رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

بسیار مهم: از بین رفتن سورس برنامه

پست های پیشنهاد شده

باسلام

من رو سیستمم یک VMWare نصب کردم و روی ان ویندوز7 و تمام ابزارهای برنامه نویسی اندروید رو نصب کرده بودم و تو اون محیط یک برنامه نوشتم.

حدود یک ماه میشد دیگه به اون ماشین مجازی کار نکرده بودم. دیروز وقتی که رفتم یکسری تغییرات رو برنامم بدم و بروز رسانیش کنم متوجه شدم تمام سورس فایلهای برنامم 

خالی شدن. اول شک کردم ولی وقتی تک تک سورس فایلها رو باز کردم دیدم همشون سفیدن و حتی یدونه خط هم توش نوشته نشدن.

برنامه هم برنامه سبکی نبود که بخام از دوباره بشینم بنویسم.

حالا من باید چکار کنم؟

تورو خدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله برنامم کا میکرد. کامپایل هم کرده بودمروی گوشی هم تست گرفته بودم اکی بود.

میخاستم چن تا ویژگی جدید بهش اضافه کنم. مثل روشن نگه داشتن گوشی.

لینک ارسال

سلام

اگر در یکی از درایوهاتون بوده می تونید از برنامه های ریکاوری استفاده کنید و فایل های حذف شده رو بازگردونید

لینک ارسال

فایلها حذف نشدن. محتویات فایلها از بین رفته.

الان که دوباره دیدم فایلهای تمامی پروژه ها این بلا سرش اومده.

ایا برنامه های ریکاوری محتویات فایل رو هم بر میگردونه؟

لینک ارسال

بله محتوای فایل رو برمیگردونه

درایوری که فایل هاتون داخلش بوده رو اسکن کنید

ان شالله بتونید پیداشون کنید

لینک ارسال

سلام

دیگه پاک شده ! یا باید ریکاوری کنید ! یا باید بیخیال بشی !

باید پشتیبان گیری کنید از workspace تون !

من خودم 4 جا توی کامپیوترم کپی کردم یه وقت بدبخت نشم !! دیگه وقتی با ماشین مجازی کار میکردید باید خیلی خیلی حواستون رو جمع میکردید .

موفق باشید

لینک ارسال

با سلام

اگر کدهاتون رو میخواهید و فایل apk که تو پوشه debug هستش رو دارید کافیه Decompiler نصب کنید و کدهاتون رو ببینید و کپی کنید. اینطور که معلومه شما فقط کدهاتون رو میخواهید

لینک ارسال

جدی بدست میاد؟

چجوری؟ چکار باید کنم؟

اره بدست میاد. ولی امیدوارم ProGuard رو فعال نکرده بوده باشی برای apk ات . برای اینجو مواقع هست که من همیشه میگم Proguard رو فقط تو Gradle برای Release فعال کنید و برای Debug اینکارو نکنید.

برو اینجا . نسخه اخرشو دانلود کن. توضیحاتش رو هم بخون.

لینک ارسال

سلام دوستان بهتون پیشنهاد میکنم از سایت openandroid.ir دیدن کنید سورس های برنامه های پرفروش بازار رو با قیمت خیلی کم به فروش گذاشته.خیلی عالیه،من که کیف کردم و دوتاشو خریدم

لینک ارسال

جدی بدست میاد؟

چجوری؟ چکار باید کنم؟

اره بدست میاد. ولی امیدوارم ProGuard رو فعال نکرده بوده باشی برای apk ات . برای اینجو مواقع هست که من همیشه میگم Proguard رو فقط تو Gradle برای Release فعال کنید و برای Debug اینکارو نکنید.

برو اینجا . نسخه اخرشو دانلود کن. توضیحاتش رو هم بخون.

سلام

نسخه اخرو دانلود کردم ولی وقتی میخام نصب کنم خطای عدم نصب jre میده. در صورتی که نصب هست و اکلیپسم برنامه های تستی جدید رو اجرا میکنه.

لینک ارسال

دوست عزیز نیازی به نصب چیزی نیست. وقتی فایل رو دانلود کردی دو فایل داخل پوشه هست با نام shellext-add و shellext-remove که shellext-add چندین گزینه به ContextMenu سمت راست کلیک اضافه می کنه مثل تصویر زیر :

[align=center]kplg1800kt6kljn6thnl.jpg[/align]

حالا من گزینه اول رو بزنم کدهای ساخت بازار رو میبینم. شما کافیه روی apk خودتون اینکارو بکنید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...