رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

سوال از توسعه دهندگان بازار

پست های پیشنهاد شده

سلام بر همگی

یه سوال از بازاریا دارم :)

من افراد مختلفی رو دیدم که برنامه های پولی بازار رو به صورت رایگان منتشر میکنند ، از شخصی هم شنیدم که هربار که این برنامه های رایگان نصب میشند یکی به امار نصب توی بازار اضافه میشه . این یعنی اینکه درصد زیادی از امار بازار دروغه.

میخواهم از توسعه دهندگان بپرسم که برای مقابله با این موضوع چه کاری میکنند .

و اینکه ایا افرادی که برنامه رو منتشر میکنند به کد های برنامه دسترسی دارند ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

یکی از بدیهای افراده سواستفاده کن همینه !

برنامه هایی که وارد بازار میشه اگر خوب فروش کنه قطعا کپی میکنن !! اینطور افراد فقط برنامه نویسی بلدند و ایده ندارند ! بنابراین فقط و فقط سو استفاده میکنن!!

من به بازار سره همین قضیه ایمیل زدم که از برنامه های اینطوری جلوگیری کنه حداقل تا زمانی که برنامه ی فروشی توی تازه های فروشی قرار داره ! اما کو گوش شنوا !!

بازار آمارش دقیق نیست ! اما روز به روز داره دقیق تر میشه !!

به هر حال به حال شما فرقی نمیکنه !!:دی

سورس برنامه ی شمارو کسی نمیتونه داشته باشه مگر اینکه هک کنه !!

گفتم که برنامه هایی که ایده ی خوبی دارند فقط و فقط ایده ی خوبی دارند !! یعنی به راحتی یک برنامه نویس حرفه ای پیادش میکنه ! بنابراین اصلا نیازی به سورس ندارند.

یا حق

لینک ارسال

سلام

یکی از بدیهای افراده سواستفاده کن همینه !

برنامه هایی که وارد بازار میشه اگر خوب فروش کنه قطعا کپی میکنن !! اینطور افراد فقط برنامه نویسی بلدند و ایده ندارند ! بنابراین فقط و فقط سو استفاده میکنن!!

من به بازار سره همین قضیه ایمیل زدم که از برنامه های اینطوری جلوگیری کنه حداقل تا زمانی که برنامه ی فروشی توی تازه های فروشی قرار داره ! اما کو گوش شنوا !!

بازار آمارش دقیق نیست ! اما روز به روز داره دقیق تر میشه !!

به هر حال به حال شما فرقی نمیکنه !!:دی

سورس برنامه ی شمارو کسی نمیتونه داشته باشه مگر اینکه هک کنه !!

گفتم که برنامه هایی که ایده ی خوبی دارند فقط و فقط ایده ی خوبی دارند !! یعنی به راحتی یک برنامه نویس حرفه ای پیادش میکنه ! بنابراین اصلا نیازی به سورس ندارند.

یا حق

سلام

منضورتون اینه که درواقع اون افراد میاند برنامه رو از پایه میسازند ؟ یعنی ترفندی وجود نداره که فایل نصب برنامه رو خارج کنند ؟

و محتوا چطور ؟ برنامه هایی که مطالب اختصاصی دارند ، راهی برای دسترسی به دیتابیسشون وجود داره / ؟

و سوال بعدی اینکه تقریبا چقدر از اامار بازار دقیقه ؟ :D

20% ؟ 30 % ؟ 70% ؟ :|

لینک ارسال

سلام بر همگی

من افراد مختلفی رو دیدم که برنامه های پولی بازار رو به صورت رایگان منتشر میکنند ، از شخصی هم شنیدم که هربار که این برنامه های رایگان نصب میشند یکی به امار نصب توی بازار اضافه میشه . این یعنی اینکه درصد زیادی از امار بازار دروغه.

نخیر اصلا اینطور نیست ، به آمار هیچی اضافه نمیشه ، حتی طرفی که نرم افزار رو از بازار نخریده نمی تونه بهش رای بده هرچند که نرم افزار به خوبی براش اجرا میشه ، هیچ راه مقابله ای هم نداره .

در مورد کد هم عرض کنم به کد دسترسی دارن ، ولی می تونید با progaurd درهم سازی کنید که قابلیت خوندن نداشته باشه

لینک ارسال

سلام بر همگی

نخیر اصلا اینطور نیست ، به آمار هیچی اضافه نمیشه ، حتی طرفی که نرم افزار رو از بازار نخریده نمی تونه بهش رای بده هرچند که نرم افزار به خوبی براش اجرا میشه ، هیچ راه مقابله ای هم نداره .

در مورد کد هم عرض کنم به کد دسترسی دارن ، ولی می تونید با progaurd درهم سازی کنید که قابلیت خوندن نداشته باشه

مطمئنید که به کد دسترسی دارند ؟ یعنی برنامه های معروفی مثل لاین و واتس آپ هم همینطورند ؟ یا راهی برای مقابله صد درصد وجود داره ؟

لینک ارسال

شما فایل apk رو جای apk بنویسید rar و از rar خارج کنید !

به تمام فایلهای داخل برنامه از جمله عکسها و دیتابیس و ... دسترسی کامل دارید !!

معمولا همه اینکارو میکنن ! من خودم چندین برنامه اینکاری کردم :)

لینک ارسال

:D

یعنی به فایل های جاوا هم دسترسی دارید ؟

لینک ارسال

با یه دیکامپایلر راحت میشه به کدها رسید ، برای امتحان androchef رو نصب کن و یه فایل apk رو که خودت ایجاد کردی باهاش باز کن ، میبینی که کدها به همون شکلی که نوشته شدن قابل دیدن هستن ، البته همونطور که گفتم با پروگارد مشکل حل میشه

لینک ارسال

با یه دیکامپایلر راحت میشه به کدها رسید ، برای امتحان androchef رو نصب کن و یه فایل apk رو که خودت ایجاد کردی باهاش باز کن ، میبینی که کدها به همون شکلی که نوشته شدن قابل دیدن هستن ، البته همونطور که گفتم با پروگارد مشکل حل میشه

خب الاخره پروگارد هم یک نضمی داره برای کارش

یعنی هیچ ابزاری نیست که برنامه ای که پروگارد به هم ریخدتش رو درست کنه ؟

لینک ارسال

خب الاخره پروگارد هم یک نضمی داره برای کارش

بله خوب ، هیچ چیزی صددرصد نیست ، ولی باز کردنش دیگه کار هرکسی نیست باید خیلی حرفه ای باشن ، بهتره یه بار کدهای به هم ریخته شده با پروگارد رو ببینی

لینک ارسال

خب الاخره پروگارد هم یک نظمی داره برای کارش

بله خوب ، هیچ چیزی صددرصد نیست ، ولی باز کردنش دیگه کار هرکسی نیست باید خیلی حرفه ای باشن ، بهتره یه بار کدهای به هم ریخته شده با پروگارد رو ببینی

خب پس یعنی پروگارد برای برنامه های ایرانی کفایت میکنه . یعنی ادم بیکاری نداریم که بشینه سورس ها رو در بیاره :| درسته ؟

لینک ارسال

چطوری میشه باپروگارد به هم ریختش کرد؟؟؟

توی gradle برو و progaurd رو true کن به همین راحتی ، البته من از اندروید استدیو استفاده میکنم ، نمیدونم توی اکلیپس چطوریه یا اصلا میشه انجام داد یا نه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...