29 ارسال در این موضوع قرار دارد

کتابخانه هاتون رو باید دانلود کنید تا cache شوند. از کدام فی لت ر ش کن استفاده میکنید برای دانلود ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و خسته نباشید 

من اندروید استودیو (آخرین ورژن ) رو نصب کردم ولی خب ارور از build tools 27.0.3 میگیرد 

هر جا هم که گشتم پیدا نکردم میشه لطفا راهنمایم کنید 

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام من هم این مشکل رو در هنگام کار با اندروید استودیو دارم ممنون میشم راهنمایی کنیدfaile.thumb.png.9cd1215d18725b1a1fb2b349a6ec03bd.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام.خسته نباشید

من ویندوزم رو عوض کردم الان میخام اندروید رو نصب کنم. تو نصب jdk مشکل دارم.

فایل exe شو که اجرا میکنم اجازه نصب که میگیره دیگه هیچ عکس العملی نشون نمیده...
ن یه پیغامی میده ک بگه خطا داره ن مراحل نصبش رو میاره..

ممنون میشم کمکم کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amirhossein.tofighy
      سلام
      من یه سورس برای اندروید استودیو گرفتم
      ولی متاسفانه ارور های زیادی میده و نمیتونم اونو اجرا کنم
      اگه کسی میتونه ارور های این سورس رو برطرف کنه لطفا کمکم کنه
      من میتونم تا سقف 20000 تومان بابت رفع ارور های این سورس بهش پول بدم
    • توسط asbasictaandroid
      سلام  و درود. بنده   برنامه نویسی اندروید را تازه می خواهم شروع کنم.   به یک  مشکل بزرگ برخورد کردم.  
      ابزار های   JDK  را نصب کردم..  تنظیمات   مسیر نصب  jdk  را به ویندوز  با تعریف یک متغیر محیطی  انجام داده ام. 
        وی پی ان را روشن و درحال اجرا کرده ام.  نرم افزار  اندروید   استودیو   را  می خواهم نصب کنم.   رابط گرافیکی آن میاد   منتها  پیغام خطا میدهد.
      به پیوست تصویری از  آخرین  مرحله نصب  را برایتان می فرستم. 
       لطفا خواهشا    مرا راهنمایی کنید و ایراد کار را بگید و دست بنده را بگیرید. من خیلی خیلی عاشق برنامه نویسی اندروید هستم.

• توسط Farzad Sarseifi
      آموزش پیاده سازی دیتابیس اندروید همراه با مثال عملی
      در این اموزش میتوانید یک دیتابیس اندروید ایجاد کنید که توانایی افزودن اطلاعات،ویرایش اطلاعات ،حذف و لیست گیری اطلاعات باشید.

ابتدا  یک کلاس برای ایجاد SqliteopenHelper دیتایس و جداول ایجاد میکنیم و متدهای مورد نظر را نیز در ادامه مینویسیم
      import java.util.ArrayList; import java.util.HashMap; import java.util.Hashtable; import android.content.ContentValues; import android.content.Context; import android.database.Cursor; import android.database.DatabaseUtils; import android.database.sqlite.SQLiteOpenHelper; import android.database.sqlite.SQLiteDatabase; public class DBHelper extends SQLiteOpenHelper { public static final String DATABASE_NAME = "MyDBName.db"; public static final String CONTACTS_TABLE_NAME = "contacts"; public static final String CONTACTS_COLUMN_ID = "id"; public static final String CONTACTS_COLUMN_NAME = "name"; public static final String CONTACTS_COLUMN_EMAIL = "email"; public static final String CONTACTS_COLUMN_PHONE = "phone"; private HashMap hp; public DBHelper(Context context) { super(context, DATABASE_NAME , null, 1); } @Override public void onCreate(SQLiteDatabase db) { // TODO Auto-generated method stub db.execSQL( "create table contacts " + "(id integer primary key, name text,phone text,email text)" ); } @Override public void onUpgrade(SQLiteDatabase db, int oldVersion, int newVersion) { // TODO Auto-generated method stub db.execSQL("DROP TABLE IF EXISTS contacts"); onCreate(db); } public boolean insertContact (String name, String phone, String email) { SQLiteDatabase db = this.getWritableDatabase(); ContentValues contentValues = new ContentValues(); contentValues.put("name", name); contentValues.put("phone", phone); contentValues.put("email", email); db.insert("contacts", null, contentValues); return true; } public Cursor getData(int id) { SQLiteDatabase db = this.getReadableDatabase(); Cursor res = db.rawQuery( "select * from contacts where id="+id+"", null ); return res; } public int numberOfRows(){ SQLiteDatabase db = this.getReadableDatabase(); int numRows = (int) DatabaseUtils.queryNumEntries(db, CONTACTS_TABLE_NAME); return numRows; } public boolean updateContact (Integer id, String name, String phone, String email) { SQLiteDatabase db = this.getWritableDatabase(); ContentValues contentValues = new ContentValues(); contentValues.put("name", name); contentValues.put("phone", phone); contentValues.put("email", email); db.update("contacts", contentValues, "id = ? ", new String[] { Integer.toString(id) } ); return true; } public Integer deleteContact (Integer id) { SQLiteDatabase db = this.getWritableDatabase(); return db.delete("contacts", "id = ? ", new String[] { Integer.toString(id) }); } public ArrayList<String> getAllCotacts() { ArrayList<String> array_list = new ArrayList<String>(); //hp = new HashMap(); SQLiteDatabase db = this.getReadableDatabase(); Cursor res = db.rawQuery( "select * from contacts", null ); res.moveToFirst(); while(res.isAfterLast() == false){ array_list.add(res.getString(res.getColumnIndex(CONTACTS_COLUMN_NAME))); res.moveToNext(); } return array_list; } }  
      سپس واسط کاربری گرافیکی Layout را طراحی میکنیم  activity_main.xml
      <?xml version="1.0" encoding="utf-8"?> <ScrollView xmlns:android="http://schemas.android.com/apk/res/android" xmlns:tools="http://schemas.android.com/tools" android:id="@+id/scrollView1" android:layout_width="match_parent" android:layout_height="wrap_content" tools:context=".MainActivity" > <LinearLayout android:orientation="vertical" android:layout_width="match_parent" android:layout_height="370dp"> <EditText android:id="@+id/editTextName" android:layout_width="match_parent" android:layout_height="wrap_content" android:ems="10" android:inputType="text" > </EditText> <EditText android:id="@+id/editTextEmail" android:layout_width="match_parent" android:layout_height="wrap_content" android:layout_marginTop="22dp" android:ems="10" android:inputType="textEmailAddress" /> <EditText android:id="@+id/edit_phone" android:layout_width="match_parent" android:layout_height="wrap_content" /> <Button android:id="@+id/button1" android:layout_width="wrap_content" android:layout_height="wrap_content" android:layout_marginBottom="28dp" android:text="@string/save" /> </LinearLayout> </ScrollView>
      برای ذخیره اطلاعات در دیتابیس.میبایستی در اکتیویتی دیتابیس را new کنید تا بتوانید که اطلاعات را در دیتابیس فراخوانی کنید
      افزودن اطلاعات :
      public class MainActivity extends AppCompatActivity { DBHelper mydb; EditText editTextName,editTextEmail,edit_phone; Button button1; @Override protected void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); setContentView(R.layout.activity_main); editTextName=(EditText)findViewById(R.id.editTextName); editTextEmail=(EditText)findViewById(R.id.editTextEmail); edit_phone=(EditText)findViewById(R.id.edit_phone); button1=(Button)findViewById(R.id.button1); mydb = new DBHelper(this); button1.setOnClickListener(new View.OnClickListener() { @Override public void onClick(View v) { String name=editTextName.getText().toString(); String email=editTextEmail.getText().toString(); String phone=edit_phone.getText().toString(); mydb.insertContact(name,email,phone); } }); }  
      بزودی آموزش تکمیل میگردد.

دوره آموزشی اندروید
      http://android-learn.ir/online-learning/android-development-training/guruPrograms/1-android-programming/2-programming-mobile-applications-for-android

• توسط Pouya_su
      دوستان من تو یکی از اکتیویتیام ی circle menu دارم .بذنامه رو ک باز میکنم همچی حله ولی وقتی با این اکتیویتی میرم برنامه بسته میشه 

• دوره آموزشی اندروید آموزش ویدئویی اندروید اندروید کاپ سورس اندروید دوره اندروید آموزش Kotlin آموزش برنامه نویسی ios مهارت های فروش دانلود اپلیکیشن طراحی اپلیکیشن
  • فایل