habibn

دو سوال مهم در مورد انتشار برنامه

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام برنامه ایی که در حال ساخت هستم به صورتی است که خودش اپدیت می شود از طریق دکمه ایی

ایا بازار مشکلی ندارد یعنی اجبار نمی کند حتما باید از طریق بازار اپدیت بشه ؟

سوال دیگرم اینه که ایا می شود برنامه ی  اندرویدی را ثبت ایده و اختراع کرد اگر واقعا برنامه ایی مفید در خدمت مردم باشه

و اینکه اگر ثبت بشه چه مزیتی داره و حق انحصار ان نرم افزار رو می گیره

و چطور میشه اینکار کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من که میگم فعلا نرم افزارتو انتشار بده ببین چی میشه ! فکر کنم بازار هم به اینکه از طریق بازار به روز نشه گیر بده !

فعلا تو این مملکت به برنامه نویس اهمیتی داده نمیشه !!

اختراع که نمیشه ! ولی ثبت ایده فکر کنم بشه !! اختراع برای غیر از برنامه نویس هاست فکر کنم البته !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام برنامه ایی که در حال ساخت هستم به صورتی است که خودش اپدیت می شود از طریق دکمه ایی

سوال دیگرم اینه که ایا می شود برنامه ی  اندرویدی را ثبت ایده و اختراع کرد اگر واقعا برنامه ایی مفید در خدمت مردم باشه

و چطور میشه اینکار کرد؟

برای سوال اول باید به این صورت عمل کنی ، برنامه رو بدون دکمه بروزرسانی برای بازار بفرستی برای بررسی ، بعد از بررسی و منتظر شدن برنامه دکمه بروزرسانی رو توی نرم افزار بذار بذار و نسخه جدیدی از نرم افزار رو روی بازار بفرست ، بازار نسخه های جدید رو بررسی نمیکنه ، من همچین نرم افزارهایی رو تو بازار سراغ دارم

برای سوال دوم نظری ندارم ، ولی بعید میدونم بتونی ثبت ایده کنی ، چون ممکنه یه نفر همون ایده خود به خود به ذهنش رسیده باشه ، نمیشه محکومش کرد که ایده رو دزدیده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

و چطور میشه اینکار کرد؟

برای سوال دوم نظری ندارم ، ولی بعید میدونم بتونی ثبت ایده کنی ، چون ممکنه یه نفر همون ایده خود به خود به ذهنش رسیده باشه ، نمیشه محکومش کرد که ایده رو دزدیده

ولی در کل جهان اینگونه است مثلا شنیدید که اپل یک طرحی درست می کنه و بعد یکی از چین صداش درمیاد اقا این طرج منه و باید خسارت بدی!

در ایران هم یکی از دوستانم گفت که برنامه اندرویدی که برای چت دانشجویان می خواهد بسازد را ثبت ایده کرده و اینطور که خودش می گفت هر کس ک بخواهد بسازد در صورت تجاری شدن باید حق ایده را بدهد حالا نمی دونم واقعا اینطور هست یا نه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

مورد اول مشکلی نداره.

مورد دوم کار بیهوده ایه.تو دنیا منسوخ شده اول ایده ات رو به بهترین نحو پیاده سازی کن بعد اگه خواستی ثبت کن.گرچه فک نکنم زیاد فایده باشه.بهتره ایده ات را به بهترین شکل پیاده کنی تا استفاده اش رو بکنی حالا بقیه هم زدن تو ازونا جلوتری.تا اوناا میان بجنبن تو سودتو بردی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری