رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

ضعف اموزش ،، در سایت های اموزشی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

باید یه مقاله درست کنم درباره مشکلات سطح اموزشی کشور

من قرار هست که درباره فیلم ها و کتابهایی که تو سطح اینترنت پخش هست برای دانلود تحقیق کنم

به نظر شما چه ایراداتی دارن این فیلمهای اموزشی

اصلا ایراد داره یا نه

ممنون میشم کمکم کنین تو این رابطه :)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باید دید فیلم و کتابها با چه هدفی ساخته و نشر شده اند تا بتوان ایرادی به انها گرفت یا از انها دفاع کرد.بسیاری از فیلمها میتونه در شروع جواب گو باشه اما فقط تعداد معدودی میتونن پاسخگوی یک کاربر نسبتا حرفه ای و یا کاملا حرفه ای باشند.چون اموزش دهنده خودش در سطح بالا قرار ندارد.در واقع خیلی از چیزها به توانایی نویسنده و ارایه دهنده ربط دارد.

لینک ارسال

سلام

فکر می کنم مشکل این هست که یک سلسله آموزش سلسله مراتبی از پایه تا آخر وجو نداره

یا خیلی مبتدی است یا حرفه ای،

البته ممکنه کاربر ها نتونن مطلب آموزشی متناسب به سطحشون پیدا کنند

لینک ارسال

باید دید فیلم و کتابها با چه هدفی ساخته و نشر شده اند تا بتوان ایرادی به انها گرفت یا از انها دفاع کرد.بسیاری از فیلمها میتونه در شروع جواب گو باشه اما فقط تعداد معدودی میتونن پاسخگوی یک کاربر نسبتا حرفه ای و یا کاملا حرفه ای باشند.چون اموزش دهنده خودش در سطح بالا قرار ندارد.در واقع خیلی از چیزها به توانایی نویسنده و ارایه دهنده ربط دارد.

دوست خوبم منظور این سایت های اموزشی هستن ،،، که اموزش برنامه نویسی میزارن

منظور پکیج های اموزشی هست :)

سلام

فکر می کنم مشکل این هست که یک سلسله آموزش سلسله مراتبی از پایه تا آخر وجو نداره

یا خیلی مبتدی است یا حرفه ای،

البته ممکنه کاربر ها نتونن مطلب آموزشی متناسب به سطحشون پیدا کنند

با این نظر شما موافقم 

مخصوصا این پکیج های اموزشی که برای فروش میزارن

لینک ارسال

مشکل اساسی آموزش اینترنتی تو ایران، اول از همه به خاطر کمبود متخصصین هستش و دقیقا به همین دلیله که ایرانی ها برای فراگیری تخصص به منابع آموزشی خارجی رو میارن اما باز هم مشکلی که در اینجا مطرح میشه، ضعف در ترجمه این منابع هستش که باعث عدم انتقال درست و صحیص مطلب به مخاطبین میشه.

لینک ارسال

مشکل اساسی آموزش اینترنتی تو ایران، اول از همه به خاطر کمبود متخصصین هستش و دقیقا به همین دلیله که ایرانی ها برای فراگیری تخصص به منابع آموزشی خارجی رو میارن اما باز هم مشکلی که در اینجا مطرح میشه، ضعف در ترجمه این منابع هستش که باعث عدم انتقال درست و صحیص مطلب به مخاطبین میشه.

کاملا درسته ،،،

ااین هم تیتر مهمیه ،،،

تشکر از وقتی که گذاشتین :)

و یه مشکل خیلی خیلی بزرگی که داریم و صد در صد همه باهاش روبه رو شدن و حتما از این موضوع شکایت دارن منابع تکراری هستفرضا تو گوگل سرچ میکنی امموزش php بعد 1000 تا سایت باز میشه همه مطالبش دقیقا یکیه

همه از تو یه وب سایت امموزش رو highlight کردن و بعد از اون عمل کپی و بعد از اون هم پیست تو سایت خودشون :D

که البته اون مطلب هم ارزش علمی نداره

لینک ارسال

یک مشکل دیگه ای که هم هست مربی ها فکر میکنند که انگلیسی همه مثل خودشون قوی هست

یعنی چی ؟ !

متوجه نشدم 

ازچه نظر منظورتونه ؟

لینک ارسال

یعنی مربی ها وقتی می خوان به شاگرداشون منبع معرفی کنن، فقط منابع انگلیسی معرفی می کنن، چون خودشون همیشه از این منابع استفاده می کنن.

لینک ارسال

یعنی مربی ها وقتی می خوان به شاگرداشون منبع معرفی کنن، فقط منابع انگلیسی معرفی می کنن، چون خودشون همیشه از این منابع استفاده می کنن.

اها متوجه شدم

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...