رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

ایجاد حساب گوگل پلی برای توسعه دهندگان عزیز

پست های پیشنهاد شده

عرض سلام و احترام خدمت همه توسعه دهندگان عزیز.

امروزه برنامه نویسی به عنوان یک شغل پر درآمد مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته.

این بین سیستم عامل اندروید با کاربران میلیاردی بستر مناسبی برای توسعه دهندگان عزیز به حساب می آید.

گوگل پلی به عنوان یک مرجع اصلی و دارا بودن. میلیارد ها کاربر مکان مناسبی برای انتشار برنامه های پولی و رایگان است.

اما به دلیل تحریم. این سایت و هیچکدام از سایت های اینچنینی قابل دسترس نیستند.

چرا گوگل پلی؟؟؟؟

1- دارا بدون بیش از 2 میلیارد کاربر (طبق آمار جدید).

2- کاملا جهانی . بطوری که از تمام نقط دنیا کاربر وجود دارد.

3- فروش بالای برنامه های ساده . (حتی یک برنامه بسیار ساده هم در ماه بالای 2000بار دانلود می شود . هر دانلود 1 دلار می شود 2000 دلار که به پول ما نزدیک به 7 ملیون تومان می شود . درماه).

4-حسابرسی کاملا دقیق (حتی 1 سنت از حق شما توست گوگل پلی خورده نمیشود. - متاسفانه این مورد در مارکت های داخلی به وفور یافت می شود.)

و دلایل بسیاری وجود دارد که شما را سوق به بازار جهانی گوگل پلی میدهد.

اما همیشه برای توسعه دهندگان سئوال بوده که چگونه درآمد خود را دریافت کنند.

بنده در طی مدت فراوانی که با این قضیه درگیر بودم. توانستم. بالق بر 4 راه برای دریافت درآمد به ریال در ایران پیدا کنم.

که کی از راه ها به عنوان بهترین راه . از نظر بنده انتخاب شده. 

راهی که خدمتتون عرض خواهم کرد. کاملا امن بوده. و میتوانید به راحتی معادل ریالی مبلغ حسابتون رو در یکی از بانکهای ملی یا صادرات و ملت دریافت کنید. (البته چند بانک دیگر هم هست که فعلا بنده امتحان نکردم.)

متاسفانه هیچ یک از فعالان اینترنتی در زمینه دلار و ارز . قادر به باز کردن چنین حسابی نیستند. این موضوع رو میتونید با سرچ کردن کاملا متوجه بشید.

اگر کسی هم بتواند خود این راه را در پیش گیرد. متاسفانه در مرحله بعد از پرداخت گیر خواهد کرد. چون در ویرفای کردن. به مشکل بر خواهد خورد . چون گوگل از شما قبض آب و برق . مدارک شناسایی و اسکن پشت رو کارت اعتباری را خواهد خواست . و بدون این مدارک . اجازه دسترسی به بخش اصلی ثبت نرم افزار را نخواهد داد.

و یک مقایسه ساده بازار قویترین مارکت ایران با گوگل پلی .

نرم افزار TuneIn Radio

https://play.google.com/store/apps/d...n.player&hl=en

با 500000000 نصب فعال در گوگل پلی

--------------------------------------

همین نرم افزار در بازار

https://cafebazaar.ir/app/tunein.player/?l=fa

با فقط 200000 نصب فعال در بازار

و حالا خودتا حدس بزنید . نرم افزار شما که در بازار 10000 یا 50000بار دانلود شده در گوگل پلی چقدر دانلود می شود.

و این در حالی است که شما میتوانید از تبلیغات عدد در برنامه استفاده کنید و بدون دردسر های تبدیل ارز درآمد خالص داشته باشید.

خب با توضیحات بالا فکر نکنم. هیچ جای شکی وجود نداشته باشد که بازار با گوگل پلی قابل مقایسه نیست. و گوگل پلی مثل یک صندوق طلا برای برنامه نویسان است.

دوستانی که تمایل دارن. یک حساب گوگل پلی با تمامی امکانات به اضافه حساب گوگل والت ویرفای شده داشته باشن. (*به اضافه روش های تبدیل درآمد ارزی خود*)

میتونن از طریق همین تاپیک اعلام آمادگی کنند.

موارد لازم و هزینه ایجاد حساب:

1- ایمیل ویرفای شده با شماره موبایل خارج از ایران و همچنین باز شده با آی پی خارج ایران. (اگر مایل هستید با مبلغ 10 هزارتومان اضافه ایمیل با این مشخصات برای شما ایجاد خواهد شد.)

2- ارسال ایمیل و رمز آن برای استفاده در حساب گوگل پلی.

3- واریز مبلغ 260 هزاتومان . بابت ویزا کارت + قبض آب و برق خارج از ایران + ایجاد حساب گوگل والت و ویرفای آن.

4 تهیه یک سرور مجازی جهت کار با حساب گوگل پلی (این مورد فقط برای امنیت حساب شما هست . تهیه کردن آن اجباری نیست اما. باید یک سرویس ف ی لتر شکن با سرور خارج از ایران داشته باشید. که بنده . به عنوان هدیه. یک عدد 3 ماهه رایگان. به شما خواهم داد.)

5- حساب به اسم خود شما باز خواهد شد. و هیچ جای نگرانی از بابت ادامه فعالیت وجود نخواهد داشت.

زمان انجام افتتاح حساب بین 10 تا 15 روز خواهد بود. (افتتاح حساب حداکثر 2 روز زمان خواهد برد. اما این ویرفای حساب هست که زمان را زیاد میکند.)

و نکته آخر اینکه . این میتواند یک فرصت ویژه برای وارد شدن به بازار جهانی باشد.

به زودی بنده سایتی در این باره ایجاد خواهم کرد با نماد اعتماد.

دوستانی که قصد دارند یک حساب گوگل پلی داشته باشند اینجا اعلام کنند.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستم.

عزیزان اسکرین شات از حساب گوگل پلی بنده. هم پیوست شد. مشاهده کنید لطفا

screenshot654.jpg.9565726c2d78954983a943345a503504.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز تضمینتون برای این کار چیه؟ شما میگین کسی جز شما نمیتونه این کار رو انجام بده ولی تضمینتون چیه؟

در گوگل پلی مبالغ بالای 100 دلار یک کد چند رقمی در خونه ارسال میشه، با اون کد میتونید مبلغ رو بردارید خب برای این مشکل میخواین چیکار کنید؟

اگر آیدی یاهو دارین بدین بدین تا با هم صحبت کنیم

لینک ارسال

سلام ممنون که این کار رو برای برنامه نویسها میکنید !!

اما

اما اینکه نمیخوام توهین کنم ! اما شما هم از نژاد ، یعنی یک ایرانی مثل تمام ایرانیهای روی زمین هستید !! مثل همین مارکتهای ایرانی که گفتید ! پول میخورن !!

قصد هیچ توهینی ندارم !! اما واقعا به هیچ کس تو این مملکت نمیتونم اعتماد کنم !!

در ضمن وقتی یک برنامه ی ایرانی در بازار 50000 دانلود داره !! حتما در مارکت گوگل کمتر دانلود خواهد داشت ! چرا چون سطح برنامه نویسی ایرانیها اونقدری نیست که در جهان عرضه بشه !! داخل بازار با برنامه هایی مثل استیکر ، کتاب و ... میشه پول در آورد !! اما داخل اونجا نمیشه !!

شما دارید میگید 2 میلیارد نفر! دوست عزیز 2 میلیارد نفر بیان کتاب شعر یا هرچیزه دیگه ی ایرانی که به زبان فارسی است  رو بخرن ؟؟؟عقل ندارن یعنی ؟؟

یک برنامه نویس ایرانی اگر بتونه برنامه ای در حد برنامه های خارجی بسازه ! حتما از همین مارکت بازار پوله خوبی در میاره !! نمونه های زیادی هم در بخش پرفروش های بازار هست !

یک نمونه برنامه ی ایرانی که داخل بازار بیشتر دانلود شده بانک پیامک پاپیون هست !!

به هر حال من نمیتونم اعتماد کنم !

موفق باشید.

لینک ارسال

دوست عزیز تضمینتون برای این کار چیه؟ شما میگین کسی جز شما نمیتونه این کار رو انجام بده ولی تضمینتون چیه؟

در گوگل پلی مبالغ بالای 100 دلار یک کد چند رقمی در خونه ارسال میشه، با اون کد میتونید مبلغ رو بردارید خب برای این مشکل میخواین چیکار کنید؟

اگر آیدی یاهو دارین بدین بدین تا با هم صحبت کنیم

بنده همچین ادعایی نکردم.

کافیه شما از همین لحظه شروع کنید به گشتن به دنبال فردی که این نوع حساب رو برای شما باز کنه. (متاسفانه پیدا نمیکنید)

اگر پیدا کردید اینجا معرفی کنید تا بقیه دوستان هم استفاده کنن.

در مورد تیکه دوم حرفتون باید بگم . همچین چیزی اصلا وجود نداره.

سابق در گوگل ادسنس مبالق بر مبنای چک به درخونه ها ارسال میشده. که فکر کنم. منظور شما همینه. اما این مورد فقط در دو کشون آمریکا و انگلیس بوده . که تقریبا 5 سالی میشه که انجام نمیشه. و الان فقط از طریق کارت های اعتباری و پی پال تسویه حساب انجام میشه.

شما فکر کنید . گوگل برای ارسال یک کد از آمریکا . نامه ای ارسال میکنه برای استرالیا ؟؟؟

akbari.sajad44

سئوالی داشتید در خدمتم.

سلام ممنون که این کار رو برای برنامه نویسها میکنید !!

اما

اما اینکه نمیخوام توهین کنم ! اما شما هم از نژاد ، یعنی یک ایرانی مثل تمام ایرانیهای روی زمین هستید !! مثل همین مارکتهای ایرانی که گفتید ! پول میخورن !!

قصد هیچ توهینی ندارم !! اما واقعا به هیچ کس تو این مملکت نمیتونم اعتماد کنم !!

در ضمن وقتی یک برنامه ی ایرانی در بازار 50000 دانلود داره !! حتما در مارکت گوگل کمتر دانلود خواهد داشت ! چرا چون سطح برنامه نویسی ایرانیها اونقدری نیست که در جهان عرضه بشه !! داخل بازار با برنامه هایی مثل استیکر ، کتاب و ... میشه پول در آورد !! اما داخل اونجا نمیشه !!

شما دارید میگید 2 میلیارد نفر! دوست عزیز 2 میلیارد نفر بیان کتاب شعر یا هرچیزه دیگه ی ایرانی که به زبان فارسی است  رو بخرن ؟؟؟عقل ندارن یعنی ؟؟

یک برنامه نویس ایرانی اگر بتونه برنامه ای در حد برنامه های خارجی بسازه ! حتما از همین مارکت بازار پوله خوبی در میاره !! نمونه های زیادی هم در بخش پرفروش های بازار هست !

یک نمونه برنامه ی ایرانی که داخل بازار بیشتر دانلود شده بانک پیامک پاپیون هست !!

به هر حال من نمیتونم اعتماد کنم !

موفق باشید.

عرض سلام خدمت شما دوست عزیز

اینکه کسی قابل اعتماد نیست. کاملا درسته.

اما در مواقعی باید به شخص مقابل اعتماد کرد. مثلا خود بنده برای تهیه مدارک همیشه پول میفرستم. به یکی از دوستان در خارج از کشور. و معمولا برای اینکه هزینه زیاد نشه. 25 تا 30 عدد مدارک مختلف اعم از قبض آب و برق و ... سفارش میدم. هزینه این مقدار مدارک از 3 ملیون هم . بیشتر میشه.

اون عزیزمونه میتونه خیلی راحت پول رو بگیره و مدارک رو نفرسته. اما چاره ای جز اعتماد نداریم.

اینکه شما اعتماد میکنید یا نه. به خدتون مربوط میشه. و هر تصمیمی بگیرید قابل احترامه. شاید فرد مطمئنی رو سراغ داشته باشید.

ببینید این حرف شما رو در یکی دیگه از انجمن ها هم دوستان زدن. در جوابشون این پاسخ رو نوشتم.

چون برنامه نویس های عزیز ایرانی معمولا بعد از چندین ماه از انتشار در مارکت های ایرانی. تازه به فکر انتشار برنامشون در گوگل پلی میفتن. خوب این کار هم تاثیر نداره . چون هر کسی که از اون برنامه خوشش امده باشه. قبلا اونو دانلود کرده. و دیدن اون در گوگل پلی واسش یه چیز تکراری هست.

بنده بیشتر پیشنهاد میکنم. به فکر تولید برنامه های انگلیسی زبان باشید.   کاری که خیلی از دوستان انجام میدن و شکر خدا درامد عالی هم دارن.

لینک ارسال

بنده هنوز اوله راه برنامه نویسی هستم !! سرعت پیشرفتم بالاست ! اگر به حدی برسم که بتونم برنامه ی خوب بنویسم حتما انتشار خواهم داد !

یا حق

لینک ارسال

عزیز

بنده درگیر امتحان کارشناسی هستم.

16 همین ماه امتحان هست.

متاسفانه دوستان به این شکل اعتماد نمیکنن. البته این بین سفارشاتی اعم از افتتحاح حساب و همینطور ثبت نرم افزار داشتم.

انشالله بعد از امتحان هم سایت رو راه اندازی میکنم. و هم نماد اعتماد میگیرم که دیگه جای تردیدی نباشه.

توی اینترنت همین تاپیک رو جستجو کنید . بقیه انجمن ها رو ببینید.

لینک ارسال
  • 2 ماه بعد...

من تیم ارث سافت رو توصیه میکنم که اپلیکیشن های رایگان شما رو تیو گوگل پلی منتشر میکنه

هیچ پولی هم نمیگیره

درضمن اینم مژده داده که بزودی زود برنامه های پولی رو هم منتشر میکنه و هیچ پول پیش پرداختی نمیگیره 

فقط 10 درصد از درآمد رو برای خودش بر میداره

Www.earthsoft.ir

لینک ارسال
  • 1 سال بعد...

دوستان عزیز یه چیزی بگم لذت ببرید شما خودتون میتونید درست کنید حساب رو من بهتون آموزش میدم رایگان 

روش کار یکم هزینه داره می ارزه 

1: تهیه یه VPS ترجیها" آلمان

2:تهیه یه گیفت کارت 50 دلاری

3: شما با وصل شدن به VPS که هزینه ماهانه اون میشه 20هزارتومن میتونید از اینترنت بدون فیلتر استفاده کنید و حتی میتونید دانلود هم بکنید با سرعت 100مگ بر ثانیه

وقتی شما وصل شدید به سرور میرید تو سایت گوگل پلی ثبت نام میکنید و هزینه 24 دلاری رو طبق اطلاعات گیفت کارتتون رو میپردازید تا ایمیل تایید براتون ارسال بشه صبر میکنید 

حدود 72 ساعت طول میکشه تا برسی بشه.

بعد اومدن ایمیل تایید شما یه حساب کاربری داری توی دولوپرهای گوگل (گوگل پلی)  به همین راحتی میتونید برنامه هاتون رو انتشار بدید.

این آموزش سال 92 تو یه سایت زدم نزدیک بود زندانی بشم خخخخخخخخخخخ اما الان مشکلی نداره و کاملا" قانونی شده کار هیچ مشکلی هم نداره 

شما فقط اگه بتونید اون سرور رو همیشه داشته باشید خیلی عالیه هم آپی شما تغیر نمیکنه که گوگل شک کنه هم میتونید برنامه هاتون رو روی اون آپ کنید و همیشه یه کامپیوتر آنلاین در دسترس داشته باشید.

امیدوارم درست توضیح داده باشم.

سوالی بود خصوصی بفرستید چون فک نکنم دوباره برگردم به این تاپیک

موفق باشید

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

صدور آنی ویزا کارت در ایران

همواره یکی از مشکلات مردم ایران در عزیمت به خارج از کشور ( از جمله دانشجویان ، گردشگران ، مهاجران ، بازرگانان ) حمل پول نقد و نداشتن امکانی برای همراه بردن پول نقد بصورت کیف الکترونیکی باشد. از طرفی دیگر آن گروه از افرادی که در اینترنت و دنیای آنلاین به فعالیت می پردازند جهت انجام کلیه پرداخت ها و خریدهای خود از سایت های خارجی نیاز به داشتن ویزا کارت دارند تا بتوانند عملیات پرداخت آنلاین را بصورت مستقل انجام دهند.

گروه cheapsafar  با داشتن سابقه فعالیت تخصصی در حوزه سیستم های مالی آنلاین توانسته است با ارائه راهکارهای مختلف کلیه نیازهای این اقشار را پاسخگو باشد و با فراهم آوردن سرویس های مختلف بنا به نیازمندی های افراد بهترین راهکار را پیش روی مشتریان خود قرار دهد.

ما در اینجا یکی از انواع کارت های فیزیکی ویزا کارت ، برای پرداخت ارزی معرفی میکنیم که شما می توانید اطلاعات کامل آنرا مطالعه نموده و در صورت نیاز خود سفارش دهید.

مزایای استفاده از گیفت ویزا کارت :

جایگزین مناسب برای پول نقد

عدم نیاز به تامین ارز رایج سایر کشورها

تحویل فوری و ارسال به سراسر کشور

پشتیبانی پارسی، انگلیسی و عربی

اینترنت بانک لحظه ای به منظور مشاهده تراکنش ها و موجودی کارت

اعتبار یک ساله از تاریخ شارژ اولیه

امکان صدور به مبلغ دلخواه و مورد نیاز مشتری بین 10 دلار تا 1000 دلار

قابل استفاده در تمامی خرید های اینترنتی و دستگاه های پوز (Pos) سراسر دنیا ( امکان خرید در بیش از ۲۰۰ میلیون فروشگاه معتبر اینترنتی و امکان خرید از ۵۰ میلیون پایانه فروشگاهی )

امکان رزرو هتل خارجی، خرید بلیط هواپیما و قطار خارجی .

امکان پرداخت های دانشگاهی، TOFEL و GRE

هزینه بسیار پایین صدور کارت نسبت به سایر کارت های موجود

قابلیت استفاده برای پرداخت های پی پال

خرید کالا از سایت هایی مثل Alibaba, Ebay, Amazon و … .

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...