Majid Ebrahimi

مشکل در نوشتن در فایل متنی

4 ارسال در این موضوع قرار دارد

من برای نوشتن در فایل متنی از قطعه کد زیر استفاده کردم.اما موقع اجرای برنامه چیزی در فایل نوشته نم شود.در ضمن فایل را در پوشه assetsذخیره کردم.لطفا کمک کنید.

private void writeToFile(String filename, String data) {       try {           String UTF8 = "utf8";           OutputStreamWriter outputStreamWriter = new OutputStreamWriter(                   openFileOutput(filename, Context.MODE_PRIVATE), UTF8);           outputStreamWriter.write(data);           outputStreamWriter.close();           Log.d("FILE----", "FileSaved" + data);       }       catch (IOException e) {           Log.e("Exception", "File write failed: " + e.toString());       }   }

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ادرس assets رو احتمالا به اسم فایلتون اضافه نمی کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

فکر نکنم نیاز به دادن آدرس assetsباشه.چون فایل های متنی برنامه  برای خوندن و نوشتن فقط باید در این پوشه باشه.با این حال آدرس هم دادم خطا گرفت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

الزامی به این نیست که تمام فایل های اضافی در این پوشه باشند اما توضیه شده فایل های حجیم توی این فولدر قرار بگیرند. 

در مورد AssetManager و getAssests  جستجو کنید ، نحوه دسترسی به فایل های این بخش رو متوجه میشید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری