shoku

دیتابیس

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام به همگی

یه سال داشتم در مورد دیتابیس و کوئری گرفتن از اون

دو تا جدول تو دیتابیس داریم.  از کاربر چند سوال پرسیده میشه  و با توجه به جواب، اطلاعات مورد نیاز کاربر بهش نمایش داده میشه.

در ابتدا با مشخص کردن یک گزینه توسط کاربر، برنامه باید اطلاعات را فقط از یکی از جداول خونده و به اون نمایش بده یعنی کاربر نوع گروهش رو مشخص میکنه و اطلاعات مربوط به گروه اون از جدول مربوط به اون گروه به کاربر نمایش داده میشه. چند تا سوال از کابر پرسیده میشه، جواب سوال اول جدول رو مشخص میکنه و جواب دو سوال دیگر، داده مربوطه را از جدول مشخص میکنه.

تو انجامش مشکل دارم میشه راهنماییم کنین (من یه تازه کارم!) امیدوارم تونسته باشم خوب بیان کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما یک متغیر از نوع رشته تعریف کنید و بعد بر اساس "مشخص کردن یک گزینه توسط کاربر" مقدار اون متغییر رو اسم دیتابیس بدین مثلا اگه کاربرد مورد اول رو انتخاب کرد مقدار متغییر رو اسم دیتابیس اول بزارین و اگر دومی رو انتخاب کرد مقدار متغییر رو اسم دیتابیس دوم بزارین

حالا کوییری رو بزنید و تو دستور select به جای اسم دیتابیس متغییر رو که قبلا مقدار دهی کردین بزارید

امیدوارم مشکلتون رو درست متوجه شده باشم و درست راهنمایی کرده باشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

با سلام

دوستان لطفا اگر راهی برای حفاظت از پایگاه داده در اندروید میشناسید برایم ایمیل کنید

ممنووووووون

android.developer@chmail.ir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری