رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

ارور های بعد از ایحاد پروژه

پست های پیشنهاد شده

مشکل از appcompate که شما اگر یک پروژه دیگه با اندروید پایین بسازید و از اکشن بار هم بخواید استفاده کنید یکی دیگه مثل همین میسازه اسمشو میذاره 2

شما میتونی روی پروِژه کلیک راست کنی بری قسمت پروپرتیس گزینه android بزنی

پایین صفحه که بری میبینی appcompate که به عنوان کتابخونه هست روش خطا یا علامت ضربدر خورده !! اونو پاک کنی و اون دومی که ساختی رو اد کنی !!

درست میشه !!

موفق باشی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان.

من تازه وارم لطفا راهنمایی کنین

وقتی ایجاد پروژه میکنم توی Error Log چند تا ارور میده میخاستم بدونم مشکل از چیه . الان 3 روزه هر چی سرچ میکنم هر کار میکنم نتونستم مشمل و حل کنم.

تو همین سایت هم سئالمو پرسیدم ولی اصن کسی توجه نمیکنه.

دوستان لطفا هر چه زودتر راهنمایی کنین

دوست عزیز به این لینک برید مشکلتون حل میشه من خودم این مشکلو داشتم حل شد اگه مشکلتون حل نشد پیشنهاد میکنم بسته کامل adt رو دانلود کنید که شامل تمام چیزایی که برای برنامه نویسی اندروید لازمه هست:)

http://p30droid.com/Thread-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87--3023

لینک ارسال

سلام؛

دوست عزیز، appcompat v7 وقتی ایجاد میشه که بین نسخه کمینه و نسخه هدف شما توی برنامه نویسی اندروید تفاوت باشه و این تفاوت رو شما حین ایجاد پروژه بوجود میارید ! در اصل وقتی شما برای ی نسخه بالای برنامه نویسی می‌کنید و میخواید از نسخه های پائین‌تر پشتیبانی کنه، این فایل توسط IDE ایجاد میشه که خیلیم کاربرد داره .

من خودم ی تقریبا تازه وارد توی برنامه نویسی اندروید محسوب میشم، اما مشکل شما یحتمل برمگیرده به این نکته که این فایل هم ی ورژنی برای کامپایل داره و اون ورژن شاید توی بسته SDK شما موجود نباشه یا نقصانی داشته باشه . بهرصورت، پیشنهاد میکنم ی سری به Properties فایل appcompat v7 بزنید و توی قسمت Android ی نگاهی بندازید ببنید نسخه هدف روی نسخه ای تنظیم شده که موجود هست یا نه ...Flower_Yahoo_smiley.gif

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...