recovery

خطا بعد از ایجاد پروژه در ایکلیپس

6 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من هر کاری میکنم نمیتونم این خطا ها رو برطرف کنم کل سایتارو گشتم به سایت stackoverflow هم رفتم ولی مشکلم حل نشد لطفا ...خواهشن اگه کسی میتونه مشکل منو برطرف کنه بگه خیلی گیزم. اگه کسی هم میتونه با TeamViewer بیاد ببینه مشکلش از چیه؟

اینم عکسش:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام اینجا را ببینید مشکلی مانند شما داشتند راه حلی که  دوستمون hosseinakbari   ارائه کردند تست کنید

http://p30droid.com/Thread-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AF-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87?pid=10698#pid10698

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

این روشم انجام دادم ولی بازم نشد. تنها راهش فککنم اینه که یکی از طریق TeamViewer بیاد و خودش ببینه مشکل من چیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

حداقل description کامل باز کن تا ببینیم خطا چیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

حداقل description کامل باز کن تا ببینیم خطا چیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام دوستان من هر کاری میکنم نمیتونم این خطا ها رو برطرف کنم کل سایتارو گشتم به سایت stackoverflow هم رفتم ولی مشکلم حل نشد لطفا ...خواهشن اگه کسی میتونه مشکل منو برطرف کنه بگه خیلی گیزم. اگه کسی هم میتونه با TeamViewer بیاد ببینه مشکلش از چیه؟

اینم عکسش:

دوست عزیز به این لینک برید مشکلتون حل میشه من خودم این مشکلو داشتم حل شد اگه مشکلتون حل نشد پیشنهاد میکنم بسته کامل adt رو دانلود کنید که شامل تمام چیزایی که برای برنامه نویسی اندروید لازمه هست:)

http://p30droid.com/Thread-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87--3023

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری