رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام

من این خط کد رو گذاشتم تا گاربر با یک لمس آهنگ رو اجرا کنه و با یه لمس دیگه آهگ استوپ شه 

اما این کار فقط یک بار انجام میشه

ممنون میشم اگه راه نماییم کنید.

[shcode=java]

camel0.setOnClickListener(new View.OnClickListener() {

@Override

public void onClick(View v) {

if (player0.isPlaying()) {

player0.stop();

player0.reset();

Toast.makeText(getApplicationContext(),

"stop", Toast.LENGTH_SHORT)

.show();

} else {

player0.start();

Toast.makeText(getApplicationContext(),

"play",

Toast.LENGTH_SHORT).show();

}

}

});

[/shcode]

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

احتمالا مقدار شرط if همچنان trueاست و برای همی دولاره اجرا نمی شود.

پلیرتان رادداخل متد ان کلیک مقدار هربار مقدار دهی کنید. در else

لینک ارسال

سلام

اگر میخواید pause شه بنویسید player.pause کار میکنه !! اما اگر میخواید کلا آهنگ قطع شه دوباره اجرا شه باید !! هنگامی که stop میشه دوباره mediaplayer که برای تعریف آهنگ تعریف کرده اید رو داخل if بگذارید !! تا وقتی قطع شد دوباره ساخته بشه!! ساختار stop اینه که کلا آهنگ رو از رو mediaplayer بر میداره.

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

اگر میخواید pause شه بنویسید player.pause کار میکنه !! اما اگر میخواید کلا آهنگ قطع شه دوباره اجرا شه باید !! هنگامی که stop میشه دوباره mediaplayer که برای تعریف آهنگ تعریف کرده اید رو داخل if بگذارید !! تا وقتی قطع شد دوباره ساخته بشه!! ساختار stop اینه که کلا آهنگ رو از رو mediaplayer بر میداره.

موفق باشید

من منظور این حرفتون رو نفهمیدم 

ممنون میشم اگه با خط کد مثال بزنید 

من تازه کارم الانم بد جور گیج شدم 

اصلا رفته رو عصابم

من این کارو با stop و pause یا با هرچیز دیگه ای که میزنم بازم یک بار اجرا میشه بار دیگه که میزنی دیگه اهنگ اجرا نمیکنه

تو روند if یه مشکلی هست اما نمیدونم چیه

:huh:

لینک ارسال

ُاین خط رو تو if بعد از stop کردن بنویسید انشاالله که درست میشه !! دقیقا این خط نه اما mediaplayer ای که خودتون تعریف کرده اید رو بگذارید

[shcode=java]

mp=MediaPlayer.create(context, R.raw.aramm);

[/shcode]

موفق باشید

لینک ارسال

ُاین خط رو تو if بعد از stop کردن بنویسید انشاالله که درست میشه !! دقیقا این خط نه اما mediaplayer ای که خودتون تعریف کرده اید رو بگذارید

[shcode=java]

mp=MediaPlayer.create(context, R.raw.aramm);

[/shcode]

موفق باشید

ببخشید من هی سوال میکنم

اما این به context گیر میده

چیکارش کنم؟؟

لینک ارسال

context معمولا همون اکتیوتی هست که شما دارید !!

من که گفتم دقیقا این کدی که دادم نیست !!

جای context بنویسید مثلا Mainactivity.this

موفق باشید

لینک ارسال

context معمولا همون اکتیوتی هست که شما دارید !!

من که گفتم دقیقا این کدی که دادم نیست !!

جای context بنویسید مثلا Mainactivity.this

موفق باشید

خیلی ممنون

لینک ارسال

دوست عزیز من قبلا این مشکلو داشتم که وقتی روی stop میزدم آهنگ دوباره شروع به پخش نمیکردبرای حل این مشکل از puse به جای stop استفاده کردم درست شد

شما اون خط از کد رو به این شکل تغییر بدید player0.puse

به نظر من شرط if شما هیچ مشکلی نداره شایدم مشکل از اون خط از کد باشه که نوشتید player0.reset اون کد بالا رو که گفتم عوض کنید و ریست رو حذف کنید اگه درست نشد برای بررسی شرط if به این صورت عمل کنید

شرط رو کلا پاک کنید و به جای یه دکمه دوتا قرار بدبد یکی برای استارت و یکی برای puse و بعد این کد ها رو توش قرار بدید اگه بعد از زدن دکمه استارت صدا پخش شد و بعد از استاپ ایستاد و بعد که دوباره روی استارت زدید شروع به پخش کرد  مشکل از شرط شما بوده من قبلا به این صورت عمل کردم کار کرد ولی بایه دکمه تا حالا امتحان نکردم

ولی کلا به نظر من یا مشکل از stop هست که به جاش باید بنویسید puse یا مشکل از اون خط ریست کردن پلیره که باید حذف شه

لینک ارسال

دوست عزیز من قبلا این مشکلو داشتم که وقتی روی stop میزدم آهنگ دوباره شروع به پخش نمیکردبرای حل این مشکل از puse به جای stop استفاده کردم درست شد

شما اون خط از کد رو به این شکل تغییر بدید player0.puse

به نظر من شرط if شما هیچ مشکلی نداره شایدم مشکل از اون خط از کد باشه که نوشتید player0.reset اون کد بالا رو که گفتم عوض کنید و ریست رو حذف کنید اگه درست نشد برای بررسی شرط if به این صورت عمل کنید

شرط رو کلا پاک کنید و به جای یه دکمه دوتا قرار بدبد یکی برای استارت و یکی برای puse و بعد این کد ها رو توش قرار بدید اگه بعد از زدن دکمه استارت صدا پخش شد و بعد از استاپ ایستاد و بعد که دوباره روی استارت زدید شروع به پخش کرد  مشکل از شرط شما بوده من قبلا به این صورت عمل کردم کار کرد ولی بایه دکمه تا حالا امتحان نکردم

ولی کلا به نظر من یا مشکل از stop هست که به جاش باید بنویسید puse یا مشکل از اون خط ریست کردن پلیره که باید حذف شه

اره اون روشی که شما میگید برا یه چیز دیگس

همون راهنمایی دوست عزیز hosseinakbari درست بود مشکلم حل شد

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...