رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

حمایت از برنامه اندروید در بازار!

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر 

میخواستم بپرسم که در صورتی ک برنامه ای برای انتشار قرار داده شد.ایا برای برنامه قیمت پایین معین کنیم بهتره؟یا اینکه برنامه کلا رایگان بزاریم و امکان پرداخت درون بازار براش قرار بدیم و از کاربران بخواهیم جهت حمایت از برنامه پرداخت درون بازار انجام بدند ب نظر شما اینطور جواب میده مثلا طرف برنامه رو دیده حالا اگه راضی بوده باشه مثلا قیمت ناچیزی از طریق درون پرداخت ب دلخواه خود پرداخت بکنه مثلا قیمت 300 تومن 

یا اینکه قیمت برنامه همون اول با قیمت پایینی بزارم تو بازار ک طرف مجبور بشه اول برنامه رو بخره  ؟برای من استقبال از برنامه و راضی بودن کاربران خیلی مهمه (جدا از اینکه تو اکثر برنامه ها از کاربران میخوان ب برنامه امتیاز 5 بدن )

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز اگر برنامه ی شما به صورت آنلاین هست پیشنهاد میکنم حتما از تبلیغات استفاده کرده و رایگان بذارید ( پرداخت درون برنامه ای جهت حمایت قرار دهید)

اما اگر برنامه ی شما کتابی چیزیه !! فروشی که بذاری خیلی کم به فروش میره !! بهتره پرداخت درون برنامه ای باشه و تبلیغم کنارش !

اگر برنامه ی شما کاربردی یا سرگرم کننده است حتما پولی بذار !!!

و این نکته رو هم داشته باش که اگر اولین برنامه ای که هست داری کار میکنی و فکر میکنی که خریدار زیاد داره سخت در اشتباهی چون بعد از چند وقت کار کردن متوجه میشی که برنامه ی اولتون واقعا در حدی نیست که کسی بخره :) قبلا خودم اینطوری بودم :)

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...