رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

مشکل با اجرای اولین پروژه اندرویدی

پست های پیشنهاد شده

من تو قسمت create activity مشکل دارم و تیکشو میزارم هیچ چیزو نمیشه تغییر داد ورش میدارم میشه finish رو انتخاب کرد و فکر کنم اگه activity نباشه نمیشه برنامه نویسی رو شروع کرد؟!

عکسی از برنامه های نصب شده پیوست کردم

Capture.JPG

Capture.JPG.e0086603f93b3752cb903c755a5c357a.JPG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این مشکل مربوط به SDK شما میباشد که کامل نیست برای این پروژه جدید ایجاد نمیشود..لطفا از یک جای بهتر SDK را دانلود کنید تا به مشکل نخورید.

اگر به تصویر توجه کرده باشید بیشتر API های اندروید not installed هستند.

لینک ارسال

این مشکل مربوط به SDK شما میباشد که کامل نیست برای این پروژه جدید ایجاد نمیشود..لطفا از یک جای بهتر SDK را دانلود کنید تا به مشکل نخورید.

اگر به تصویر توجه کرده باشید بیشتر API های اندروید not installed هستند.

اونایی که گفته بودید نصب کردم عکسشونو هم گذاشتم ولی بازم نشد

Capture2.JPG

Capture1.JPG

Capture2.JPG.e7ca27c6824a95df8f9bef4e171c52c2.JPG

Capture1.JPG.c719ca3ce9766795f0d831d4f1fa8339.JPG

لینک ارسال

ُSDK شما فقط نسخه  اندروید 4 رو دارید .پس باید نسخه 4 رو انتخاب کنید و براساس آموزش ایجاد اولین پروژه اندرویدی جلو برید تا پروژه ایجاد بشه.. شما اشتباهی رفتی create activity را انتخاب کرده اید.باید  Create Android Application را انتخاب کنید

لینک ارسال

ُSDK شما فقط نسخه  اندروید 4 رو دارید .پس باید نسخه 4 رو انتخاب کنید و براساس آموزش ایجاد اولین پروژه اندرویدی جلو برید تا پروژه ایجاد بشه.. شما اشتباهی رفتی create activity را انتخاب کرده اید.باید  Create Android Application را انتخاب کنید

نرم افزار eclipse کمی فرق کرده میشه آموزش ایجاد اولین پروژه با ورژن چدید eclipse رو بذارید تصاویری هم که گذاشتید نشون نمیده

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...