رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

یا سلام

می خواستم ببینم که آیا راهی هست برای اینکه استفاده کننده را مجبور کنیم که تنها از کلیدهای خود برنامه برای خروج و بازگشت استفاده کنه و از بازگشت روی گوشی ها نتواند این عمل را انجام دهد ؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما میتونید از روش زیر استفاده کنید

موفق باشید .

public boolean onKeyDown(int keyCode, KeyEvent event) {	if (keyCode == KeyEvent.KEYCODE_BACK) {		 Toast.makeText( getApplicationContext(),"back is clicked",Toast.LENGTH_SHORT).show();		return true;	}	return super.onKeyDown(keyCode, event);}
لینک ارسال

بله

این کد جهت انجام عملیات زمان فشار دادن کلید back روی دستگاه به کار میرود

گاهی اوقات شما میخواهید علیرغم عمل بازگشت دستوری دیگر نیز اجرا گردد

در آن صورت پس از نوشتن دستورات از عبارت finish استفاده کنید

موفق باشید.

public boolean onKeyDown(int keyCode, KeyEvent event) {       if (keyCode == KeyEvent.KEYCODE_BACK) {            Toast.makeText( getApplicationContext(),"back is clicked",Toast.LENGTH_SHORT).show();           return true;finish();       }       return super.onKeyDown(keyCode, event);   }
لینک ارسال

دوست عزیز سوالاتتون بسیار کاربردی هستند و احساس میکنم مربوط به یک پروژه

ولی باور کنید وقت میخواد که نمونه براتون بزاریم و وقت دوستانی که قادر به پاسخگویی هستند بسیار کم هست

پوزش ما رو بپذیرید از جهت اینکه شاید پاسخگویی تاخیر داشته باشد

موفق باشید.

لینک ارسال

آره بنده توی برنامه نویسی می تونم بگم عملن صفرم و الان حدود یه ماه میشه که شروع کردم هیچی هم از برنامه نویسی جاوا و ... نمی دونم ؟؟البته یه تجاربی به دست آوردم !!

ولی خیلی دوست دارم یاد بگیرم تو این یه ماه هر چی سایت و وبلاگ و کتاب و ... در این باب بوده رو دست و پا شکسته تا جایی که متوجه می شدم مطالعه کردم الانم دارم یه برنامه کتاب درست می کنم ... فکر کردم اگر شروع کنم به ساخت برنامه و بعد ایرادامو برطرف کنم بهتره !!!

نه تا همین الانشم دوستان انجمن P30droid خیلی کمک کردن و صبورانه به سوالات بنده جواب دادن و جا داره که صمیمانه از دوستان تشکر کنم ...

البته بنده هنوز خیلی سوال دارم ولی روم نمیشه بگم :)

از شما هم ممنونم انشالله که موفق باشید ...

فقط اگر میشه این طریقه ی وارد کردن یک متن طولانی فارسی به نرم افزار بدون اینکه توی گوشی ها مربع گونه نشون بدهد رو برام توضیح بدین ؟؟؟

بازم متشکرم :D

لینک ارسال

از این روش استفاده کردم ولی دوتا ایراد داره ؟؟؟

1) وقتی از عدد یا حروف انگلیسی در میان متن فارسی استفاده می کنم متن به کل به هم می ریزد.

2) فقط به اندازه یک پاراگراف می تونم تو قسمت روبه روی Farsi.Convert بنویسم و برای پاراگراف های بعدی باید از نو کد نویسی کنم و چون متن زیاده این کار خیلی زمان می بره می خوام ببینم آیا راه ساده تری هم هست یا اینکه نه مجبورم برای هر پاراگراف یک textview بذارم.

ممنون

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...