رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

درخواست سورس دوربین بدون پیش نمایش

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان سال نو پیشاپیش مبارک:heart:

سورس کدی میخواستم که در برنامه با یه دکمه بشه با دوربین پشت یه عکس گرفت اما پیش نمایش دوربین معلوم نباشه و کسی نفهمه داریم عکس میگیریم فقط با یه دکمه یه عکس بگیره و در حافظه خارجی اونو ذخیره کنه:)

اگه سورس برای فیلم گرفتنشو هم بذارین بسیار ممنون میشم:cool:

با تشکر فراوان:rolleyes:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 4 هفته بعد...

دوستان از عید تا حالا اینو گذاشتم خواهشن یه جواب بدین به من میدونم تو این سایت که افرادی هستن جواب این سوالا براشون آب خوردنه پس لطفا من که یه برنامه نویس تازه کار هستمو نا امید نکنین:(

لینک ارسال

دوست عزیز باید برای آنچه میخواهید زحمت بکشید.این سورس با این سر راستی و اماده بودن که شما می خواهید هیجا نیست.بلکه خودتان باید با تلاش و جستجو قسمت های مختلف را پیدا کرده و باهم تلفیق کنید.

لینک ارسال

دوست عزیز باید برای آنچه میخواهید زحمت بکشید.این سورس با این سر راستی و اماده بودن که شما می خواهید هیجا نیست.بلکه خودتان باید با تلاش و جستجو قسمت های مختلف را پیدا کرده و باهم تلفیق کنید.

درود بر شما

دوست عزیز من تلاشمو میکنم و خودم جزوه ها و پیکیج ها و سایت های آموزشی مثل همینجا رو دنبال میکنم اما خوب وقتی هیچ جا پیدا نمیکنم باید چه کار کنم؟

من توی تمام سایتا برای کار با دوربین اندروید سرچ کردم اما تنها کدی که به دست آوردم کدی بود که برنامه فابریک دوربین گوشی رو باز میکنه و تو هیچ سایتی راجب به شخصی سازی دوربین نگفته و کلا مطالب راجب دوربین خیلی کمه:-/

بالاخره باید یکی کدا رو به من یاد بده که من بتونم روش کار کنم و شخصی سازیش کنم یا نه خودم که بلد نیستم:S

من حتی نمیدونم به غیر از کدی که برنامه اصلی دوربین رو باز میکنه چطور خودمون با یه کد دیگه میتونیم بازش کنیم و آموزششم نیست:huh:

البته کد هایی مثل اینا رو بلدم

که یک دوربین رو تعریف میکنه ; camera cam یا مثلا ; cam.startpreview اما کلا نمیدونم چطور از دوربین استفاده کنم چطور نمایش بده چطور نده چطور تو حافظه ذخیره کنه و از این قبیل.

اگه میشه حد اقل کد های ساده دوربین با یکم توضیحات به من بگید تا من بدونم باید چکار کنم:huh::huh:

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...