رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

کمک و راهنمایی برای شروع کار ساخت برنامه آندروید

پست های پیشنهاد شده

سلام

متاسفانه با توجه به مشکلات زندگی نیاز به درآمد بیشتری دارم و درآمدم اصلا جوابگوی زندگیم نیست

به فکرم رسید کار ساخت برنامه آندروید رو یاد بگیرم و از این طریق خدا کمکم کنه و درآدمی داشته باشم

از شما خواهش میکنم کمک کنید تا جلوی زن و بچم سرافکنده نشم

من از برنامه نویسی هیچی نمیدونم

از شما اساتید خواهش دارم کمک کنید و بگید چجوری از این راه درآمد کسب کنم

مسلما برای شروع کارم باید با برنامه های ساده استارت بزنم و بعدش سراغ برنامه های سخت تر برم

ازکجا باید شروع کنم؟

از سایت هایی که به طور آنلاین برنامه میسازن استفاده کنم؟ چه سایتی بهتره؟ ایرانی یا خارجی؟ با تبلیغ یا بدون تبلیغ؟ و ......

وقت بذارم و برنامه نویسی یاد بگیرم؟ چه نرم افزاری ساده تر و بهتره؟ چجوری یاد بگیرم؟ چقدر وقت میبره؟ و ....

برنامه رو که تولید کردم چجوری توی مارکت ها بذارمش؟ واسه آی او اس هم میشه برنامه ساخت ؟ ( منظورم اینه بدون کار اضافی و با همین برنامه آندرویدی که ساختم )

و در آخر چه توصیه ای دارید واسه من که اول راهم ( واسه فروش و بازاریابی و قیمت و ... )

میدونم سوالاتم زیاد شد و ممکنه جواب دادن به اینا ، وقت با ارزشتونو بگیره. ولی اینو بدونید که با کمک شما یه مرد سرشو جلوی بچه هاش و زنش بالا میگیره و دعای خیرش پشت شماست :heart::heart::heart:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

وقت به خیر

این که از برنامه نویسی هیچی نمی دونید یعنی اول راه هستید و اول باید مثلا از مفاهیم طراحی الگوریتم شروع کنید بعد جاوا و در آخر اندروید رو شروع کنید که طی کردن این روند بسیار زمانبر هست و طبیعتا حرفه ای شدن در اندروید و کسب در آمد هم وقت می بره که به نظر من تمام این روند بیشتر از یک سال زمان می خواد به شرط روز 8 ساعت تمرین و کار مدام

و نمیشه تضمین کرد تا یک سال آینده بازار کار اندروید با توجه به تغییرات بسیار سریع دنیای IT چگونه است

ولی اگر باز هم مصمم هستید اول طراحی الگوریتم بخونید بعد کمی جاوا یاد بگیرید و سپس فیلم های آموزشی همین سایت رو بگیرید و گام به گام جلو برید

تا جایی که من می دونم پایه برنامه های ios زبان سی هست و نرم افزار برنامه نویسیش روی مک نصب میشه

در این مدت اگر یک شرکت خوب پیدا کنید و به عموان کار آموز روزی چند ساعت برید براتون مفیده

پس ابتدا شرایطتون و زمانتون رو بسنجید و با توکل شروع کنید

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...