رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

فروش برنامه در مارکت های جهانی

پست های پیشنهاد شده

[rtl]بالاخره بعد از چندین سال انتظار ارتباط با خارج از ایرانبه صورت کاملا رسمی و قانونی برای برنامه نویسان ایران مهیا شد.

برای اولین بار ارتباط با فروشگاه های جهانی در حوزه موبایلو IT نظیر گوگل پلی،اپ استور و ویندوزاستور برقرار شد و برنامه نویسان عزیز ایرانی در حوزه اندروید، iOS و ویندوزفونقادر خواهند بود تا برنامه و بازی های خود را به صورت کاملا قانونی در خارج از ایران به فروش برسانند و از سود سرسام آور این فروشگاه های جهانی هم استفاده کنند.

ویژگی های کار با خارج از ایران :[/rtl]

• داشتن شهرت جهانی
  • آشنایی با افراد خبره و کاملا موفق
  • رسیدن به ثروت چند میلیاردی
  • فروش فوق العاده بیشتر اپلیکیشن های شما به نسبت مارکت های داخلی
  • و ...

[rtl]

ویژگی های خدمات موب پی در ایران :[/rtl]

• ارائه پنل کاملا اختصاصی به نام فرد
  • ارائه سرور اختصاصی به نام فرد
  • صدور کارت بانک فیزیکی به نام فرد
  • نقد کردن پول اعم از دلار و یورو در ایران بدون هیچ مشکلی توسط فرد
  • سریعترین زمان ممکن در ارائه پنل کاملا اختصاصی (طی چند روز)
  • تبلیغاتی برنامه و بازی های شما به صورت جهانی
  • پشتیبانی همه روزه توسط تیکت و تماس تلفنی
  • و ...

[rtl]

کار با موب پی بسیار ساده میباشد و فقط با 3 حرکت میتوانید با مارکت های جهانیکار کنید.

با موب پی به صورت کاملا قانونی و رسمی میتوانید با مارکت هایی نظیر گوگل پلی،اپ استور و ویندوزاستور در ارتباط باشید و اپلیکیشن های خود را به صورت رایگان و تجاری در آن مارکت ها قرار دهید و کسب و کار خود را ارتقا دهید.

موب پی تنها ارائه دهنده این خدمات در ایران میباشد که قابلیت ارائه پنل های اختصاصی همراه با سرور اختصاصی و صدور کارت به نام فرد را دارد.

با موب پی ره صد ساله را یک ساله بپیمایید[/rtl]

[rtl]آدرس وب سایت : mobpay.ir[/rtl]

[rtl]طبق همکاری بین موب پی با انجمن پی30دروید ، برای توسعه دهندگان این انجمن تخفیف هایی روی تمامی پنل ها صورت گرفته تا توسعه دهندگان در تهیه این پنل ها نهایت سهولت را داشته باشند[/rtl]

[rtl]تعرفه های تخفیف ها به شرح زیر میباشد : [/rtl]

[rtl]تخفیف 30.000 تومانی پنل پایه . کد تخفیف : OFF_P30DROID_30T_BASE[/rtl]

[rtl]تخفیف 50.000 تومانی پنل کاری . کد تخفیف : OFF_P30DROID_50T_WORK[/rtl]

[rtl]تخفیف 70.000 تومانی پنل حرفه ای . کد تخفیف : OFF_P30DROID_70T_PRO[/rtl]

[rtl]تخفیف 100.000 تومانی پنل پیشرفته . کد تخفیف : OFF_P30DROID_100T_ADVANCED[/rtl]

[rtl]این تخفیف ها به منظور رضایت بیشتر توسعه دهندگان انجمن پی30دروید صورت گرفته است[/rtl]

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

:))))))))))))))))))))))))

900 هزار تومان

آقو برای ما نهصصصصصصصصصصصصصصصصد هزار تومانه

برای شما نهصد تومن

من انقدر پول داشتم اصلا برنامه نویسی نمیکردم

:))))))))))))))))))))))

موفق باشید

لینک ارسال

:))))))))))))))))))))))))

900 هزار تومان

آقو برای ما نهصصصصصصصصصصصصصصصصد هزار تومانه

برای شما نهصد تومن

من انقدر پول داشتم اصلا برنامه نویسی نمیکردم

:))))))))))))))))))))))

موفق باشید

دوست عزیز ما پیکیج های کم قیمت و مختلفی داریم

900.000 تومان مواردش رو خوندین؟ امکان تبلیغات داشت با نصب بالای 30.000 نصب. 

30.000 نصب * 1 دلار = 30.000 دلار

30.000 دلار * 3.500 تومان = 3.150.000.000 تومان از فروش

دوست عزیز هر کاری در دنیا نیاز به هزینه داره، اینکه بگیم حلوا حلوا دهن ما شیرین نمیشه!

شما 900.000 تومان هزینه میکنید ولی 3.150.000.000 تومان درآمدتون میشه! چیزی که یک درآمد بسیار ناچیز از سود حاصل از گوگل پلی هست! 

اگر شما مشتریان ما رو بررسی کنید و تعداد دانلود برنامه های تجاریشون رو ببینید به درآمد سرسام آورشون پی خواهید برد. چیزی که با 100 سال کار کردن در مارکت های ایرانی هم حاصل نخواهد شد ...

موفق و سربلند باشید

لینک ارسال

:| ۳۵۰ تومن بده من ! برات یه مسترکارت فیزیکی از آمریکا یا انگلستان میارم ! البته برای کار کردن توی مارکت ها شما میتونی با ۶۰ تومن هم از یه جای مطمئن کارت مجازی با مشخصات بگیری و کار کنی. کار خوبی میکنید اما ۹۰۰ تومن واقعا برای یه برنامه نویس زوره

payment24.ir برای نقد درامد ارزی خوبه.

برای ویزاکارت مجازی مطمئن هم من visacardland.com رو پیشنهاد میکنم :D

لینک ارسال

:| ۳۵۰ تومن بده من ! برات یه مسترکارت فیزیکی از آمریکا یا انگلستان میارم ! البته برای کار کردن توی مارکت ها شما میتونی با ۶۰ تومن هم از یه جای مطمئن کارت مجازی با مشخصات بگیری و کار کنی. کار خوبی میکنید اما ۹۰۰ تومن واقعا برای یه برنامه نویس زوره

دوست عزیز ما 2سال هست که با مارکت های ایرانی کار نمی کنیم و مستقیما با مارکت های جهانی کار میکنیم برای شروع کار هم با پیمنت 24 صحبت کرده بودیم، الان هم میتونید تماس بگیرین تا مطمئن بشید. پیمنت 24 نمیتونه در گوگل پلی حساب برای هر فرد درست کنه، گوگل پلی مثل مارکت های ایرانی طوری نیست که یک حساب وصل کنید و تموم بشه ... با مسترکارت و ویزا هم یکسره نمیتونید به حساب گوگل وصل کنید و باهاش کنید و پول هاتون رو بهش انتقال بدین و درثانی بتونید در ایران توسط پیمنت 24 نقد کنید.

یکبار امتحان کنید بعد متوجه میشید. یکبار برنامه پولی در گوگل پلی بگذارید و در ایران پولش رو نقد کنید بعد متوجه میشید

کسی که دنبال سود ملیاردی هست 900.000 تومان چیزی نیست، مانند دیجی کالا که اول هزینه کرد و الان روزانه 1.000.000.000 درآمدش هست، 1میلیارد تومان در روز ... 

پس بدون هزینه نباید انتظار معجزه داشته باشید

در ثانی ما پنل ها کم قیمت هم داریم

موفق باشید

لینک ارسال

خیلی ممنون بابت این کار ارزنده

ما یک تیم هستیم و میخوایم بازی های خودمون رو روی Google Play قرار بدیم. پنل حرفه ای رو بگیریم کارمون راه میافته؟

چند درصد از سود فروش سهم موب پی میشه؟

لینک ارسال

خیلی ممنون بابت این کار ارزنده

ما یک تیم هستیم و میخوایم بازی های خودمون رو روی Google Play قرار بدیم. پنل حرفه ای رو بگیریم کارمون راه میافته؟

چند درصد از سود فروش سهم موب پی میشه؟

سلام

این پنل تقریبا یک پنل کاملی هست و به جز تبلیغات تمامی موارد را شامل میشود. پس خیلی راحت میتونید پول های خودتون رو نقد کنید و کارت بانکی فیزیکی هم به نام خودتون صادر خواهد شد

درصد سود موب پی در تمامی پنل ها از فروش شما 0% میباشد. چرا که ما پنل را به شما ارائه میدهیم و مالکیت 100% پنل خود شما میباشید و هیچ کسی دخالتی درآن نخواهد داشت

موفق و سربلند باشید

لینک ارسال

خیلی ببخشید قصد جسارتی نیست ، اما میشه کلا یه شفاف سازی انجام بدید و کلی روند کار رو توضیح بدین؟ تا کمی اعتماد جلب شه.

آخه یجوری بنظر میاد ، چونکه الان اگه چیزی که من میبینم درست باشه ، شما و کارتون میشید تنها پل ارتباطی برنامه ساز ها با مارکت های جهانی ، و اگه بعد از مدتی تعداد زیادی از توسعه دهنده های ایرانی برنامه ها و بازی هاشون و از طریق شما بفروشن ، یه مبلغ خارج از تصوری پول از زیر دست شما رد میشه، و این وعواقبش بنظر کمی غیرمنطقی میاد.

ممنون میشم توضیح بدین.

لینک ارسال

سلام

اینطور که شما میگید پول بدست میارید نیست !!

برنامه نویسها از جمله خودم فعلا در حدی نیستند که برنامه ای بنویسند که در جهان فروش کنه !!!یعنی کسی نمیاد یک مشت  کتاب رو بخره !!

در ثانی برنامه نویس اگر بتونه برنامه ی خوبی بنویسه در همین بازار میشه بیش از 50 میلیون پول در آورد .

بنده فکره این رو کردم که گفتم 900 هزار تومن !! اگر من بدونم برنامه ای که میسازم در حد برنامه های جهانی هست حتما و حتما 900 هزار تومن هزینه میکنم !!

شما طوری اعداد و ارقام گذاشتید که انگار ما تو کوه زندگی میکنیم !!

همه ی این تخیلاتی که شما تعریف میکنید رو من قبل از اینکه برنامه هام رو داخل بازار ارائه بدم تخیل میکردم که برنامه ای 1000 تومانه 50 هزار نفر بخرن خیلی میشه :| اما کاملا برعکس شد.

کسی که برنامه یا بازی با ایده ای جدید میسازه شاید بتونه به درآمدی که شما تعریف میکنید برسه !!!

بنده تلاشم رو میکنم که برنامه ای بسازم که در حد کیفی جهانی باشه ! هر زمانی که موفق شدم قطعا 900 هزار تومن هزینه خواهم کرد .

با این حال ممنون از زحماتتون

لینک ارسال

خیلی ببخشید قصد جسارتی نیست ، اما میشه کلا یه شفاف سازی انجام بدید و کلی روند کار رو توضیح بدین؟ تا کمی اعتماد جلب شه.

آخه یجوری بنظر میاد ، چونکه الان اگه چیزی که من میبینم درست باشه ، شما و کارتون میشید تنها پل ارتباطی برنامه ساز ها با مارکت های جهانی ، و اگه بعد از مدتی تعداد زیادی از توسعه دهنده های ایرانی برنامه ها و بازی هاشون و از طریق شما بفروشن ، یه مبلغ خارج از تصوری پول از زیر دست شما رد میشه، و این وعواقبش بنظر کمی غیرمنطقی میاد.

ممنون میشم توضیح بدین.

سلام، خواهش میکنم هیچ جسارتی نیست و این اعتماد سازی حق شماست، پس راحت باشید

ما 2سال هست که در این زمینه فعالیت میکنیم ولی نه به صورت عموم بلکه برای مشتریان خاص خودمون. مشتریانی که یا ما برای آنها برنامه نوشتیم و یا مشتریانی که به طریقی با ما ارتباط داشتند. ولی به خاطر درخواست های خیلی زیادی که از سوی دوستان شما (توسعه دهنگان) داشتیم، تصمیم گرفتیم که این سرویس را برای عموم برنامه نویسان عزیز کشور فراهم آوریم

نه این قسمت را به درستی متوجه نشدید، شما بازی و برنامه های خودتون رو توسط ما به فروش نمیرسانید و موقع نقد کردن پول هم ما هیچ دخالتی نداریم بلکه این خود شما هستید که پول هایتان را توسط بانک ها با روش هایی که ما به شما خواهیم گفت نقد میکنید. شما برنامه و بازی های خود را خودتون مستقیم میفروشید و سود حاصل از آن 100% برای شما میباشد. چرا که پنل و کارت بانکی 100% با نام شماست و حتی نام شما هم روی کارت بانکی درج خواهد شد ... !

ما یک واسط بین شما دوستان عزیز و گوگل پلی هستیم که بتونید به درآمد بیشتر برسید و یا اگر بخواهید فروش سرسام آوری داشته باشید ما از سیستم های تبلیغاتی خود که در انگلیس و کانادا در این زمینه همکارانی را داریم و شعب دیگر شرکت خود ما هم به زودی در این کشور ها تاسیس خواهد شد، اقدام به تبلیغ میکنیم.

موفق و سربلند باشید

لینک ارسال

سلام

خدمات ارزشمندی دارید ، ولی قبول کنید که یک برنامه نویس بدون تضمین حاظر نمیشه 400000 یا 900000 به حساب شخصی که نمیشناسه واریز کنه. شما بودید واریز میکردید ؟

وگرنه کدوم آدم عاقلی هست که بدونه با 900.000 هزینه میتونه 3.000.000  درامد داشته باشه و این کارو نکنه ؟

پس فقط بحث اعتماده .

تازه من گفتم 3 میلیون، خودتون میگید چند صد برابر این مبلغ :)

لینک ارسال

دوست عزیز ما 2سال هست که با مارکت های ایرانی کار نمی کنیم و مستقیما با مارکت های جهانی کار میکنیم برای شروع کار هم با پیمنت 24 صحبت کرده بودیم، الان هم میتونید تماس بگیرین تا مطمئن بشید. پیمنت 24 نمیتونه در گوگل پلی حساب برای هر فرد درست کنه، گوگل پلی مثل مارکت های ایرانی طوری نیست که یک حساب وصل کنید و تموم بشه ... با مسترکارت و ویزا هم یکسره نمیتونید به حساب گوگل وصل کنید و باهاش کنید و پول هاتون رو بهش انتقال بدین و درثانی بتونید در ایران توسط پیمنت 24 نقد کنید.

یکبار امتحان کنید بعد متوجه میشید. یکبار برنامه پولی در گوگل پلی بگذارید و در ایران پولش رو نقد کنید بعد متوجه میشید

کسی که دنبال سود ملیاردی هست 900.000 تومان چیزی نیست، مانند دیجی کالا که اول هزینه کرد و الان روزانه 1.000.000.000 درآمدش هست، 1میلیارد تومان در روز ... 

موفق باشید

1- دوست عزیز من. د چرا چرت و پرت میفرمایید. شما نیاز به هویت مجازی دارید ! که من دارم ! و با داشتن یه کارت و یه فتوشاپ میتونید هر 2 رو داشته باشید ! بدتر  skrill که نیست ! هم کارت ملی میخواد هم قبض ! من به نام پدرم هر 2 رو با فتوشاپ درست کردم و دادم ! یه کارت با حساب هم داشته باشید حله ! payment24 رو من فقط گفتم برا نقد درامد ارزی ! نمیاد که وارد حساب شما بشه ! شما به یه حساب paypall یا بانکی انتقال میدید بعد اونا نقد میکنن ! درضمن چرا جو میدید ؟ درامد میلیاردی :D هنده مگه :| ؟ درامد بازار خارج خوبه ! من از envato  تجربه خوبی دارم ! یه رفیق هم دارم از گوگل پلی زیاد راضی نیست !

به هر حال کار خوبی میکنید

لینک ارسال

موفق باشید

1- دوست عزیز من. د چرا چرت و پرت میفرمایید. شما نیاز به هویت مجازی دارید ! که من دارم ! و با داشتن یه کارت و یه فتوشاپ میتونید هر 2 رو داشته باشید ! بدتر  skrill که نیست ! هم کارت ملی میخواد هم قبض ! من به نام پدرم هر 2 رو با فتوشاپ درست کردم و دادم ! یه کارت با حساب هم داشته باشید حله ! payment24 رو من فقط گفتم برا نقد درامد ارزی ! نمیاد که وارد حساب شما بشه ! شما به یه حساب paypall یا بانکی انتقال میدید بعد اونا نقد میکنن ! درضمن چرا جو میدید ؟ درامد میلیاردی :D هنده مگه :| ؟ درامد بازار خارج خوبه ! من از envato  تجربه خوبی دارم ! یه رفیق هم دارم از گوگل پلی زیاد راضی نیست !

به هر حال کار خوبی میکنید

دوست عزیز چرت و پرت میشنوید و الا کسی چرت و پرت نمیگه ، اون دیگه به درک کم شما بستگی داره که که چرت و پرت میشنوید یا هر چیزی!

شما نیاز به هویت مجازی دارید ! که من دارم ! و با داشتن یه کارت و یه فتوشاپ میتونید هر 2 رو داشته باشید !

با این کامنتتون کاملا معلومه که از بازار گوگل پلی چیزی نمیدونید و فقط از زبون این و اون چیز هایی رو شنیدید. اگر میخواستیم مثل شما با یک فتوشاپ موارد رو ادیت کنیم و برای کاربران حساب بسازیم میشدیم یکی مثل شما، یکی مثل تاران مارکت و ... شما همین با بازار کار کن و ماهی هم 100 - 200 تومن هم بگیر و خدات رو شکر کن

اگر باز هم با این طرز صحبتتون ادامه تاپیک رو پر کنید با مهندس سرسیفی صحبت خواهم کرد تا پست های بیهوده رو پاک کنند! اگر صحبتی دارید به صورت خصوصی بیان کنید

از همه دوستان بابت این طرز صحبتم معذرت میخوام، باید با هر کسی به اندازه درک و فهم اون صحبت کرد برای همین هست که با ایشون به این طرز صحبت کردم ...

سلام

خدمات ارزشمندی دارید ، ولی قبول کنید که یک برنامه نویس بدون تضمین حاظر نمیشه 400000 یا 900000 به حساب شخصی که نمیشناسه واریز کنه. شما بودید واریز میکردید ؟

وگرنه کدوم آدم عاقلی هست که بدونه با 900.000 هزینه میتونه 3.000.000  درامد داشته باشه و این کارو نکنه ؟

پس فقط بحث اعتماده .

تازه من گفتم 3 میلیون، خودتون میگید چند صد برابر این مبلغ :)

دوست عزیز اگر تهران باشید میتونید بیاید شرکت بنده و ثبت شده اش رو ببینید و یا اگر تهران نیستید میتونید منتظر نماد اعتماد باشید. دریافت نماد اعتماد یعنی بررسی کامل شرکت

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

این دوستمون حرفه قشنگی زدن مثلا بعنوان مثال کسایی که فکر میکردن اگر برنامه نویس اندروید بشن و برنامه هاشون رو داخل کافه بازار بزارن مثلا با قیمت 1000تومن پیش بینی میکنن که حداقل کم کم 2000 تا دانلود داشته در دوسه ماه، و یه سود قابل توجهی ببرن ولی برعکس اصلا هم این اتفاغ نمی افته

از کجا معلوم اگر بازی یا برنامه ای که ساختیم تعداد دانلودش به 30 هزار تا برسه؟ایا شما برنامه ای سراغ دارید که یک ایرانی نوشته باشه و همچین سود کلانی از گوگل پلی برده باشه؟اگر سراغ دارید معرفی کنید تا دوستان هم کمی قانع بشن از حرفاتون

لینک ارسال

سلام

این دوستمون حرفه قشنگی زدن مثلا بعنوان مثال کسایی که فکر میکردن اگر برنامه نویس اندروید بشن و برنامه هاشون رو داخل کافه بازار بزارن مثلا با قیمت 1000تومن پیش بینی میکنن که حداقل کم کم 2000 تا دانلود داشته در دوسه ماه، و یه سود قابل توجهی ببرن ولی برعکس اصلا هم این اتفاغ نمی افته

از کجا معلوم اگر بازی یا برنامه ای که ساختیم تعداد دانلودش به 30 هزار تا برسه؟ایا شما برنامه ای سراغ دارید که یک ایرانی نوشته باشه و همچین سود کلانی از گوگل پلی برده باشه؟اگر سراغ دارید معرفی کنید تا دوستان هم کمی قانع بشن از حرفاتون

من یک مورد رو شنیدم که یک ایرانی با ساخت یه بازی یا برنامه ، دقیق نمیدونم ، بیشتر از 16 میلیارد تومن درآمد داشته ، بگذریم که پولی که تلفا میگیره زیاده یا کم ، ولی واقعا بازار 15 میلیون کاربری رو با گوگل پلی 2 میلیارد کاربری مقایسه نکنید ، خیلی از ایرانیهایی که توی گوگل پلی برنامه گذاشتن و درآمدی نداشتن دلیلش رو پنل فارسی تاران میدونستن ، یه خارجی هیچ موقع وارد پنلی نمیشه که نرم افزار با زبان بیگانه توشه ، بهترین کار اینه که با پنل خودتون که کاملا انگلیسیه برنامه های خودتون رو بفروشید. البته همه چیز به نرم افزار شما بستگی داره ، توی گوگل پلی بازی رو خوب میخرن ، کافیه یه چیزی درست کنید که کاربرا خوششون بیاد ، اون موقعست که راحت دست توی جیب میکنن و یک دلار برای نرم افزار یا بازی شما پرداختت میکنن ، حالا فکر کنید از 2 میلیارد کاربر 100 هزار نفر نرم افزار شما رو خریداری کنند ، به قول یکی از بچه ها خدا نکنه گوگل پلی از نرم افزار شما خوشش بیاد ، یه شبه میلیاردر میشی ، همین سال پیش بود که توی اخبار یک نوجوان انگلیسی رو نشون داد که یک شبه با یک نرم افزار خبر خوان میلیاردر شد

لینک ارسال

هی ...

چی بگم که دلم پره ...

شیش هفت ماهه برنامه نویسی رو شروع کردم البته فقط نه بخاطر پول علاقه هم داشتم ولی دریغ از یک هزار تومنی ....

مشکل ریشه ایه باید از ما حمایت بشه ولی متاسفانه ......

لینک ارسال

مشکل اصلی مهارته !! یه دانشجو به معنای واقعی عمرشو تا دانشگاه تلف میکنه وقتی میخواد کار کنه باید به اندازه ی عمری که گذاشته رفته دانشگاه زمان بذاره تا مهارتشو یاد بگیره !!

از یه طرف مشکل فرهنگ عمومیه که اصلا به برنامه نویس به عنوان یه دلقک سیرکی نگاه میکنن که فقط 4 تا برنامه بسازه باهاش سرگرم بشن !! حتی از دلقک هم پایینتر چون برای تماشای سیرک هم پولی میدن !!!

مشکل اینه که مردم ایران به مفت خوری و برنامه های رایگان عادت کردن !! اگر پای هر برنامه 1 دلار پول داده بودند برنامه های هزار تومنی ایرانی رو رو هوا میخواستند!!

مشکل بعدی اینه که دنیا فعلا دسته یک مشت دیکتاتور مثل رییس گوگل و ... افتاده که اصلا مردم برخی کشورها رو از جمله ایران رو جز آدمیزاد حساب نمیکنه هر چند که مدیرعامل هاش ایرانی اصیلند.

و مشکلات دیگر ...

من که به دلیل مشکلات مالی فراوان فعلا شاید دست از برنامه نویسی بردارم ! تا ببینیم دنیا برامون چه سرنوشتی انتخاب کرده

یا حق

لینک ارسال

دوستان گفتن این حرف درست نیست ولی اگر برنامه شخصی خوب باشه 100% سود میکنه. من کلیه نظرات شما عزیزان رو خوندم و حق با شماست، اعتماد! ولی اینکه کمی میترسین از فروش برنامتون این دیگه به شما و کار شما بستگی داره!

عزیزانی گفتن برنامه های کتاب محور به فروش نمیره! دوستان چه کسی این حرف رو زده و شما میگین ؟ نمونه ایرانی : کتاب قانون : 180.000.000 تومان (مارکت ایرانی) - برنامه Hack Home : 7.000.000.000 تومان (مارکت جهانی) سود کردن! پس این افراد از جهان دیگری اومدن که اینقدر سود کردن؟ خیر فقط برنامه ای نوشتن که نیاز هست، هرچقدر هم که این برنامه از نظر برنامه بودن ضعیف باشه مانند کتاب!

میخواین یکی از مشتریان خودمون رو لینکش رو بدم و باهاش مستقیم در ارتباط باشین و صحبت کنید و باورتون بشه که ایشون از گوگل پلی 3.500.000.000 تومان فروش کرده؟! 3 میلیارد و 500 میلیون تومان، چیزی که بازار خوابش رو هم نمیتونه ببینه ...

عزیزان این مورد رو میگم فراموش نکنید، چه شما این پنل ها رو تهیه کنید یا نکنید ما در این زمینه مشتریان خودمون رو داریم. این صحبت های بنده برای این نیست که بازار گرمی کنم و شما از ما تهیه کنید! چون بنده تعداد خیلی زیادی مشتری در این زمینه دارم، پس هدف اصلی تیم ما از این کار ارتقا سطح کیفی و سود برنامه نویسان هستند که مدام گله نکنند ایران تحریم هست و نمیشه کار کرد!

اصلا نیازی نیست پنل 900.000 هزاری ما رو بگیرین، پنل حرفه ای یا حتی کاری رو هم بگیرین، اگر اعضای تیم ما در مشاورات با شما واقعا متوجه بشن که کارتون خوبه و استعداد این کار رو دارین حتی برای شما مشاوره رایگان تبلیغات هم میدن تا بتونید خودتون در مارکت های جهانی تبلیغات کنید و سودش رو ببرید! این امتیاز مشاوره رایگان فقط برای اعضای سایت p30Droid میباشد، خطاب به دوستانی دارد که مدام میگن ما باج میگیریم!

دوستان عزیز که میگن ما برای پنل 900.000 تومانی باج میگیریم آیا اطلاع دارین برای کرایه پنل های تبلیغاتی در سایت های جهانی مبلغی نزدیک به 25.000.000 تومان رو میپردازیم تا بتونیم برنامه و بازی ها رو به صورت گسترده تبلیغ کنیم؟ پس دوستان عزیز لطفا بدون اینکه کاملا در جریان کار باشند به آدم مارک نچسبونن و آدم رو دلسرد نکنن از این کار!

توی ایران ما تنها تیمی هستیم که به صورت رسمی این کار رو میکنیم، بعد از 5 سال که همه آرزوی فعالیت مستقیم در بازارهای جهانی را داشتند و حال مهیا شده، اگر از زحمات تیمی حمایت نمیکیند (حتی کلامی) لااقل دلسرد نکنید ...

خیلی ممنون از شما کاربران فهیم پی30دروید

لینک ارسال

اقا سلام خسته نباشید مشکل من( ایدم از الان تاچند ماه دیگه اماده میشه محتواش)

من برنامه نویس ساده بیسیک فور هستم چطور باید پرداخت درون برنامه ای گوگل پلی رو اضافه کنم

پطوری بعد از پرداخت فعال کنیم چطور به حساب گوگل وصل کنیم؟

لینک ارسال

دوستان گفتن این حرف درست نیست ولی اگر برنامه شخصی خوب باشه 100% سود میکنه. من کلیه نظرات شما عزیزان رو خوندم و حق با شماست، اعتماد! ولی اینکه کمی میترسین از فروش برنامتون این دیگه به شما و کار شما بستگی داره!

عزیزانی گفتن برنامه های کتاب محور به فروش نمیره! دوستان چه کسی این حرف رو زده و شما میگین ؟ نمونه ایرانی : کتاب قانون : 180.000.000 تومان (مارکت ایرانی) - برنامه Hack Home : 7.000.000.000 تومان (مارکت جهانی) سود کردن! پس این افراد از جهان دیگری اومدن که اینقدر سود کردن؟ خیر فقط برنامه ای نوشتن که نیاز هست، هرچقدر هم که این برنامه از نظر برنامه بودن ضعیف باشه مانند کتاب!

میخواین یکی از مشتریان خودمون رو لینکش رو بدم و باهاش مستقیم در ارتباط باشین و صحبت کنید و باورتون بشه که ایشون از گوگل پلی 3.500.000.000 تومان فروش کرده؟! 3 میلیارد و 500 میلیون تومان، چیزی که بازار خوابش رو هم نمیتونه ببینه ...

عزیزان این مورد رو میگم فراموش نکنید، چه شما این پنل ها رو تهیه کنید یا نکنید ما در این زمینه مشتریان خودمون رو داریم. این صحبت های بنده برای این نیست که بازار گرمی کنم و شما از ما تهیه کنید! چون بنده تعداد خیلی زیادی مشتری در این زمینه دارم، پس هدف اصلی تیم ما از این کار ارتقا سطح کیفی و سود برنامه نویسان هستند که مدام گله نکنند ایران تحریم هست و نمیشه کار کرد!

اصلا نیازی نیست پنل 900.000 هزاری ما رو بگیرین، پنل حرفه ای یا حتی کاری رو هم بگیرین، اگر اعضای تیم ما در مشاورات با شما واقعا متوجه بشن که کارتون خوبه و استعداد این کار رو دارین حتی برای شما مشاوره رایگان تبلیغات هم میدن تا بتونید خودتون در مارکت های جهانی تبلیغات کنید و سودش رو ببرید! این امتیاز مشاوره رایگان فقط برای اعضای سایت p30Droid میباشد، خطاب به دوستانی دارد که مدام میگن ما باج میگیریم!

دوستان عزیز که میگن ما برای پنل 900.000 تومانی باج میگیریم آیا اطلاع دارین برای کرایه پنل های تبلیغاتی در سایت های جهانی مبلغی نزدیک به 25.000.000 تومان رو میپردازیم تا بتونیم برنامه و بازی ها رو به صورت گسترده تبلیغ کنیم؟ پس دوستان عزیز لطفا بدون اینکه کاملا در جریان کار باشند به آدم مارک نچسبونن و آدم رو دلسرد نکنن از این کار!

توی ایران ما تنها تیمی هستیم که به صورت رسمی این کار رو میکنیم، بعد از 5 سال که همه آرزوی فعالیت مستقیم در بازارهای جهانی را داشتند و حال مهیا شده، اگر از زحمات تیمی حمایت نمیکیند (حتی کلامی) لااقل دلسرد نکنید ...

خیلی ممنون از شما کاربران فهیم پی30دروید

میشه لینکشو بذارید

لینک ارسال

اقا سلام خسته نباشید مشکل من( ایدم از الان تاچند ماه دیگه اماده میشه محتواش)

من برنامه نویس ساده بیسیک فور هستم چطور باید پرداخت درون برنامه ای گوگل پلی رو اضافه کنم

پطوری بعد از پرداخت فعال کنیم چطور به حساب گوگل وصل کنیم؟

وارد سایت شده، بخش تماس با ما. با شماره تلفن تماس بگیرین تا مستقیم راهنمایی کنیم

فقط بگین که از سمت ساین پی30دروید هستید تا راهنمایی رایگان قرار بگیرید

لینک ارسال

میشه لینکشو بذارید

اگه ممکنه لینک مشتریتون رو بذارین

حتما لینکش رو قرار میدم، فقط باید قبلش باهاشون هماهنگ کنم. هم لینک صفحه شون رو قرار میدم هم اینکه ایمیل شخصیشون رو قرار میدم تا مستقیم باهاشون در ارتباط باشید

فقط شاید 1 - 2 روز طول بکشه ولی در همین هفته قرار میدم

لینک ارسال

میشه لینکشو بذارید

اگه ممکنه لینک مشتریتون رو بذارین

حتما لینکش رو قرار میدم، فقط باید قبلش باهاشون هماهنگ کنم. هم لینک صفحه شون رو قرار میدم هم اینکه ایمیل شخصیشون رو قرار میدم تا مستقیم باهاشون در ارتباط باشید

فقط شاید 1 - 2 روز طول بکشه ولی در همین هفته قرار میدم

بس چی ش ما همجنان منتظریم !!!!!! لطفا قرار بدید برای گرفتن انگیزه و ایده شخصی خودم میخوام:)

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...