رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

اضافه کردن کتابخانه به اندروید

پست های پیشنهاد شده

با سلام;)

من یک کتابخونه دارم به پوشه libs اضافش کردم حالا از

build path/configur build path  یعنی پنجره زیر باید کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟؟:huh:

یعنی از پنجره زیر تب lib  وقتی گزینه  add jar رو میزنم باید چی کار کنم؟ یا اینکه مسیر رو اصلا اشتباه میام؟

842x473http://0up.ir/do.php?imgf=akslibrary.png[/img]

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه کتابخونه مورد نظر شما یه فایل جره، در این صورت فقط باید تو فولدر libs پروژه کپیش کنی. در غیر این صورت باید اول کتابخونه مورد نظرت رو با پروژه تو یه درایو قرار بدی. یعنی مثلا اگه پروژه رو دسکتاپه، کتابخونه رو هم باید رو دسکتاپ قرار بدی. بعد از این کار باید روی پروژه راست کلیک کنی و گزینه Properties رو انتخاب کنی. بعد از باز شدن پنجره باید سمت چپ پنجره، زیر شاخه Android رو انتخاب کنی. آخر کار باید سمت راست و پایین پنجره تو قسمت Library با استفاه از دکمه Add کتابخونه مورد نظر رو اضافه کنی و در نهایت ok رو بزنی.

لینک ارسال

با تشکر

پروژه من در مسیر  D/Project  قرار داره ، اون کتابخونه رو هم درمسیر D/project  قرار دادم و هم در مسیر D  اما مثل اینکه کتابخونه من رو نمی بینه که بخواد اضافه کنه آخه وقتی add رو میزنم پنجره زیر رو نشون میده ، مشکل از کجاست بزرگوار؟

تیک is library  رو هم چه بزارم چه نزارم همین مدلیه!! هیچ فرقی نمیکنه

do.php?imgf=2_2a00b.png

لینک ارسال

ببخشید، یادم رفت اینو بگم که باید کتابخونه مورد نظر رو تو ایکلیپس ایمپورت کنی، این کارو انجام دادی؟

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...