رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

درخواست طراحی اپلیکیشن اندروید برای سایت وردپرسی

پست های پیشنهاد شده

[align=justify]سلام دوستان خسته نباشید ، دوستان عزیز من به یه اپلیکیشن اندرویدی برای سایتم نیاز دارم ، آدرس سایتم www.inten.asia هست که میخوام یک مجموعه از سایتم رو بخونه ، لطف میکنید اعلام هزینه کنید . اگر این سایت رو بتونید درست تجویل بدید یه اپلیکیشن دیگری رو هم نیاز دارم برای سایت دیگرمون اونم وردپرس هست . [/align]

[align=justify]فقط بچه ها موضوع این هست که یک نفر قبلا برامون ساخته بود اما به دلیل اینکه اپلیکیشن کامل از سایت میخوند و در لحظه نصب کل سایت رو میخوند سرورمون به مشکل برمیخورد ، در حقیقت این اپلیکیشن به نوعی دیداس میزد به سایت ما ، به نظرتون میشه این مشکل رو حل کرد .[/align]

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 2 هفته بعد...

با سلام

برای انجام این پروژه میتونید با بنده به صورت خصوصی در تماس باشید

چیزی که شما به عنوان مشکل عرض کردین، درواقع دو حالت دارد. یا برنامه نویس قبلیتون فرد بسیار ناشی بوده و از روش های استاندارد استفاده نکرده و فقط الکی دیتا رد و بدل کرده که طبیعتا هر سروری باشه در کمتر از چند ساعت Down خواهد شد! 

یا با شما مشکل داشته که از قصد این کار رو کرده ...

به هرحال اگر خواستین میتونید با بنده در تماس باشید

موفق و سربلند باشید

لینک ارسال
  • 3 هفته بعد...
 دوست من میشه هزینه طراحی اپلیکیشن اندرویدی برای سایت مذکور رو اعلام فرمایید. ممنون میشم

با سلام

برای انجام این پروژه میتونید با بنده به صورت خصوصی در تماس باشید

چیزی که شما به عنوان مشکل عرض کردین، درواقع دو حالت دارد. یا برنامه نویس قبلیتون فرد بسیار ناشی بوده و از روش های استاندارد استفاده نکرده و فقط الکی دیتا رد و بدل کرده که طبیعتا هر سروری باشه در کمتر از چند ساعت Down خواهد شد! 

یا با شما مشکل داشته که از قصد این کار رو کرده ...

به هرحال اگر خواستین میتونید با بنده در تماس باشید

موفق و سربلند باشید

لینک ارسال

دوست عزیز من میتونم این کار رو براتون انجام بدم اگر سایتتون سرور اختصاصی داشته باشه

برنامه هم اینجوریه که مطالب و تصویر شاخص هر پست رو میگیره و داخل برنامه نمایش میده

قیمتم 800هزار تومنه

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • 4 ماه بعد...

سلام من تاپیک رو خوندم اگه برای این سایت http://upsonline.ir که در زمینه یو پی اس فعالیت میکنه هم یه برنامه اندروید بسازین چند میشه قیمتش؟

من چند تا پروژه و سایت دیگه دارم

ممنون میشم راهنمائیم کنید

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

اول اینکه اگر خواستید با اطلاعات امضام تماس بگیرید .

دوم اینکه داداش این حرف (من چند تا پروژه و سایت دیگه دارم) جواب نمیده !!! قدیمی شده :)

پیام به تلگرام بدین در مورد قیمت صحبت میکنیم

یا حق

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...