رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

من هم تا به حال از4 تا برنامه ای که ساختم و به بازار ارسال کردم فقط یکیش رو قبول کردن!!!

ولی جالبه بدونین iranapps هم از دو تا از برنامه هام ایراد گرفت...در صورتی که هیچ اشکالی نداشتند و در مارکت پلازا به خوبی فروش رفتند..

سیاست های کاریشونه دیگه برادر...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من هم تا به حال از4 تا برنامه ای که ساختم و به بازار ارسال کردم فقط یکیش رو قبول کردن!!!

ولی جالبه بدونین iranapps هم از دو تا از برنامه هام ایراد گرفت...در صورتی که هیچ اشکالی نداشتند و در مارکت پلازا به خوبی فروش رفتند..

سیاست های کاریشونه دیگه برادر...

پلازا معتبره؟

لینک ارسال
  • 4 ماه بعد...

با سلام خدمت دوستان

راستش رو بخواین من هم مثل خیلی از برنامه نویس های عزیز از بازار گله مند بودم که چرا این همه زحمت میکشم و برنامه ام رو داخل بازار قرار میدم بعد از 5 روز انتشار پیدا نمیکنه و رد میشه یا اشکال درمیارن ازش

ولی چند روز پیش که نمایشگاه الکامپ برگذار شده بود رفته بودم تبلیغات عدد اونجا غرفه داشت باهاشون در موردش صحبت کردم و یک خانمی پرسید چرا اینقدر برنامه نویس ها از کافه بازار گله دارن؟؟؟

بعد از کمی صحبت فهمیدم خودشون از افرادی هستن که تو کافه بازار کار میکنن...

یه سری صحبت ها زد که تقریبا میشه گفت قانع شدم که اونجوریها هم که من و امثال بنده فکر میکنیم نیست

بنده خدا گفت ما کلا تو کافه بازار 150 نفریم...مشکل های قضایی زیادی واسشون به خاطر نرم افزارهای انتشار داده پیش اومده...

میگفت یک سری از افراد واقعا 24 ساعته دارن کار میکنن و رسیدگی به جواب ها سخته

گفتم شما یک شماره تماس هم حتی برای برنا مه نویس ها قرار ندادین که مشکلشون رو برطرف کنن

اونم گفت ما واقعا به اون حجم ایمیلی که بهمون رسال میشه نمیرسیم جواب بدیم چه برسه به اینکه بخوایم تلفن بذاریم

سرتون رو درد نیارم گفتم میدونین گوگل پلی اگه ازاد بشه کلا شما از م میپاچین؟؟

اونم گفت حرفتون درسته...ولی شما هم میدونین گوگل پلی از تحریم در بیاد و ازاد بشه شما ها هم دیگه اکثرتون تو مارکت ها جایی ندارین!!!با این کیفیت ها و تکراری بودن نرم افزارهاتون!!!

دیدم خب از یه جهت راست میگه طرف میره برنامه ای که توسط یه برنامه نویس حرفه ای نوشته شده رو دانلود میکه تا برنامه ی من!!!

ولی در کل اونجوری ها هم که فکر میکنیم نیست...یه کم اون طرف قضیه رو هم ببینیم...هرچند من هم از این وضع ناراضی ام ولی فهمیدم اون طرف قضیه هم زیاد راضی نیست...

لینک ارسال

ببین بشنو باور نکن !!

گیر به برنامه بده مشکلی نداره به شرطی که گیرش الکی نباشه !

به من یه گیرهای خنده داری داده که واقعا اصلا باور نمیکنم ! به جرئت میگم دروغ میگه !!

مثلا یه گیری که دادن این بود که چرا داخل توضیحات برنامه نوشتی برنامه رایگانه !!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی چی ؟ بنویسم پولیه ؟؟؟؟

درست بعضی گیرها درست حسابیه ! اما نه این گیرهای مسخره !!

و در مورد برنامه ها ! اولا همه ی برنامه نویسها برنامهاشون مسخره نیست . دوما ایمیل رو هم همیشه 1 روز بعد جواب میدن ! پس دروغ گفتن ما ایمیل زیاد برامون میاد !! همیشه سره یک روز جواب میدن !!

بررسی برنامه ها همیشه 5 روز دقیق طول میکشه ! یعنی نه اینور نه اونور !! با یک حساب سرانگشتی اگر بشماری که چه قدر برنامه وارد بازار میشه پس بررسی برنامه ها تو یک روز هم تموم میشه ! با وجود 150 نفر که به نظرم خیلی زیاد هم هست .

و اما در مورد گوگل :

ببین دوست عزیز یک برنامه نویس همیشه سعی میکنه بفهمه مخاطبش چی نیاز داره همون رو بسازه !!

متاسفانه داخل ایران مردم به تنها چیزی که پول میدن سرگرمیه !! یعنی اصلا به برنامه های کاربردی کاری ندارن !! شما برید ببینید چند هزار برنامه پیامکی ساخته شده تمامشون هم دانلودشون بالاست .

وقتی که یک برنامه نویس وارد گوگل بشه ! قطعا نمیاد یک مشت جک ایرانی بسازه ! حداقلش میدونه وقتی تلاش میکنه برای یک برنامه ی کاربردی اگر 3 ماه هم زمان ببره ولی در عوضش پولش درمیاد ! چون کمی این خارجیا عاقل ترند تو این زمینه !

و چون ایرانی جماعت تابه حال پول برای برنامه های کاربردی خارجی نداده اصلا قدر نمیدونه و با خودش میگه چرا وقتی یه نمونه خارجی و رایگانش هست چرا بره بخره پس !!

با این وجود من اگر جای شما بودم میزدم تو دهن اون کسی این مذخرفات رو کرده تو سره شما

موفق باشید

لینک ارسال
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...