رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

ایجاد لینک در برنامه

پست های پیشنهاد شده

اگر بخوام توی برنامه ام یه آدرس اینترنتی بنویسم که وقتی فرد روی آدرس کلیک کرد به آدرس مربوطه با استفاده از browser موجود در گوشی همراه خودش راهنمایی بشه چکار باید بکنم ؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اول یک implicit Intent تعریف می کنیم و بعد با استفاده از متد startActivity اجراش می کنیم .

Intent intent = new Intent(Intent.ACTION_VIEW,Uri.parse("http://p30droid.com");startActivity(intent);

دوستان لطفا اول سرچ کنید ، باور کنید خیلی زود تر به جواب می رسید...

موفق باشید

لینک ارسال

آقا پیام ممنون از پاسخ شما :)

چشم پیام جان حرف شما متین سعی می کنم بر دیده دل بپذیرم و اجرا کنم ولی اول اینکه تعداد مطالب زیاده و نمیشه همه رو دید هر چند بنده تقریبا تمام مطالب این انجمن رو که مربوط به برنامه نویسی می شدند دیدم و دوم هم اینکه هنگام سرچ نمی دونم چی باید بنویسم و سرچ کنم و هر چی هم سرچ می کنم از بین مطالب پیدا شده خیلی وقت بیشتر میبره تا بگردیم و اون چیزی که می خوایم رو پیدا کنیم البته اگر قبلا به اون موضوع پرداخته شده باشه چون گاهی اوقات با کلی جست و جو متوجه میشی اصلا اون چیزی که می خوایم اصلا تا حالا بحث نشده ...

ولی باز چشم سعی می کنم از این به بعد اول سرچ کنم بعد بپرسم :)

بازم از اینکه کمکم کردی یه دنیا سپاسگذارم :D

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...