رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پولی کردن نرم افزار رایکان در کافه بازار

پست های پیشنهاد شده

من یه نرم افزار توی بازار گذاشتم ، وقتی برای تست یک بار قیمت اون رو صفر کردم ، دیگه نمیذاره بهش قیمت بدم و با این خطا روبرو میشم :

تغییر قیمت برنامه های رایگانی که حداقل یک بار منتشر شده اند به حالت پولی امکان پذیر نمی باشد ، لطفا راهنمایی کنید

کسی میدونه چطوری میتونم دوباره به حالت پولی درش بیارم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تو قوانینخود بازار نوشته که برنامه ای که رایگان گذاشته باشید رو نمیتونید پولی کنید.

تنها راهش که فکر کنم جواب بده اینه که برنامه رو بردارین و دوباره بذارین تو بازار

لینک ارسال

توی راهنمای توسعه دهنده ها نوشته برای تست برنامه یک بار اون رو با قیمت صفر امتحان کنید ، واقعا قوانین دست و پا گیر مسخره ای داره این بازار ، برای گذاشتن دوباره ش باید نام پکیج رو تغییر بدم ، که الان متاسفانه به عنوان آخرین راه دارم همین کار رو انجام میدم که بتونم دوباره ارسالش کنم ، فکر کنم باید یه کاری برای تحریم بازار انجام بدیم

لینک ارسال

بازار = دیکتاتور :)

البته این کارو برای این کردن که اگر برنامه زیاد دانلود شده باشه ! پولیش کنید ! ملت فکر میکنن همه خریدن ! گول میخوردن یعنی :)

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...