رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

برنامه نويسي اندرويد بصورت پرتابل

پست های پیشنهاد شده

باسلام

من قصد دارم برنامه نويسي اندرويد انجام بدهم جاييكه هستم امكان نصب نرم افزار ندارم

اينجايي كه هستم با PHP برنامه نويسي مي كنم داخل فرانت پيج كدها رو مي نويسم و اونها رو آپلود مي كنم داخل سايتم و نتيجه رو مشاهده مي كنم

آيا به همين صورت مي تواند برنامه ساده اندرويد نوشت؟ يعني كدها رو با يك برنامه پرتابل بنويسم و بعد APK اونها رو بسازم و سپس به گوشي منتقل كنم و تست كنم؟

آيا سايت اينترنتي هست كه محيط برنامه نويسي در اختيار قرار بده بتوان داخل اون برنامه اندرويد نوشت؟

من اندرويد استديو يا اكليپس رو هم بشه نصب كرد ولي توسعه دهنده هاي جاوا بصورت پرتابل اجرا نمي شوند

من اندرويد استديو رو اجرا مي كنم ولي دنبال jvm ميگرده كه تو دستگاه من( اينجايي كه هستم) نصب نيست.

راهي بنظرتون نميرسه يا تجربه نكرديد؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام

من قصد دارم برنامه نويسي اندرويد انجام بدهم جاييكه هستم امكان نصب نرم افزار ندارم

اينجايي كه هستم با PHP برنامه نويسي مي كنم داخل فرانت پيج كدها رو مي نويسم و اونها رو آپلود مي كنم داخل سايتم و نتيجه رو مشاهده مي كنم

آيا به همين صورت مي تواند برنامه ساده اندرويد نوشت؟ يعني كدها رو با يك برنامه پرتابل بنويسم و بعد APK اونها رو بسازم و سپس به گوشي منتقل كنم و تست كنم؟

آيا سايت اينترنتي هست كه محيط برنامه نويسي در اختيار قرار بده بتوان داخل اون برنامه اندرويد نوشت؟

من اندرويد استديو يا اكليپس رو هم بشه نصب كرد ولي توسعه دهنده هاي جاوا بصورت پرتابل اجرا نمي شوند

من اندرويد استديو رو اجرا مي كنم ولي دنبال jvm ميگرده كه تو دستگاه من( اينجايي كه هستم) نصب نيست.

راهي بنظرتون نميرسه يا تجربه نكرديد؟

درود بر شما

من قبلا سایتی رو دیدم که طبق درخواست کاربر برنامه های ساده اندروید میساخت متاسفانه لینکشم یادم نیست اما فکر نمیکنم بدون برنامه بشه برنامه اندروید نوشت همینطور که میدونید زبان برنامه نویسی وب  یه زبان server side هست و به همین خاطر میشه این کاری که شما میگیدو کرد اما جاوا یه زبان سمت کلباینت هست و باید روی کلاینت اجرا بشه و من فکر نمیکنم شما بتونید به صورت حرفه ای این کارو کنید

لینک ارسال

اكليپس رو ريختم (خود اكليپس پرتابل هست) بعدش گفت jdk ميخواد دانلود كردم اونو نتونستم نصب كنم بعد يه نسخه پرتابل جاوا jdk پيدا كردم ريختم اكليپس اجرا شد ولي گفت sdk ميخوام sdk رو دانلود كردم نصب كردم! حالا هم دارم tool دانلود كردم

تصوير skd manager  رو ببينيد

sdk.JPG

ولي قسمت compile with  خالي هست چرا خالي هست؟

np.JPG

اين قسمت هم حل شود بنظرم بصورت پرتابل هم ميشه برنامه نويسي ساده كرد

لینک ارسال

دوست عزیز sdk شما ناقص دانلود کرده پلتفورم هارو اگه هنوز مشکلت برطرف نشده من برات لینک دانلود بزارم که کاملشو بگیری

لینک ارسال

ك سوال چه چيزي نصب نكردم كه graphic layout چيزي نشان نمي دهد؟

graf.JPG

دوست عزیز سمت راست صفحه xml که آیکن اندروید هست کنارش نوشته 20 رو باز  کن و 17 رو انتخاب کن چون API که شما باهاش کارکردی با توجه به نسخه اندرویدت که 4.2.2 هست 17 هستش در صورتی که تو صفحه xml داره UI  مربوط به API  20 رو نمایش میده.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...