sajadpm

cancel کردن asynctask

4 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان 

من در برنامه ام از asynctask استفاده می کنم حالا 2 قسمت رو می خواستم بهش اضافه کنم یکی اینکه اگر بعد از مثلا 30 ثانیه هیچ نتیجه ای دریافت نکرد پیغام نمایش بدهد مثل ( تلاش دوباره ! ) و از asynctask برای دریافت اطلاعات json استفاده می کنم ! همچنین می خواهم قابلیت cancel رو به asynctask اضافه کنم یعنی کاربر پس از کلیک بر روی دکمه بازگشت کلا asynctask کنسل بشود . تشکر از دوستان

این هم کد های asynctask :

public class Load extends AsyncTask {   	    	    	             @Override        protected void onPreExecute() {     	   super.onPreExecute();         pDialog = new ProgressDialog(getActivity());         pDialog.setMessage("در حال بارگزاری لطفا صبر کنید ...");         pDialog.setIndeterminate(false);         pDialog.setCancelable(false);         pDialog.show();        }               protected String doInBackground(String... args) {             return null;        }               protected void onPostExecute(String file_url) {            // dismiss the dialog after getting all products      	  pDialog.dismiss();            // updating UI from Background Thread            getActivity().runOnUiThread(new Runnable() {                public void run() {              	                  }            });        }    }

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جواب مورد دوم را يافتم :دي با استفاده از canelable خود progressdialog اين كار رو انجام دادم asynctask رو كنسل كردم ! فقط مورد اول رو هنوز نتونستم رفع كنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

بهتره از یک Handler  برای اینکار استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای درخواستی که به سرور می فرستید timeout تعریف کنید و با handler کنترلرش کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری