcard این مجوزها بهش داده نشده مشکل چیه؟

و این که سورس آدرس رو چطور و به چه فرمتی باید بنویسم هر طور امتحان میکنم می گه همچین فولدری وجود نداره! آیا باید فولدر در جای خاص کپی کنم و آدرس اون قسمت بدم؟

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقتی میخوام آدرس فایل مشخص کنم مشکل میگیره و میگه چنین فایل وجود نداره اگه ممکنه بگید چطور باید آدرس فایل مبدا بدهم و یک نمونه آدرس دهی مثال بزنید.

ممنون

لینک ارسال

ابتدا با کلاس زیر فایل خود را به SDCARD کپی کنید :

private void CopyAssets() {        AssetManager assetManager = getAssets();        String[] files = null;        try {            files = assetManager.list("Files");        } catch (IOException e) {            Log.e("tag", e.getMessage());        }         for(String filename : files) {            System.out.println("File name => "+filename);            InputStream in = null;            OutputStream out = null;            try {              in = assetManager.open("Files/"+filename);   // if files resides inside the "Files" directory itself              out = new FileOutputStream(Environment.getExternalStorageDirectory().toString() +"/" + filename);              copyFile(in, out);              in.close();              in = null;              out.flush();              out.close();              out = null;            } catch(Exception e) {                Log.e("tag", e.getMessage());            }        }    }    private void copyFile(InputStream in, OutputStream out) throws IOException {        byte[] buffer = new byte[1024];        int read;        while((read = in.read(buffer)) != -1){          out.write(buffer, 0, read);        }    }

سپس چک کنید ایا موجود است یا نه.

مجوز هم در پروژه اعمال کنید:

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...