رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

با سلام .

من میخواستم یه برنامه بنویسم که بجای Default ، برنامه خود گوشی ازش استفاده کنم .

مثل Skype که وقتی میخوایم با گوشی شماره گیری کنیم و تماس بگیریم ،  Icon اسکایپ رو ، کنار Default Intent خود گوشی که همون Phone باشه میاره و ما میتونیم از یکیش استفاده کنیم .

حالا از شما یک سوال دارم :

مثلا فرض کنید که من میخوام یک برنامه Sms بنویسم ، وقتی کاربر داخل کانتکت خود گوشی برای یکی از  کانتکت ها میخواد Message بده ، بجای Messaging خود اندروید آیکون برنامه من بیاد و بتونه برنامه منو انتخاب کنه و بره تو برنامه من و Sms بده .

باید چیکار کنم که این اتفاق برای برنامه منم بیوفته ؟

1- باید یک BroadCastReciver بنویسم ؟ (توجه کنید که وقتی Sms هم اومد میخوام کاربر برنامه منو برای بازشدن انتخاب کنه) .

2- یک Service بنویسم که خودش BroadCastReciver باشه و همیشه توسط اون Service تو گوشی On باشه ؟

در کل نمیدونم باید چیکار کنم ، ممنون میشم کمکم کنید .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باید هم از سرویس استفاده کنید و هم از broadcastReceiver در کنارهم . چرا که با broadcastReceiver  میتواند برنامه همیشه در حال اجرا باشد و سرویس ها را اجرا کند.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...