رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

ساخت برنامه شبیه به بازار

پست های پیشنهاد شده

سلام میخواستم بدونم برای ساخت برنامه ای شبیه به بازار البته نه فروشگاه اندروید برنامه ای که اطلاعات رو از روی سرور میگیره باید چطوری ساخت

می خوام بدونم باید چه زبانی رو یادبگیرم از اندروید یه چیزایی سر در میارم ولی نمیدونم برای ساخت سایتی که اطلاعات رو به برنامه میده چه زبانی رو باید یاد بگیرم مثلا اون شخص عضو هست یانه و ....

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

این سایت میتونه کمکتون کنه البته پکیجش گرون هست 162 هزار تومان فک کنم

لینک سایت

بخش 16 - پروژه مارکت اندروید

نمیتونید فقط بخش 16 رو بخرید باید کل پکیج رو بخرید.

لینک ارسال

تمام این فیلم آموزشیها دروغه ! اگر فیلم آموزشی میخواید ببینید حتما خارجی نگاه کنید !

ایرانی همچین میپیچونن که خودتم نمیفهمی :|

موفق باشید

لینک ارسال

تمام این فیلم آموزشیها دروغه ! اگر فیلم آموزشی میخواید ببینید حتما خارجی نگاه کنید !

موفق باشید

من با این حرف شما موافق نیستم.من هرچی یاد گرفتم رو از همین فیلم های آموزشی ایرانی(البته نه این سایت) یاد گرفتم.حتی یک بار هم سایت گوگل رو باز نکردم.

لینک ارسال

کی گفته که فیلم های ایرانی به درد نمی خورن. من خودم واسه یادگیری اولیه با فیلم های ایرانی شروع کردم. واقعا موثر بود. بعد از اینکه بیسشو یاد گرفتم رفتم سراغ فیلم های خارجی.

لینک ارسال

من یه بار تجربه کردم ! نمیگم فیلمهای ایرانی خیلی بده ! از نظر اینکه فارسی هست خیلی هم خوبه ! اما برخی جاها به صورت فنی پیچیده شده !!

شاید برای شروع کار با اندروید خوب باشه !! اما وقتی داخل برنامه نویسی پیشرفته مثل متریال دیزاین ! ارتباط با سرور میشید ! میبینید که فیلم خیلی هم خوبه ! ولی وقتی وارد عمل میشید به کلی مشکل بر میخورید که میفهمید فیلم ایرانیه پیچونده !

من خودم تجربه کردم که میگم !

خود دانید !

آقای بهراد ! دوست عزیز شما یک پروژه رو شروع به ساختش بکن ! با همون فیلمهای ایرانی ! خواهید دید که چی میشه !

من به شخصه از فیلمهای خارجی هم کمتر استفاده کردم ! یعنی فقط برای شروع اندروید یادمه کمی فیلم دیدم !

تمامی پروژه هام به صورت تحقیق در این سایت و اون سایت بوده ! به نظرم بهترین روش یادگیری مطالعه و تحقیقه !

یا حق

لینک ارسال

با سلام.

این سایت میتونه کمکتون کنه البته پکیجش گرون هست 162 هزار تومان فک کنم

لینک سایت

بخش 16 - پروژه مارکت اندروید

نمیتونید فقط بخش 16 رو بخرید باید کل پکیج رو بخرید.

به شخصه شدیدا میگم که اصلا سمت اینجا نرید ! فقط ویدیو های رایگان اولش خوبه که برای آشنایی با برنامه نویسی اندروید خوبه ! اما پولی که میدین برای بقیه ویدیو هاش اصلا کاربردی نیست. خود من که تا حالا نگاهی به این قسمتاش نکردم ! پیشنهاد من اینه که اول برنامه نویسی اندروید رو مقدماتی یاد بگیرید بعدش به صورت پروژه ای مهارت هاتون رو ارتقا بدید!

اگه با زبان انگلیسی مشکلی ندارید این دوره ها بسیار طبقه بندی شده و مناسب هستند !

دوره مقدماتی

دوره متوسط ( پروژه ای واقعا کاربردی )

و دوره پیشرفته

یه مقداری لحجه خوفی دارن و توضیحاتی میدن که شاید متوجه نشید هر جایی که به مشکل برخوردید یا متوجه نشدید همین انجمن سوال بپرسید

لینک ارسال

موفق باشید

کاملا موافقم

سر آخر یه چرت و پرت تحویلت میدن

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...