barayand

پیدا نشدن ADT توسط Eclips

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

درود!

دوستان اکلیپس بنده پیغامی داد که adt پیدا نشد ! و بنده هم رفتم دوباره از نو adt رو اکسترکت کردم و بهش ادرسش رو دادم و این پیغام رو میده که عکس گرفتم پیوست کردم.

2015-03-15_11-23-36.png.a3ed7e05b34d61369edb1f5e9500e10d.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

احتمالا sdk مشکل داره. اگه برنامه نویسی اندرویدو تازه شروع کردی، بهت پیشنهاد می کنم که اکلیپس رو به طور کل کنار بزاری چون ایکلیپس دیگه از رده خارج شده و بدتر از همه این که مشکلات این چنینی زیاد داره. بهتره که از اندروید استودیو یا IntelliJ IDEA استفاده کنی که محیط های قدرتمندتری هستن و مشکلاتشون هم به مراتب خیلی کمتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

احتمالا sdk مشکل داره. اگه برنامه نویسی اندرویدو تازه شروع کردی، بهت پیشنهاد می کنم که اکلیپس رو به طور کل کنار بزاری چون ایکلیپس دیگه از رده خارج شده و بدتر از همه این که مشکلات این چنینی زیاد داره. بهتره که از اندروید استودیو یا IntelliJ IDEA استفاده کنی که محیط های قدرتمندتری هستن و مشکلاتشون هم به مراتب خیلی کمتره.

بنده اندروید استودیو رو هم دارم و فقط مشکل این جاست که اکلیپس شکل دکمه ها را داشت که قرار بدی در موبایل که کد نویسی نباشه ولی در اندروید استودیو حتما باید کد نویسی باشه که یکم سخت تر هست.

این ارور رو هم اومدم اکلیپس رو از نو کانفیگ کردم درست شد !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

بنده اندروید استودیو رو هم دارم و فقط مشکل این جاست که اکلیپس شکل دکمه ها را داشت که قرار بدی در موبایل که کد نویسی نباشه ولی در اندروید استودیو حتما باید کد نویسی باشه که یکم سخت تر هست.

این ارور رو هم اومدم اکلیپس رو از نو کانفیگ کردم درست شد !

با اکلیپس کار نکن !!!:|

بهتره بری به سمت اندروید استادیو :)

یا حق

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

من هم eclipse رو پیشنهاد نمی کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری