رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

نحوه دریافت اطلاعات از سرور یا وبلاگ و قرار دادن در برنامه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه:shy:

یه سوال داشتم و ممنون میشدم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه که باید چیکار کنم

واقعیتش می خوام یه برنامه اندروید با جاوا و اکلیپس بسازم که اطلاعات هر پست جدیدی که توی وبلاگ یا سایت نوشته میشه رو توی خودش نشون بده

می خواستم بدونم آیا راهی هست که اطلاعات هر پست جدیدی که مثلا یه وبلاگ نویس توی بلاگفا میزاره(شامل عکس و متن) رو مستقیم یه جوری به برنامه اندروید فرستاد و برنامه رو اتوماتیک آپدیت کرد(شبیه برنامه های خبرگزاری) یا از وبلاگ کلا نمیشه همچین کاری کرد ؟

از سرور و هاست و php چطور؟ اگه کسی چیزی میدونه ممنونم میشم راهنماییم کنه که یه وقت راه غلطی در پیش نگیرم، یه لینک آموزشی هم بزارید که دقیقا مرتبط باشه عالییه

مرسییی همگی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

واقعیتش می خوام یه برنامه اندروید با جاوا و اکلیپس بسازم که اطلاعات هر پست جدیدی که توی وبلاگ یا سایت نوشته میشه رو توی خودش نشون بده

می خواستم بدونم آیا راهی هست که اطلاعات هر پست جدیدی که مثلا یه وبلاگ نویس توی بلاگفا میزاره(شامل عکس و متن) رو مستقیم یه جوری به برنامه اندروید فرستاد و برنامه رو اتوماتیک آپدیت کرد(شبیه برنامه های خبرگزاری) یا از وبلاگ کلا نمیشه همچین کاری کرد ؟

از سرور و هاست و php چطور؟ اگه کسی چیزی میدونه ممنونم میشم راهنماییم کنه که یه وقت راه غلطی در پیش نگیرم، یه لینک آموزشی هم بزارید که دقیقا مرتبط باشه عالییه

مرسییی همگی

سلام

شما برای این کار از Rss استفاده کنید بهترین روش واسه این کاری هست که گفتید

لینک ارسال

مرسییی همگی

سلام

شما برای این کار از Rss استفاده کنید بهترین روش واسه این کاری هست که گفتید

خیلی ممنون ولی مطمئن نیستم چجوری باید برنامه اندرویدم رو آپدیت کنم باهاش، باید از خاصیت sync  استفاده کنم؟ 

لینک ارسال

سلام دوسته عزیز

شما از سایت appyet.com میتونید استفاده کنید

ممنون این سایت رو دیده بودم ولی میخوام خودم یه چیزی شبیه به این بسازم

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...