رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

چیجوری برنامه نویسی اندروید رو شروع کنم ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام .

چند تا سوال داشتم از اساتید !

من کدنویسی تحت وب یعنی HTML و CSS رو کامل بلدم با یکم JavaScript .

اما میخوام برنامه نویسی اندروید رو شروع کنم چون درآمد خوبی داره و بازار گرمی هم داره

اما نمیدونم از کجا شروع کنم . از کدوم سایت یا منبع ( فارسی باشه ) که کامل باشه و نصفه نباشه .

همچنین نمیدونم با اندروید استدیو شروع کنم یا ایکلیپس .

میشه راهنماییم کنید ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

دوست عزیز حقیقت اینطور نیست که شما فکر میکنید اگر فقط میخواید مدت کمی رو برنامه نویسی اندروید کار کنید هیچ درامدی نمیتونید کسب کنید چون برنامه نویسی اندروید کمی از صفحات وب سخت تره و اگر شما نتونید برنامه های حرفه ای بسازید بهتره شروع نکنید چون برنامه نویس اندروید این روزا خیلی زیاده و مشکل دومم اینه که اکثر ایده هایی که به ذهنتون میرسه رو ساختن از طرف دیگه چون هرکس برای خودش یه برنامه غیر کاربردی ساخته و تو بازار به فروش گذاشته کاربرا نسبت به برنامه نویس های ایرانی بی اعتماد شدن و خیلی کم تر از قبل برنامه میخرن البته نمیخوام تو دلتون رو خالی کنم اگر شما ایده های خوب دارید و میتونید برنامه نویسی اندروید رو چند سال با پشتکار یاد بگیرید و میتونید برنامه های کاربردی بسازید شروع کنید.

راجب سایت ها هم که بخوام بگم هنوز هیچ سایت ایرانی کامل کامل نیست اما سایت کلیدستان برای شروع کار خوبه و نکاتی کلیدی رو برای شروع کار گفته و وقتی اون نکات رو خوندید و کمی با اندروید آشنا شدید بهترین سایتی که مطالب کاربردی توشه همین سایته البته سایت اندروید کد و کلیدستان هم آموزش های زیادی دارن ولی همینجا تو انجمن خیلی به شما کمک میکنن.

در مورد محیط برنامه نویسیتونم باید بگم که هر دو نرم افزار خیلی خوبن و کاراییشون با هم تفاوت چندانی نداره اما میگن اندروید استدیو کمی کند تر از اکلیپس هست اما از طرفی اکلیپس دیگه پشتیبانی نمیشه و اندروید استدیو مخصوص این کاره خود گوگل هم گفته اندروید استدیو بهتره پس من پیشنهاد میکنم شما که میخواید تازه شروع کنید و اهداف بلند مدت دارید با اندروید استدیو شروع کنید.

موفق باشید:shy:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...