رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

آموزش فروش: قسمت پنجم چرابفروشیم؟

پست های پیشنهاد شده

به نام خداوند جان آفرین . * . * . * . * . * . * . * . * . * . * . * . * . حکیم سخن بر زبان آفرین

سلام دوستان

امیدوارم حالتون خوب باشه

همین طور که خودتون میدونید فروش یک مقوله واقعا جذاب و گسترده است که میشه سودهای فراوانی ازش بدست آورد و با سرمایه گذاری در این امر ثروت هنگفتی ایجاد کرد.

سعی میکنم تا جایی که بتونم رسالتم رو انجام بدم و هر موضوعی رو که یاد گرفته ام در اختیار بقیه هم بذارم تا بتونن برای پیشرفت در کارشون از این مطالب استفاده کنند.

تا اینجا یاد گرفتیم که فروش هم مانند سایر مهارت ها آموختنی هست و قابل یادگیریه اما نکته ایی که هیچ وقت نباید فراموش کنیم، اینه که فروش یک مهارته و مهارت تنها با آموزش بدست نمیاد بلکه نیاز به انجام دادن داره. پس باید تکرار و تمرین کنید تا بتونید روی این مهارت جذاب و پولساز تسلط پیدا کنید.

درضمن اینجا اضافه میکنم که اصلا قرار نیست شما به یک فروشنده حرفه ایی تبدیل بشید بلکه همون طور که قبلا هم گفتم(پستهای قبلی) همه ما فروشنده هستیم و در تمام امور زندگی مشغول انجام فروشیم(چه توی دوستی هامون چه برای بدست آوردن پول - زندگی جریان یک مبادلست پس چه بهتر که عشق مبادله کنیم) پس با این تفاسیر بهتره که اطلاعاتمون درباره فروش و اصول این کار بالاتر ببریم تا برای رسیدن به اهدافمون قدمهای سریع تری برداریم.

شاید شمایی که الان دارید این پست رو میخونید یک برنامه نویس باشید(که قطعا هستید) و پیشه خودتون فکر کنید که حرفه من برنامه نویسیه من چه کارم به فروش؟!

ولی میدونید چیه؟!

**چرا خیلی از برنامه نویسا موفق نمیشن؟!

**چرا خیلی از برنامه ها اصن شناخته نمیشن؟!

**چرا خیلی از برنامه های شکسته خورده توسط افراد دیگه فروشهای خیلی خوبی بدست میارن؟!

**چرا خیلی پروژه ها وسطه راه متوقف میشن و قبل از متولد شدن شکست میخورن؟!

و خیلی چراهای دیگه . . . !!

جوابه این سوالا خیلی سادست

--چون نمیتونن بفروشن!

--چون به فروشهای خوب نمیرسن!

--چون اونا میتونن خوب بفروشن!

--چون وسطه پروژه با کلی هزینه متوجه میشه که فروش نداره!

متوجه شدیم که همه اینها به فروش مربوط میشه

و جوابه همه سوالاته ما در پشت این سواله ساده است!!

چرا بفروشیم؟!

دوستان خوبم اگه دوست دارید جواب این سوال ساده اما شگفت انگیز رو بدونید در ارسالهای بعدی پیگیری کنید و حتما به پاسخی روشن و کارآمد برای این سوال میرسیم.

ادامه دارد . . .

دوست شما

م.د

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...