رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

چگونه برنامه نویس و بازی ساز حرفه ای آندروید شویم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

بعد از زیر و رو کردن کل بازار و خریدن کتاب های مختلف به این نتیجه رسیدم که بهترین راه برای یاد گرفتن برنامه نویسی آندرویدdvd آموزشی هست که بهترین و کامل ترین نسخه هایی که پیدا کردم یکی از سایت دانشجویار بود و یکی از سایت شاپ دروید که در نهایت پکیج سایت شاپ دروید رو خریدم.سوالم این هست که آیا همین پکیج برای تسلط بر برنامه نویسی آندروید کافی است و اگر نیست چکار کنم؟

بعد از مدت ها تحقیق برای اینکه بفهمم چطوری بازی ساز حرفه ای آندروید شویم به این نتیجه رسیدم که ساخت بازی با موتور unityبهترین هست.اما گویا این موتور بازی سازی خود نیازمند یادگیری یک زبان برنامه نویسی مثله سی شارپ هست.سوال بعدی این که آیا با یادگیری سی شارپ می توان بازی سازی با unity کرد؟در ضمن هنوز هیچ پکیج مناسب فارسی برای آموزش unity پیدا نکردم آیا کسی می تونه راهنماییم کنه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله میشه ساخت میتونید dvd های آموزشی فارسی unity رو تهیه و استفاده نمایید لینک_سفارش  لینک_دوم و لینک_سوم

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...

یکی از راه های پیشرفت سریع کار و کار آموزی در کنار یک تیم مجرب و کاربلد است تا سریع رشد کنید.

خب میشه یک تیم معرفی کنید!:blush:

لینک ارسال

دوست عز یز اولن که اگه می خواید یادبگیرید پی گیر باشید و خودتون در شهرتون جستجو کنید.

دوم اینکه من فقط راهنمایی کردم.

لینک ارسال

یکی از راه های پیشرفت سریع کار و کار آموزی در کنار یک تیم مجرب و کاربلد است تا سریع رشد کنید.

خب میشه یک تیم معرفی کنید!:blush:

من میتونم با اموزش انلان بهتون یاد بدم .پیام بده بگو کی هستی تا با هم یه توافقی کنیم

09383734910

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...