رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام :blush:

من برنامه نویسی اندروید رو تازه شروع کردم من تمام کارهای لازم رو برای برنامه نویسی انجام دادم ولی وقتی وارد محیط eclipse میشم و یه برنامه جدید ایجاد می کنم  این شکلی :huh:

56xs79prczt1_t.jpg

وقتی بررسی می کنم به این فایل میرسم:exclamation:

tnpix3xvmrur_t.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکل از appcompat هستش. پوشه res خالیه و در نتیجه appcompat ناقصه. برای رفع مشکل می تونید این کتابخونه رو از قسمت کتابخانه های اندروید انجمن دانلود و به ایکلیپس اضافه کنید.

لینک ارسال

سلام

شما وقتی new project میکنید به یک مرحله ای میرسید که اگر کتابخونه رو بخواید میتونید تیکشو بزنید !! عمل نکست نکست و بی توجهی ایرانیا همیشه کار دستشون میده :)

یک بار پروژه جدید بسازید این کار رو انجام بدید !! وقتی کتابخونه وارد برنامه شد . روی پروژه ای که ارور میده کلیک راست و پروپرتیس رو بزنید !! و بعد گزینه android رو بزنید پایین پنجره اندروید قسمت اضافه کردن کتابخونه وجود داره !! کتابخونه ای که هست رو بش add کنید

موفق باشید

لینک ارسال

از آخرین نسخه اندروید استدیو استفاده کن ، کار رو خیلی راحت کرده ، با این ارورها هم روبرو نمیشید

لینک ارسال

با سلام

دوست عزیز  اگر حداقل ورژن برنامتون کمتر از API 11 باشه ، ایکلیپس بطور اتوماتیک کتابخانه appcompatv7  را برای ساپورت ورژن های پایینتر به میز کار شما اضافه میکنه .

مراحل زیرا بطور کامل انجام دهید:

1-برای مرتفع کردن این ایرور ابتدا باید target version برنامتون اخرین ورژن API موجود باشد ، در حال حاضر API 22 یا API 21  میباشد .

2-  پوشه appcompatv7 را باز کنید ، سپس target version موجود در فایل project properties را به 22 تغییر دهید .target=android-22 یا target=android-21

3- در پوشه libs  موجود در appcompatv7 بروی  کتابخانه های موجود کلیک راست کرده ، سپس هر دو کتابخانه (v4 , appcompatv7 ) را build patch کنید

(build patch .....>add to build patch )

4- یکبار برنامه و کتابخانه appcompatv7 را clean کرده.Project --> Clean.

5- سپس برنامتون را دوباره سازی کنید.Project--> build All

با انجام این چهار مرحله باید ایرور مرتفع بشه ;)

پیوست

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...