رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

کسی میدونه این ارور بخاطر چیه؟

http://8pic.ir/images/fx8svdsh88j5zoa1o7jl.jpg

کسی میدونه این ارور بخاطر چیه؟

http://8pic.ir/images/fx8svdsh88j5zoa1o7jl.jpg

کسی نمیدونه این ارور واسه چیه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

احتمالا به خاطر اسم عکس، رینمش کن و فقط از حروف کوچیک استفاده کن .

لینک ارسال

سلام دوستان من به یه مشکلی برخوردم ممنون میشم جواب بدید...

من وقتی میخاستم یه پروژه در اکلیپس بسازم خطا میداد و ضربدرهای قرمز میخورد گوشه ی res و src ! منم دلیتشون کردم!!! بعدم کل پروژرو پاک کردم! دوباره که خواستم پروژه جدید بسازم دیگه res و src خالی بود و چیزی نداشت داخلش!! یک بار برنامرو پاک کردم و دوباره نصب کردم. نزدیک 20 بار پروژه ی جدید ساختم همشون همون مشکلو دارن!! میخاستم ببینم راهی هست برای برگردوندن اکلیپس به تنظیمات اولیه؟ یا اینکه یشه درسش کرد چجوری؟ لطفاااا جواب بدید :(

لینک ارسال

مشکل از sdk هستش. adt-bundle رو از انجمن دانلود و اکسترکتش کن و از اون استفاده کن. اون این مشکلاتو نداره و نیازی هم به نصب sdk نداره.

لینک ارسال

پروژه رو میخوای نگهداری با؟......

بالا سمت راست محیط یه جای سرچ هست . برو اونجا سرچ کن switch workspase  و اولین گزینه رو بزن . بعد یک مسیر دیگه برای ورک اسپیس انتخاب کن . اگه میخوای نگه داری ، ورک اسپیس

قبلی رو پاک کن اگر هم نمیخوای از همین روش یه پروژه بساز و res / src ش رو کپی کن تو این یکی .

موفق باشی

لینک ارسال

پروژه رو میخوای نگهداری با؟......

بالا سمت راست محیط یه جای سرچ هست . برو اونجا سرچ کن switch workspase  و اولین گزینه رو بزن . بعد یک مسیر دیگه برای ورک اسپیس انتخاب کن . اگه میخوای نگه داری ، ورک اسپیس

قبلی رو پاک کن اگر هم نمیخوای از همین روش یه پروژه بساز و res / src ش رو کپی کن تو این یکی .

موفق باشی

ممنون.. اما درس نشد! نه پروژه رو نمیخام. محل ورک اسپیس رو عوض کردم و قبلیو پاک کردم. ولی وقتی ی پروژه جدی ساختم بازم src و layout خالی بودن..

لینک ارسال

با توجه به راهنمایی دوستان و اقدامات که خود شما انجام دادین ، بنظرم یه ورژن دیگه اکلیپسو دان و اجرا کنید مثل ورژن juno اگه اشتباه نکنم اسمشو اگه از این ورژن استفاده می کنید یکی دیگشو دان مثل kepler  ...

لینک ارسال

با توجه به راهنمایی دوستان و اقدامات که خود شما انجام دادین ، بنظرم یه ورژن دیگه اکلیپسو دان و اجرا کنید مثل ورژن juno اگه اشتباه نکنم اسمشو اگه از این ورژن استفاده می کنید یکی دیگشو دان مثل kepler  ...

ممنون از راهنماییتون. judo رو دانلود کردم اما بازم اون پوشه ها خالین!

لینک ارسال

مشکل از sdk هستش. adt-bundle رو از انجمن دانلود و اکسترکتش کن و از اون استفاده کن. اون این مشکلاتو نداره و نیازی هم به نصب sdk نداره.

میشه بیشتر راهنمایی کنید و لینکشم بزارید؟ من فقط تا حدی میدون مک ی بستس که پیش نیازای برنامه نویسی یکجا داخلشه. با اون دیگه نیازی ب دانلود چیز دیگه نیست؟مشکلی پیش نمیاد؟

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...