رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

<<آموزش ویدئویی ساخت کتاب اندرویدی>>

پست های پیشنهاد شده

[align=center]به نام خدایی که غم از دست دادنشو ندارم

[/align]

[align=center]جلسه اول قرار داده شد(زیر همین پست هستش)[/align]

[align=center]جلسه دوم ساخته شد(اینجا کلیک-یا تو تاپیک بگردید)[/align]

[align=center]جلسه سوم ساخته شد(اینجا کلیک کنید)[/align]

[align=right]بالاخره تصمیم گرفتم یه کار مفیدی واسه کاربران این سایت انجام بدم.کاری که مطمئنا به دردتون میخوره.آموزش ساخت کتاب اندرویدی.

[/align]

[align=right]هر وقت میام سایت،میبینم افرادی زیادی میخوان که برنامه های کتاب مانند بسازن.این کار رو میخوام به آسون ترین شکل بهتون یاد بدم.این رو هم بگم من خودم یه اماتورم زیاد از من انتظار حرفه بودن نداشته باشید:|

[/align]

[align=right]خب.بریم سر اصل مطلب

[/align]

[align=right]اول این که آموزش ها ویدئویی هستن.یعنی به صورت فیلم که این کار هم واسه شما آسونه هم من.(حوصله نوشتن ندارم).واسه شما خوبه چون راحت تر می فهمید.

[/align]

[align=right]این آموزش شاید 5-6 تا بشه که هر کدوم رو تو یه پست جدا و همچنین هر کدوم رو همراه با سورس کدش تا اون قسمت  + برنامه های گفته شده+ کد های خاص تو یه فایل قرار میدم.:D:D[/align]

[align=right].[/align]

[align=right].[/align]

[align=right]از همین الان بگم که سعی میکنم هر روزحداقل یه آموزش بذارم که تو یه هفته ای تموم شه.[/align]

[align=right]دوما اینکه آموزش ما خیلی گرافیکی نیست.یعنی برنامه خیلی خوشگل نمیشه.ما چارچوبو یاد میدیم.شرمنده:)[/align]

[align=right].[/align]

[align=right].[/align]

[align=right]پیشنیاز ها رو هم میگم:[/align]

[align=right]1-نرم افزار اکلیپس آماده + چیز های مورد نیازش.(یعنی بشه باهاش همین الان یه اپ ساخت)[/align]

[align=right]2-بلد بودن شما به مفاهیم اولیه برنامه نویسی اندروید(مثلا بتونید به برنامه بسازید از این صفحه به اون صفحه بره و اینجو صحبتا)[/align]

[align=right]3-یه چیزایی از دیتابیس بدونید بد نیست.با این که کار ما خیلی مربوطه به دیتابیس هست،اما خودم کامل توضیح نمدم در حد همون کتاب میگم.[/align]

[align=right]4-پشتکار و دنبال کردن آموزش ها.[/align]

[align=right].[/align]

[align=right].[/align]

[align=right]سوالم داشتید همین تاپیک بپرسید.:D[/align]

[align=right]از فردا اولین آموزش رو میذارم.(اولیش ساخت دیتابیس خارجی هست.)[/align]

[align=center]به نام خدایی که غم از دست دادنشو ندارم[/align]

[align=right]با اولین جلسه خدمت شما هستم.در این جلسه می آموزید چگونه دیتابیس نرم افزار خود را طراحی کنید.توسط نرم افزار SQLite expert professional[/align]

[align=right].[/align]

[align=right].[/align]

[align=right]حجم فایل:12 مگ[/align]

[align=right]محتویات:فیلم آموزش+دیتابیس 4 رکوردی خودمون:D[/align]

[align=right]لینک دانلود...[/align]

[align=right]*****************[/align]

[align=right]نرم افزار SQlite expert جهت ساخت فایل دیتابیس[/align]

[align=right]حجم:75 مگ[/align]

[align=right]پسورد فایل:    soft98.ir[/align]

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 

اول خسته نباشید بهتون میگم خیلی کاره قشنگی رو شروع کردین مطمعنن خیلی از افراد دنبال همچنین اموزش هایی هستن خیلی خوبه ادامه بدین

فقط اگر با حوصله، تمامی بخش هارو توضیح بدین و از خلاصه کردن پرهیز کنید، خیلی  کاره قشنگ و جامعی میشه اموزشتون

باز هم دستتون درد نکنه

لینک ارسال

سلام 

اول خسته نباشید بهتون میگم خیلی کاره قشنگی رو شروع کردین مطمعنن خیلی از افراد دنبال همچنین اموزش هایی هستن خیلی خوبه ادامه بدین

فقط اگر با حوصله، تمامی بخش هارو توضیح بدین و از خلاصه کردن پرهیز کنید، خیلی  کاره قشنگ و جامعی میشه اموزشتون

باز هم دستتون درد نکنه

با سلام

ممنون لطف دارید.بله حتما هرجایی رو بلد باشم یاد میدم که همه استفاده ببرن.سعی کردم تمام قسمت هایی که مهم هست  رو آموزش بدم چون خیلی ها نیازمند این  موضوع هستند.

لینک ارسال

[/align]

[align=right]با سلام خدمت دوستان گرامی.قسمت دوم هم ساختم.در این قسمت آموزش این هست که کلاس دیتابیسمون رو بسازیم.البته کد خیلی طولانی داره واسه همین اون کد هم قرارش دادم واستون.در این جلسه بعد از ساخت کلاس ابتدا فایل دیتابیسمون رو کپی میکنیم درون پروژه بعدش داخل گوشی انتقال میدیم به جای مخصوص بعدش هم تست میکنیم کپی شده یا نه!بعدشم یه تست میگیزیم ببینیم درست هست یا نه.[/align]

[align=right]_____________[/align]

[align=right]حجم فایل:30 مگابایت[/align]

[align=right]محتویات:فیلم آموزش+پروژه تا اینجا+سورس کلاس دیتابیس در یک فایل txt[/align]

[align=right]لینک دانلود....[/align]

[align=right]_____________[/align]

[align=right]نرم افزار Root Explorer[/align]

[align=right]حجم فایل:2.5 مگ[/align]

[align=right]نسخه:3.3.5 با پشتیبانی زبانی پارسی[/align]

[align=right]لینک دانلود....[/align]

لینک ارسال

بسیار عالی بود سپاسگزارم تنها کاری که تونستم بکنم به شما اعتبار دادم .

امیدوارم همیشه موفق باشید.

ممنون لطف کردید :heart:

لینک ارسال

[align=center]به نام خدا[/align]

[align=center]از وقفه یک روزه به شدت عذر میخوام باید دیروز میذاشتم![/align]

[align=right]قسمت سوم هم ساختم.در این قسمت با کمک یک سری دستورات به دییتابیس وصل میشیم و فیلد خاصی از رکورد هارو داخلش به نمایش میگذاریم.در این قسمت شخصی سازی لیست ویو گفته شده است.[/align]

[align=right]_____[/align]

[align=right]حجم فایل:17 مگ[/align]

[align=right]محتویات:فیلم آموزش+پروژه تا اینجا+فایل قطعه کد شخصی سازی لیست ویو[/align]

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام دوستان عزیز چند مدتی هست اینترنتم مشکل داشت نتونستم کامل کنم.در آخرین قسمت سرچ،لیست علاقه مندی،صفحه نمایش توضیح میدم.

شرمنده از تاخیر

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

با تشکر از بهراد عزیز بخاطر آموزش خوبی که توی سایت قرار داده

بهراد جان اگه امکانش بود عناوین و بیشتر کن تا بتونیم مانور دادن روی عناوین و هم یاد بگیریم و همین طور امکان جستجو در عناوین رو

من نمونه ای از جداولی رو که می خوام بسازم برات قرار میدم تا بیشتر متوجه بشی

البت شاید اشتباه باشه با جستجوهایی که انجام دادم متوجه شدم که چنین کاری رو باید انجام بدم

book.png.d5ae2e486b038005199bbafdb4805041.png

لینک ارسال

با تشکر از بهراد عزیز بخاطر آموزش خوبی که توی سایت قرار داده

بهراد جان اگه امکانش بود عناوین و بیشتر کن تا بتونیم مانور دادن روی عناوین و هم یاد بگیریم و همین طور امکان جستجو در عناوین رو

من نمونه ای از جداولی رو که می خوام بسازم برات قرار میدم تا بیشتر متوجه بشی

البت شاید اشتباه باشه با جستجوهایی که انجام دادم متوجه شدم که چنین کاری رو باید انجام بدم

سلام دوست عزیز ممنون از لطفتون.

اگه میخواید مثلا یه جدول اسم کتابها باشه،یه جدول متون،یه جدول عناوین و اینجور چیزا،میشه همون بحث ریلیشن شیپ.اما خب،من اگه جای شما بودم همرو یه جدول میکردم.درسته تعداد رکورد ها بیشتر بود.اماراحت بود.مثلا یه متن داریم،از عنوان فلان،از کتاب فلان،اینطوری تعداد فید ها هم زیاد تر میشه.ولی کاملا قابل پیاده سازی هست.یشه کوئری هارو یکم پیشرفته تر کرد.منظورم از پشیرفته اینه که جملات کوئری بلند تر میشن دیگه.ولی بازم میگم کار سختی نیست در هر دو حالت میشه انجامش داد.

لینک ارسال

پس اگه امکان داشت توی همین جدولی که ایجاد کردی یسری عنوان 2 در نظر بگیر و پیاده سازیشو ببینم چطوره؟

بهراد جان این کاری که من کردم برای تقریبا 2000 عنوان کتابه بنظرت کرش نمیکنه؟! سرعتش نمیخوابه؟!....

بی صبرانه منتظریم، بازم از لطفت سپاس

لینک ارسال

پس اگه امکان داشت توی همین جدولی که ایجاد کردی یسری عنوان 2 در نظر بگیر و پیاده سازیشو ببینم چطوره؟

بهراد جان این کاری که من کردم برای تقریبا 2000 عنوان کتابه بنظرت کرش نمیکنه؟! سرعتش نمیخوابه؟!....

بی صبرانه منتظریم، بازم از لطفت سپاس

فقط 2000؟که میشه حدود همون 2000 رکورد؟شایدم بیشتر؟سرعت اصلا افت نمیکنه چون رکورد ها خیلی کمه.من نمونه دیدم 500000 رکورد راحت کار میکرد.

درمورد این کتابه هم بعد اینکه تموم شد،یه آموزش میذارم مثلا دسته بندی.دسته بندی 1.2.3 بعد از هر کدومم چند تا زیر موضوع داشته باشن.

لینک ارسال
  • 9 ماه بعد...

با سلام خدمت دوستان عزیز-

یادمه پارسال بود این تاپیک رو ایجاد کردم و تا یه جاهاییش هم آموزشارو ساختم-تا همین سه چهار تا قسمتم که ساختم میتونید به راحتی کتابتونو بسازید-(البته بیشتر به فکر خود اون دیتابیس باشید تا ساخت کتاب چون به درد نمیخوره)

در ضمن قسمت آخر که میخواستم بسازم رو نمیسازم چون فایل پروژه گم شده شرمنده همگی ولی میتونید استفاده کنید تا اینجاش بدون مشکل انشاالله موفق باشید!

لینک ارسال

با سلام خدمت دوستان عزیز-

یادمه پارسال بود این تاپیک رو ایجاد کردم و تا یه جاهاییش هم آموزشارو ساختم-تا همین سه چهار تا قسمتم که ساختم میتونید به راحتی کتابتونو بسازید-(البته بیشتر به فکر خود اون دیتابیس باشید تا ساخت کتاب چون به درد نمیخوره)

در ضمن قسمت آخر که میخواستم بسازم رو نمیسازم چون فایل پروژه گم شده شرمنده همگی ولی میتونید استفاده کنید تا اینجاش بدون مشکل انشاالله موفق باشید!

سلام

میشه نحوه نمایش تصاویر در بین متن هارو هم آموزش بدید؟

لینک ارسال

[/align]

[align=center]جلسه اول قرار داده شد(زیر همین پست هستش)[/align]

[align=center]جلسه دوم ساخته شد(اینجا کلیک-یا تو تاپیک بگردید)[/align]

[align=center]جلسه سوم ساخته شد(اینجا کلیک کنید)[/align]

[align=right]بالاخره تصمیم گرفتم یه کار مفیدی واسه کاربران این سایت انجام بدم.کاری که مطمئنا به دردتون میخوره.آموزش ساخت کتاب اندرویدی.

[/align]

[align=right]هر وقت میام سایت،میبینم افرادی زیادی میخوان که برنامه های کتاب مانند بسازن.این کار رو میخوام به آسون ترین شکل بهتون یاد بدم.این رو هم بگم من خودم یه اماتورم زیاد از من انتظار حرفه بودن نداشته باشید:|

[/align]

[align=right]خب.بریم سر اصل مطلب

[/align]

[align=right]اول این که آموزش ها ویدئویی هستن.یعنی به صورت فیلم که این کار هم واسه شما آسونه هم من.(حوصله نوشتن ندارم).واسه شما خوبه چون راحت تر می فهمید.

[/align]

[align=right]این آموزش شاید 5-6 تا بشه که هر کدوم رو تو یه پست جدا و همچنین هر کدوم رو همراه با سورس کدش تا اون قسمت  + برنامه های گفته شده+ کد های خاص تو یه فایل قرار میدم.:D:D[/align]

[align=right].[/align]

[align=right].[/align]

[align=right]از همین الان بگم که سعی میکنم هر روزحداقل یه آموزش بذارم که تو یه هفته ای تموم شه.[/align]

[align=right]دوما اینکه آموزش ما خیلی گرافیکی نیست.یعنی برنامه خیلی خوشگل نمیشه.ما چارچوبو یاد میدیم.شرمنده:)[/align]

[align=right].[/align]

[align=right].[/align]

[align=right]پیشنیاز ها رو هم میگم:[/align]

[align=right]1-نرم افزار اکلیپس آماده + چیز های مورد نیازش.(یعنی بشه باهاش همین الان یه اپ ساخت)[/align]

[align=right]2-بلد بودن شما به مفاهیم اولیه برنامه نویسی اندروید(مثلا بتونید به برنامه بسازید از این صفحه به اون صفحه بره و اینجو صحبتا)[/align]

[align=right]3-یه چیزایی از دیتابیس بدونید بد نیست.با این که کار ما خیلی مربوطه به دیتابیس هست،اما خودم کامل توضیح نمدم در حد همون کتاب میگم.[/align]

[align=right]4-پشتکار و دنبال کردن آموزش ها.[/align]

[align=right].[/align]

[align=right].[/align]

[align=right]سوالم داشتید همین تاپیک بپرسید.:D[/align]

[align=right]از فردا اولین آموزش رو میذارم.(اولیش ساخت دیتابیس خارجی هست.)[/align]

[align=center]به نام خدایی که غم از دست دادنشو ندارم[/align]

[align=right]با اولین جلسه خدمت شما هستم.در این جلسه می آموزید چگونه دیتابیس نرم افزار خود را طراحی کنید.توسط نرم افزار SQLite expert professional[/align]

[align=right].[/align]

[align=right].[/align]

[align=right]حجم فایل:12 مگ[/align]

[align=right]محتویات:فیلم آموزش+دیتابیس 4 رکوردی خودمون:D[/align]

[align=right]*****************[/align]

[align=right]نرم افزار SQlite expert جهت ساخت فایل دیتابیس[/align]

[align=right]حجم:75 مگ[/align]

[align=right]پسورد فایل:    soft98.ir[/align]

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...