رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

اپدیت کردن دیتابیس افلاین از سرور

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

قصد دارم کارم رو با دیتابیس شروع کنم و در این زمینه هم یه چیزایی یاد بگیرم :)

درمورد دیتابیس افلاین آموزش های خوبی پیدا کردم و دارم از روی اون ها پیش میرم  ولی چندتا سوال دارم

1- فرض کنید من دیتابیس رو ساختم و تو برنامم دارم استفاده میکنم . میخوام دکمه ای تو برنامه باشه که با زدن اون اطلاعات جدید از سرور گرفته بشه و به دیتابس اضافه بشه و  اگر اطلاعات قبلی هم ویرایش شده بود اون هارو هم اپدیت کنه . در این زمینه خودم هیچی نمیدونم و الان فقط یک هاست از hostinger گرفتم

لطفا یکم راهنمایی کنید

2- چطوری باید توی mySql صفخات وب رو ذخیره کرد مثلا یک فایل html همراه با چندتا عکس و style.css

3- پهنای باند hostinger ماهیانس یا سالیانه ؟؟؟؟؟ چون الان نوشته 100000MB ولی نمیدونم برای یک ماهه یا همیشه

با تشکر فراوان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

با استفاده از php میتونید با دیتابیسی که تو سرور میسازید ارتباط بر قرار کنید !

مثلا برای گرفتن لایک به صورت آنلاین ! اول باید یه دیتابیس داخل سرور بسازید ! وقتی روی لایک کلیک شد اطلاعاتی که کلیده اصلی شما در دیتابیس داخل برنامه است + ارسال بشه به کد php که ساختید ! اگر نبود به دیتابیس سرور اطلاعات رو insert کنه ! اگر بود update انجام بده !

حالا برای گرفتن اطلاعات از سرور کافیه ! یه کد php بنویسید که اطلاعات رو دریافت کنه بریزه تو آرایه و json ریترن کنه ! فایل جیسون رو باید بگیرید و اطلاعات دیتابیس برنامه رو آپدیت کنید ! به همین راحتی :)

من خودم همین 2 هفته پیش تمام اینهارو یاد گرفتم ! الانم برنامم تحت بررسی بازاره ! انشاالله برنامه خوبی میشه :)

تو mysql عکس رو ذخیره نمیکنید ! عکس که آپلود میشه به سرور شما آدرسش رو کافیه ذخیره کنید !

پهنای باند شما همین انقدره نه ماهیانه و نه سالیانه !

من از سرورپارس خریدم که همه چیزش نامحدوده که خیلی خوبه !!

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

انشاالله برنامتون تایید میشه و تعداد دانلودش میرسه به یک میلیون

فقط اگه میشه لینک آموزش هایی رو که خوندید بدید چون اصلا نفهمیدم چی گفتید

لینک ارسال

سلام دوست عزیز ! 

http://stackoverflow.com/questions/11804380/android-updating-local-database-from-an-online-database

اینو پیدا کردم :|

اگه میخوای هرجایی سوال داشتی بپرس در خدمتم

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...