Behdad9908

برنامه نویسی وب برای آندروید

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

من به طور اختصاصی برنامه نویسی و بازی سازی برای سیستم عامل آندروید رو دنبال می کنم سوالم اینجاست که برای حرفه ای شدن در زمینه برنامه نویسی و بازی سازی آندروید آیا نیازی به یادگیری html و css و php و javascript و angoular js و از این دست موارد هست؟اگر نیاز هست در چه جاهایی کاربرد دارند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من به طور اختصاصی برنامه نویسی و بازی سازی برای سیستم عامل آندروید رو دنبال می کنم سوالم اینجاست که برای حرفه ای شدن در زمینه برنامه نویسی و بازی سازی آندروید آیا نیازی به یادگیری html و css و php و javascript و angoular js و از این دست موارد هست؟اگر نیاز هست در چه جاهایی کاربرد دارند؟

درود بر شما

دوست عزیز نیاز به این ها ندارید و اندروید کاری به این زبان ها نداره فقط ضاهر صفحه ها با کد xml طراحی میشه که شبیه html هست البته نیازی نیست شما اونو کامل بلد باشید ولی برای عیب یابی اگه کمی وارد باشید بد نیست بازی سازی هم همینطور که میدونید با زبان های c# و جاوا انجام میشه که فرقی هم نداره و شما با هرکدوم راحت ترید کار کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای بازی نویسی مثلا در گیم اینجین یونیتی شما باید یا زبان سی شارپ یا جاوا اسکریپت استفاده کنید.بسته به محیط به زبان ها نیاز است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام

در برنامه نویسی اندروید برای پیاده سازی دیتابیس هوشمند برای ساخت برنامه هایی مثل شبکه های اجتماعی یا مثلا برنامه های پیامکی قدرتمند مثل پیامک پاپیون نیاز به یادگیری زبان برنامه نویسی php هم هست !

اتفاقا خیلی هم کاربرد داره !!

دوستانی که گفتند کاربرد نداره احتمالا هنوز وارد ساخت برنامه های قدرتمند نشده اند .

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برنامه های قوی مانند مسنجر ها یک تیم بر روی ان کار می کنند.و هر شخص یک بخش را بصورت حرفه ای دنبال می کنند.یعنی وظایف توزیع می شود.مثلا دو نفر برنامه نویسی اندروید را انجانم میدهند.دونفر پی اچ پی یک نفرطراحی و ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری