رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من یه مشکل عجیب دارم نمیدونم ایکلیپس چشه ولی ارور های خیلی زیاد و عجیبی میده که من نمی فهمم منظورش چیه!!!

تو Stock over Flow هم هرکاری کردم نتونستم مشکلمو بفرستم همش یه اروری میده

در ضمن من ADT Boundle رو دانلود کردم

عکس ها:

http://8pic.ir/images/bj6ody96a5kwmuwph29t.png

http://8pic.ir/images/25iqihaw21v7ukhn8t8g.png

دوستان عزیز تا یک ماه پیش از ایکلیپس به خوبی استفاده میکردم و بعد از اینکه ویندوزمو عوض کردم این اتفاق ها برام افتاد و حتی ADT Boundle رو چند بار دانلود کردم ولی باز فایده این نداشته!!!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شاید مشکل از adt باشد. و اینکه اپدیت نباشد.

به جای یک فولدر علامت سوال قرار دارد.اسم فولدر نام پروژ است رو چرا علامت سوال میاره؟

شاید با زدن دکمه کلین از تب پروپرتیس مشکل حل شد.

لینک ارسال

سلام دوست عزیز :

فقط میتونم بهتون پیشنهاد کنم که هر چه زودتر به اندروید استودیو مهاجر کنید ، تجربه کار با هر دو محیط برنامه نویسی را دارم

در محیط اندروید استودیو تعداد باگ ها و مشکلات ارتباط با دستگاه شبیه سازی و ایرور های اعصاب خورد کن واقعا کاهش پیدا کرده و چون خود google developer اندروید استودیو را پشتیبانی و معرفی میکند پس بهتره زودتر خودمون را باهاش وفق بدیم.

با تشکر

لینک ارسال

به جای یک فولدر علامت سوال قرار دارد.اسم فولدر نام پروژ است رو چرا علامت سوال میاره؟

شاید با زدن دکمه کلین از تب  پروپرتیس مشکل حل شد.

پروژه ای که با نام علیرضا ساختم اینطوری نبود پروژه های دیگر با نام های انگلیسی هم همین ارور هارو میدن

یک ماه پیش من با همین پکیج ADT کد نویسی کردم نمیدونم چشه هرکاری میکنم باز هم مشکلم حل نمیشه کلافم کرده:S

سلام دوست عزیز :

فقط میتونم بهتون پیشنهاد کنم که هر چه زودتر به اندروید استودیو مهاجر کنید ، تجربه کار با هر دو محیط برنامه نویسی را دارم

در محیط اندروید استودیو تعداد باگ ها و مشکلات ارتباط با دستگاه شبیه سازی و ایرور های اعصاب خورد کن واقعا کاهش پیدا کرده و چون خود google developer اندروید استودیو را پشتیبانی و معرفی میکند پس بهتره زودتر خودمون را باهاش وفق بدیم.

با تشکر

ممنون از پیشنهادتون

دارم کم کم به بدبختی و بدشانسیم ایمان میارم چون من همین امروز رفتم سمت Android Studio باز هم هنگام نصب با ارور های زیادی مواجه شدم که کلا بیخیالش شدم!

من یه دوره آموزش برنامه نویسی رو دارم دنبال میکنم که با Eclipse کد نویسی میکنه و منم مجبورم که با Eclipse کار کنم تا یاد بگیرم بعد برم سمت بقیه محیط های برنامه نویسی

من کلا به برنامه نویسی علاقه بسیار شدیدی دارم و مطمئنم اگر یکی از شما جای من بودید با وجود این ارور ها بر میگشتید و بیخیال اینها میشدید اما من نمیتونم و مثل یه کابوسی میمونه که باید حتما اونو یاد بگیرم و اگر یاد نگیرم مطمئنم که وجدانم رهام نمیکنه!!!

لینک ارسال

شاید با زدن دکمه کلین از تب  پروپرتیس مشکل حل شد.

پروژه ای که با نام علیرضا ساختم اینطوری نبود پروژه های دیگر با نام های انگلیسی هم همین ارور هارو میدن

یک ماه پیش من با همین پکیج ADT کد نویسی کردم نمیدونم چشه هرکاری میکنم باز هم مشکلم حل نمیشه کلافم کرده:S

سلام دوست عزیز :

با تشکر

ممنون از پیشنهادتون

دارم کم کم به بدبختی و بدشانسیم ایمان میارم چون من همین امروز رفتم سمت Android Studio باز هم هنگام نصب با ارور های زیادی مواجه شدم که کلا بیخیالش شدم!

من یه دوره آموزش برنامه نویسی رو دارم دنبال میکنم که با Eclipse کد نویسی میکنه و منم مجبورم که با Eclipse کار کنم تا یاد بگیرم بعد برم سمت بقیه محیط های برنامه نویسی

من کلا به برنامه نویسی علاقه بسیار شدیدی دارم و مطمئنم اگر یکی از شما جای من بودید با وجود این ارور ها بر میگشتید و بیخیال اینها میشدید اما من نمیتونم و مثل یه کابوسی میمونه که باید حتما اونو یاد بگیرم و اگر یاد نگیرم مطمئنم که وجدانم رهام نمیکنه!!!

خواهیش میکنم

با این اراده ای که دارید حتما یاد خواهید گرفت

نزدیک یک هفته فقط برای افزودن کتابخانه ها به ایکلیپس گیر کردم ، بعدش متوجه شدم که  باگ از خود ایکلیپس بوده هر چند که در اخر حلش کردم ولی واقعا آدمو اذیت میکنه

موفق و موید باشید دوست عزیز

لینک ارسال

دوستان یعنی واقعا هیچکس نمیدونه دردش چیه؟

2 روزه الان مشکلم این ارور هاست نمیدونم چیکار کنم دیگه 

فکر کنم من اولین نفری هستم تو دنیا که با این ارور ها قبل از شروع برنامه نویسی رو به رو شده!...

لینک ارسال

دوست عزیزم خسته نباشی

من تجربه ام با ایکلیپس این هست که بسیار حساس هست و کوچکترین ارجاع بدون منبع را خطا میدهد و بخصوص خطای R که وحشناک میشه !!!

غالبا من به آخرین تغییری که داده ام در برنامه بر میگردم و از انجا دنبال میکنم.

یکی از تجربیات من با ارجاع دادن یک تکست باکس به strings.xml بدون اینکه اون خط تعریف کرده باشم بود.

به آخرین تغییر در کدی که دادی برگرد ، سر نخ اونجاست ....

لینک ارسال

خیلی ممنون

ویندوز رو عوض کردم مشکلم حل شد

لینک ارسال

دوست عزیزم خسته نباشی

من تجربه ام با ایکلیپس این هست که بسیار حساس هست و کوچکترین ارجاع بدون منبع را خطا میدهد و بخصوص خطای R که وحشناک میشه !!!

یکی از تجربیات من با ارجاع دادن یک تکست باکس به strings.xml بدون اینکه اون خط تعریف کرده باشم بود.

دوست عزیز من یه برنامه نویس مبتدی هستم و از سری آموزش های برنامه نویسی اندروید تازه وسط کارم!

هنوز کدی وارد نکرده بودم که منتاسفانه با ارور ها مواجه شدم ولی خب یه تجربه شد که بعد هربار کار کردن با ایکلیپس از فولدر Eclipse داخل ADT یه بک آپ بگریم که اگر دچار مشکل شدم برگردم یه قدم عقب تر

خوشبختانه با عوض کردن ویندزو مشکلم حل شد، خدارو شکر

لینک ارسال

دوست عزیزم خسته نباشی

دوست عزیز من یه برنامه نویس مبتدی هستم و از سری آموزش های برنامه نویسی اندروید تازه وسط کارم!

هنوز کدی وارد نکرده بودم که منتاسفانه با ارور ها مواجه شدم ولی خب یه تجربه شد که بعد هربار کار کردن با ایکلیپس از فولدر Eclipse داخل ADT یه بک آپ بگریم که اگر دچار مشکل شدم برگردم یه قدم عقب تر

خدا رو شکر علی رضا جان که حل شد.

باید بگم من هم از سمت چپ به صفر نزدیک میشم در برنامه نویسی :S

من از workspace  بک آپ میگیرم.   eclipse  رو میشه پاک کرد باز نصب کرد.

لینک ارسال

سلام

دوستان عزیز سعی کنید مسیر پیشفرض ذچیره پروژه ها را عوض کنید و توی درایو ویندوز نباشد که اگر ویندوز با مشکل مواجه شد پروژه هاتون رو از دست ندهید.

با تشکر

لینک ارسال

دوست عزیزم خسته نباشی

خدا رو شکر علی رضا جان که حل شد.

باید بگم من هم از سمت چپ به صفر نزدیک میشم در برنامه نویسی :S

من از workspace  بک آپ میگیرم.   eclipse  رو میشه پاک کرد باز نصب کرد.

انشالله مشکل شما هم حل بشه و رو به روز موفق تر باشید

من هم از Workspace بک آپ می گیرم هم از فایل ADT و چون از ADT boundle استفاده میکنم دیگه نیازی به نصب Eclipse و SDK ندارم که البته دوستانی که ADT دانلود میکنن حتما SDK رو با روش های گذر از تحریم اپدیت کنن چون معمولا ای دی تی ها نسخه های قدیمی تری هستند

عزیزان من باز هم به مشکل عجیب بدتر از دفعه قبل برخوردم!بعد از اینکه Eclipse رو میبندم و دوباره بازش میکنم ارور ها باز واسم میان و من مجبور میشم که پروژه جدید باز کنم تا مشکل حل بشه!

تو خیلی از جاها هم منو اذیت میکنه مثل اینجا:

داخل strings.xml وقتی میخوام یه string جدید ایجاد کنم روی گزینه add میزنم و string جدید رو انتخاب میکنم و OK رو میزنم اون string تو بخش Resources نمایش داده نمیشه و من مجبور میشم که از بخش کد های strings.xml به صورت دستی کد رو بنویسم و وارد کنم!!

خداوکیلی موندم چیکار کنم، اصلا نمیدونم برنامه بنویسم بعدش eclipse تو compile ارور عجیب میده یا ن یا اصلا برنامه رو میتونم با این وضع بنویسم، دیگه من عقلم به جایی نمیرسه!

لینک ارسال

انشالله مشکل شما هم حل بشه و رو به روز موفق تر باشید

من هم از Workspace بک آپ می گیرم هم از فایل ADT و چون از ADT boundle استفاده میکنم دیگه نیازی به نصب Eclipse و SDK ندارم که البته دوستانی که ADT دانلود میکنن حتما SDK رو با روش های گذر از تحریم اپدیت کنن چون معمولا ای دی تی ها نسخه های قدیمی تری هستند

عزیزان من باز هم به مشکل عجیب بدتر از دفعه قبل برخوردم!بعد از اینکه Eclipse رو میبندم و دوباره بازش میکنم ارور ها باز واسم میان و من مجبور میشم که پروژه جدید باز کنم تا مشکل حل بشه!

تو خیلی از جاها هم منو اذیت میکنه مثل اینجا:

داخل strings.xml وقتی میخوام یه string جدید ایجاد کنم روی گزینه add میزنم و string جدید رو انتخاب میکنم و OK رو میزنم اون string تو بخش Resources نمایش داده نمیشه و من مجبور میشم که از بخش کد های strings.xml به صورت دستی کد رو بنویسم و وارد کنم!!

خداوکیلی موندم چیکار کنم، اصلا نمیدونم برنامه بنویسم بعدش eclipse تو compile ارور عجیب میده یا ن یا اصلا برنامه رو میتونم با این وضع بنویسم، دیگه من عقلم به جایی نمیرسه!

علی رضای عزیز ایکلیپس وقتی باز میشه یک زمانی  علامت خطا هست بعد برطرف میشه ، در حالت طبیعی.

البته چون در حال کار بر روی فایل string  هستی باید باز یاد آوری میکنم که من خیلی اذیت شدم تا قلقش به دستم اومد.

در ضمن من string   رو فقط در حالت متنی xml ویرایش میکنم.

قدرت مانور بیشتر هست.

عکس خطا ها رو بزار بهتر میشه کمک کرد.

لینک ارسال
علی رضای عزیز ایکلیپس وقتی باز میشه یک زمانی  علامت خطا هست بعد برطرف میشه ، در حالت طبیعی.

البته چون در حال کار بر روی فایل string  هستی باید باز یاد آوری میکنم که من خیلی اذیت شدم تا قلقش به دستم اومد.

در ضمن من string   رو فقط در حالت متنی xml ویرایش میکنم.

قدرت مانور بیشتر هست.

عکس خطا ها رو بزار بهتر میشه کمک کرد.

بله ولی دیگه من 1 ساعتم صبر کردم ولی حل نشد (بعضی وقتا ارور میده)

مشکل من با String ها اینه که تو بخش Resources من هرکاری میکنم اعمال نمیشه یعنی مقلا اگه یه String رو حذف کنم از کد ها حذف میشه ولی از بخش Resources حذف نمیشه! این درحالیه که تو بخش کدها با این کار ارور بوجود میاد!!

فکر میکنم باید کلا از خیر ADT بگذرم و دستی دونه دونه Eclipse و SDK با تمام جزییات رو دانلود کنم اینطوری فایده نداره (البته شک دارم اونطوری مشکل پیش نیاد)

خلاصه این ارور ها منو خیلی از برنامم عقب انداخته و اذیتم کرده اگه میتونستم اموزش هارو تموم کنم تو Eclipse صد در صد سریع میرفتم سمت اندروید استدیو اما چه کنم آموزش ها تو محیط Eclipse گفته شده و باید اونجا یاد بگیرم!

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

فکر کنم من اولین نفری هستم تو دنیا که با این ارور ها قبل از شروع برنامه نویسی رو به رو شده!...

نه داداش منم هستم..................تورو خدا کمکمون کنید.......................

دوستانی که به زبان انگلیسی به خوبی تسلط دارن از سایت های خارجی کمک بگیرند و ما رو هم یاری کنند..............

قربون دستتون دوستای گلم . لطفا زود تر بررسی کنید.

لینک ارسال

دوستانی که به زبان انگلیسی به خوبی تسلط دارن از سایت های خارجی کمک بگیرند و ما رو هم یاری کنند..............

سلام دوست عزیز خیلی خوش آمدید 

لطفا عکس یا متن خطا را اینجا بگذارید.

لینک ارسال

سلام دوست عزیز خیلی خوش آمدید 

لطفا عکس یا متن خطا را اینجا بگذارید.

پیغام خطاش اینه خیلی ممنون.....................

[2015-07-02 13:19:30 - alireza] C:\Users\UEFI\workspace\myworkspace\alireza\res\values\styles.xml:7: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'Theme.AppCompat.Light'.

[2015-07-02 13:19:30 - alireza]

[2015-07-02 13:19:30 - alireza] C:\Users\UEFI\workspace\myworkspace\alireza\res\values-v11\styles.xml:7: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'Theme.AppCompat.Light'.

[2015-07-02 13:19:30 - alireza] C:\Users\UEFI\workspace\myworkspace\alireza\res\values-v14\styles.xml:8: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'Theme.AppCompat.Light.DarkActionBar'.

[2015-07-02 13:24:30 - alireza] C:\Users\UEFI\workspace\myworkspace\alireza\res\values\styles.xml:7: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'Theme.AppCompat.Light'.

[2015-07-02 13:24:30 - alireza]

[2015-07-02 13:24:30 - alireza] C:\Users\UEFI\workspace\myworkspace\alireza\res\values-v11\styles.xml:7: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'Theme.AppCompat.Light'.

[2015-07-02 13:24:30 - alireza] C:\Users\UEFI\workspace\myworkspace\alireza\res\values-v14\styles.xml:8: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'Theme.AppCompat.Light.DarkActionBar'.

لینک ارسال

فکر میکنم مشکل شما با وارد کردن appcompat حل بشود. اینجا توضیح داده شده:

http://stackoverflow.com/questions/17870881/cant-find-theme-appcompat-light-for-new-android-actionbar-support

لینک ارسال

فکر میکنم مشکل شما با وارد کردن appcompat حل بشود. اینجا توضیح داده شده:

http://stackoverflow.com/questions/17870881/cant-find-theme-appcompat-light-for-new-android-actionbar-support

داداشم دستت درد نکنه ............ولی من گفتم که به انگلیسی تسلط ندارم..............لطفا شما نوشته های سایت رو ترجمه کن و چکیدش رو برام بزار.

ضمنا من appcompat رو هم دانلود و جایگزین کردم.(از یه سایت ایرانی....یادم نیست کدوم)

با تشکر فراوان ....................ممنون میشم اگر کمکم کنی و خلاصه ی ترجمش رو برام تو سایت بزاری تا هم من و دیگر دوستان هم بتونن از کمک تو بهره مند شوند..............

قربون دستتتتتتتتت..................................یادت نرههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

لینک ارسال

سلام دوست عزیز

اون پاسخی که کنارش تیک سبز داره رو انجام بدین مسیر  و گفته .چیز خاصی نیست فقط مسیر و گفته و انتخاب کردنه

1. File->Import (android-sdk\extras\android\support\v7). Choose "appcompat"
  2. Project-> properties->Android. In the section library "Add" and choose "appCompat"
  3. That is all!

شماره 1 توی پرانتر مسیر appcompat رو گفته . بعدشم گفته انتخاب کنینش

2- توی این مسیر هم گفته کتابخونه appcompat رو اضافه کنین

3 تموم شد دیگه همین بود

لینک ارسال

دوست عزیزم

1- از طرق منوی فایل >> ایمپورت >>> android-sdk\extras\android\support\v7 با انتخاب appcompat آن را وارد کنید.

2-بعد از منوی پروجکت >> پروپرتیس >>> اندروید >>>> add را زده و appcompat را انتخاب کنید.

[align=center]

1.PNG[/align]

در خدمتم دوست من فقط این رو بدون که من هم تازه کارم و هیچ نمیدونم.

لینک ارسال

دوست عزیزم

1- از طرق منوی فایل >> ایمپورت >>> android-sdk\extras\android\support\v7 با انتخاب appcompat آن را وارد کنید.

2-بعد از منوی پروجکت >> پروپرتیس >>> اندروید >>>> add را زده و appcompat را انتخاب کنید.

[align=center]

1.PNG[/align]

.....................دوست عزیز دستت درد نکنه این کار رو هم کردم ولی درست نشد متاسفانه....................

ممنون از کمکتون باز اگر تونستید راهنماییم کنید.......................با تشکر فراوان.

لینک ارسال

دوست عزیزم

[align=center]

1.PNG[/align]

.....................دوست عزیز دستت درد نکنه این کار رو هم کردم ولی درست نشد متاسفانه....................

ممنون از کمکتون باز اگر تونستید راهنماییم کنید.......................با تشکر فراوان.

خطا ها کمتر هم نشد؟

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...