رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

مشکل با ADT برای اکلیپس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من ابتدا برنامه نویسی با basic4android رو شروع کردم . اما به این نتیجه رسیدم که اکلیپس دست برنامه نویس رو خیلی باز می گذارد .

من اکلیپس ، sdk ، jre ، jdk را نصب کرده ام . البته اکلیپس که نیاز به نصب ندارد !!

sdk من ورژن 22 است . ADT را هم دستی نصب کرده ام . ورژن ADT 22.6.0 هست .

َِای دی تی رو نصب کردم . اکلیپس رو ریستارت کردم . اما وقتی اجرا کردم یه خطا داد که sdk رو پیدا نکرده است . رفتم و دستی مسیر رو دادم ... اما می گه ورژن ها با هم خوانی ندارد ... می شه راهنمایی کنید چه طوری و از کجا دوباره SDK  و ADT هم ورين رو نصب کنم ...؟؟؟

ممنون .......

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ایکلیپس از رده خارج شده، بهتره که با اندروید استودیو کار کنی. اما اگه همچنان می خواهی با اکلیپس کار کنی، نسخه باندلشو (adt-bundle) از انجمن دانلود کن. برای استفاده از این نسخه دیگه نیازی به نصب sdk و ایکلیپس نیست. فقط بایداکسترکتش کنی. تنها چیزی که باید براش نصب کنی، jdk  هستش.

لینک ارسال

ایکلیپس از رده خارج شده، بهتره که با اندروید استودیو کار کنی. اما اگه همچنان می خواهی با اکلیپس کار کنی، نسخه باندلشو (adt-bundle) از انجمن دانلود کن. برای استفاده از این نسخه دیگه نیازی به نصب sdk و ایکلیپس نیست. فقط بایداکسترکتش کنی. تنها چیزی که باید براش نصب کنی، jdk  هستش.

سلام بر شما

ممنون از پاسخ شما

حجم adt-bundle چه قدر هست ؟؟؟

شما لینک رو می تونید بدید ؟

لینک ارسال

دانلود نمی شه .

لیتک های دانلود ftp شروع می شه و نام و رمز عبور می خواد

لطفا راهنمایی کنید .

لینک ارسال

لینک دانلود متاسفانه با مشکل مواجه شده و قراره که تا چند روز آینده درست بشه.

لینک ارسال

مطمئنین اکلیپس از رده خارج شده؟؟؟؟ :shy:

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...