ikas

برنامه های جدید مورد نیاز اندروید

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام و خسته نباشید

قبل از هر چیز اگر تاپیک رو جای درستی نزدم معذرت میخوام و مدیران بی زحمت انتقالش بدن به جای درست

من برنامه نویس php هستم و برای یکی از سایت هام میخوام شروع کنم به اندروید نوشتن

حالا خواستم برنامه هاشو دانلود کنم که دیدم حجمشون زیاده و حدودا 2 گیگی میشه که یک هفته ای طول میکشه من دانلود کنم با سرعت لاک پشتی ای که دارم

خواستم ببینم جایی هست که به صورت آنلاین بشه برنامه های مورد نیازش مثلا آخرین ورژن اندروید استودیو و sdk و . .. رو خرید کرد به صورت پستی ؟

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

دوست عزیز شما میتونید از پکیج آموزشی مهرگان که با کمک شرکت داتیس ساخته شده که شامل تمامی برنامه های مورد نیاز برای برنامه نویسی اندروید هست استفاده کنید همچنین آموزش های این پکیج بسیار زیاد و کاربردیه که میتونید از اونا هم استفاده کنید

اگر تازه میخواد برنامه نویسی اندروید رو شروع کنید پیشنهاد شدید من هم به شما هم به بقیه کاربران اینه که از این پکیج استفاده کنید چون در ابتدا مقدمات جاوا رو توضیح داده و بعد مطالب اندروید و چون به زبان ساده گفته بسیار مناسبه و برنامه هایی هم که میخواید داره من خودم با همین شروع کردم

تو گوگل سرچ کنید پکیج آموزش اندروید شرکت مهرگان یا داتیس  سایت هایی که این پکیج رو میفروشند برای شما باز میشه و میتونید سفارش بدید

دقت کنید بسته این نرم افزار آموزشی به رنگ مشکی هست و از همکاری دو شرکت داتیس و مهرگان درست شده پس حواستون باشه اشتباه نخرید

موفق باشید

درود بر شما

دوست عزیز شما میتونید از پکیج آموزشی مهرگان که با کمک شرکت داتیس ساخته شده که شامل تمامی برنامه های مورد نیاز برای برنامه نویسی اندروید هست استفاده کنید همچنین آموزش های این پکیج بسیار زیاد و کاربردیه که میتونید از اونا هم استفاده کنید

اگر تازه میخواد برنامه نویسی اندروید رو شروع کنید پیشنهاد شدید من هم به شما هم به بقیه کاربران اینه که از این پکیج استفاده کنید چون در ابتدا مقدمات جاوا رو توضیح داده و بعد مطالب اندروید و چون به زبان ساده گفته بسیار مناسبه و برنامه هایی هم که میخواید داره من خودم با همین شروع کردم

تو گوگل سرچ کنید پکیج آموزش اندروید شرکت مهرگان یا داتیس  سایت هایی که این پکیج رو میفروشند برای شما باز میشه و میتونید سفارش بدید

دقت کنید بسته این نرم افزار آموزشی به رنگ مشکی هست و از همکاری دو شرکت داتیس و مهرگان درست شده پس حواستون باشه اشتباه نخرید

موفق باشید

ببخشید نا گفته نمونه این پکیج شامل محیط ایکلیپس هست و درمورد اندروید استدیو اطلاعی ندارم  ولی تفاوت چندانی ندارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

درود بر شما

موفق باشید

درود بر شما

موفق باشید

ببخشید نا گفته نمونه این پکیج شامل محیط ایکلیپس هست و درمورد اندروید استدیو اطلاعی ندارم  ولی تفاوت چندانی ندارن

ممنون

الآن جستجو کردم این 2 مورد پیدا شد :

http://shop.iranget.com/android-programing/

http://www.mehregan.eshopfa.biz/cd3103_21845_%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%8A%D8%AF.html

کدومشون همون پکیجی که میگین هست ؟

آخرین نرم افزارهای مورد نیاز رو لازم دارم حالا یا اندروید استودیو یا اکلیپس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری