رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

چگونه یک آرایه رشته ای را دخیره و بازیابی کنیم.

پست های پیشنهاد شده

مثلا یک آرایه 1000 تایی را برای اینکه با بستن برنامه از بین نرود،دخیره کنیم و دوباره با شروع برنامه آن را بازیابی کنیم.می خواستم این رو در ادامه سوال قبل بیارم اما گفتم شاید دوتا موضوع جدا باشن.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همچنین امکانی وجود ندارد، چون آرایه اطلاعات را بصورت موقت در خود نگه میدارد و بعد از خروج از برنامه کلیه اطلاعات از بین خواهند رفت،پس  بهتر میباشد در یک فایل یا دیتابیس ذخیره کنید.

لینک ارسال

اگر در فایل ذخیره کنم.چه جوری می تونم اون رو توی همون آرایه بازیابی کنم.یعنی چه جوری باید فایل رو بخونم که توی هر خونه آرایه مقدار خودش باشه و نه تموم فایل.

لینک ارسال

بهترین راهکار برای مشکل شما دیتابیس sqlite هستش،میتوانید سریع یک دیتابیس ایجاد کنید و هنگام اجرا شدن دوباره اطلاعات رو fetch کنید و در آرایه بریزید.

کد لیست گیری اطلاعات و کپی کردن در یک آرایه به تعداد رکوردهای موجود در دیتابیس:

public void Fill_All() {        db = dbh.getReadableDatabase();        Cursor cursors = db.rawQuery("select * from " + dbh.table, null);        ArrayList> DataList;        DataList = new ArrayList>();        for (int i = 0; i < cursors.getCount(); i++) {            cursors.moveToNext();            HashMap map = new HashMap();            Id = cursors.getString(cursors.getColumnIndex("ID"));                        map.put("ID", Id);            DataList.add(map);        }    }
لینک ارسال

اما من کار با دیتا بیس را بلد نیستم.آیا آموزشی توی انجمن هست یا جای دیگری سراغ ندارید.خیلی ممنون از کمک های بی دریغتون.

لینک ارسال

در بخش آموزش های فارسی اندروید مقالات آموزش دیتابیس اندروید از پایه موجود میباشد.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...