رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

سورس اجرای دیگر برنامه ها با کد نویسی

پست های پیشنهاد شده

سلام

باز هم به علت چندین سوال این سورس رو میزارم

توی این برنامه شما ایکون چند شبکه اجتماعی رو میبینید که باکلیک بر روی هر کدوم برنامه مورد نظر باز میشه و اگر برنامه موجود نباشه عملا اتفاقی نمی افته.

شما میتونید از کد این پروژه برای اجرای برنامه های مختلف گوشی از داخل پروژه خودتون استفاده کنید.

کامنت هارو به صورت فارسی گذاشتم

نیاز به permision خاصی نداره

شما به پکیج نیم برنامه مورد نظر نیاز دارید تا بتونید اون رو باز کنید. به دست آوردن پکیج نیم برنامه های غیر سیستمی راحته ولی چون برنامه های سیسیتمی در برند های مختلف پکیج نیم متفاوت دارند از این روش استفاده نکنید. آ»وزش اون رو به زودی قرار میدم.

کافیه تابع openApp رو در اکتیویتی یا فرگمنت قرار بدید و مانند نمونه تابع رو فراخوانی کنید.

دانلود: http://p30droid.com/Uploader/do.php?id=725

Capture.PNG.7e5ab62baecbc2dd497a461121c53a1b.PNG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 3 ماه بعد...

سلام دوست عزیز

باتشکر از سورس

یک سوال؟

حالا من میخوام وقتی برنامه مورنظر باز شد ایدی خودم رو بهش معرفی کنم

یعنی مستقیم بره طرف صفحه من در یکی از برنامه ها

لطفا راهنمایی کنید با کد

متشکر

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

باز هم به علت چندین سوال این سورس رو میزارم

توی این برنامه شما ایکون چند شبکه اجتماعی رو میبینید که باکلیک بر روی هر کدوم برنامه مورد نظر باز میشه و اگر برنامه موجود نباشه عملا اتفاقی نمی افته.

شما میتونید از کد این پروژه برای اجرای برنامه های مختلف گوشی از داخل پروژه خودتون استفاده کنید.

کامنت هارو به صورت فارسی گذاشتم

نیاز به permision خاصی نداره

شما به پکیج نیم برنامه مورد نظر نیاز دارید تا بتونید اون رو باز کنید. به دست آوردن پکیج نیم برنامه های غیر سیستمی راحته ولی چون برنامه های سیسیتمی در برند های مختلف پکیج نیم متفاوت دارند از این روش استفاده نکنید. آ»وزش اون رو به زودی قرار میدم.

کافیه تابع openApp رو در اکتیویتی یا فرگمنت قرار بدید و مانند نمونه تابع رو فراخوانی کنید.

دانلود: http://p30droid.com/Uploader/do.php?id=725

لطفا کسی نیست یه راهنمایی کوچیک کنه یه روش لینک چیزی

لینک ارسال

سلام

برای هر برنامه ای فرق داره و باید به اینتنت های خاص مربوط به اون مراجعه کرد که معمولا در سایت برنامه مورد نظر توضیحاتی داده شده یا اینکه با جستجو در اینترنت میشه به جواب رسید

مثلا برای اینستاگرام   http://stackoverflow.com/questions/21505941/intent-to-open-instagram-user-profile-on-android

لینک ارسال
  • 9 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...