رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام

لیست برنامه ها تو امضای من هست !!! در آمد هیچ !

از بازار نمیشه درآمدی داشت ! اینو جدن میگم ! اگر شروع به کار نکردی به نظرم برو دنبال یه کار دیگه !

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همگی

دوستان که کلا فاز منفی میدن

پس چجوریه که تیمی مثل نارون سافت میتونه با همین برنامه های محتوایی که بیشترشون هم فقط یک قالب دارن میلیونی درآمد داشته باشه مثل همین تازه ترین برنامه شان که  ده هزار بار دانلود داشته ، اونا که از مریخ نیومدن

لینک ارسال

سلام به همگی

پس چجوریه که تیمی مثل نارون سافت میتونه با همین برنامه های محتوایی که بیشترشون هم فقط یک قالب دارن میلیونی درآمد داشته باشه مثل همین تازه ترین برنامه شان که  ده هزار بار دانلود داشته ، اونا که از مریخ نیومدن

سلام دوست عزیز یه نگاهی به لیست برنامه هاشون بنداز !

بیش از 70 تا برنامه نوشتند .

50 ساله کارشونه تا 2 تا از برنامهاشون گرفته !

شما انتظار این رو نداشته باشید که یه شبه برسید به درآمده میلیونی

یا حق

لینک ارسال

آقا دیگه کم لطفی نکنید ! بازار دری وری هست ! اما دیگه درامد برنامه نویسی 0 نیست. چند نفر رو بگم که اولین برنامشون درامد میلیونی داشته.

شما توی بازار ایران دنبال کار نگرد ! مشکل ما اینه که همه فقط به فکر خودشونن اگه 1 نفر فقط 10% به دیگران اهمیت میداد الان وضع این نبود.همه 100% فکر خودشونن.

شما برو توی بازار خارج از ایران ! 4 تا نمونه کار که بدی بعدش دیگه درامدت خوبه . سنم زیاد نیست اما تجربه واقعا عالیی از بازار codecanyon داشتم .

لینک ارسال

آقا دیگه کم لطفی نکنید ! بازار دری وری هست ! اما دیگه درامد برنامه نویسی 0 نیست. چند نفر رو بگم که اولین برنامشون درامد میلیونی داشته.

شما توی بازار ایران دنبال کار نگرد ! مشکل ما اینه که همه فقط به فکر خودشونن اگه 1 نفر فقط 10% به دیگران اهمیت میداد الان وضع این نبود.همه 100% فکر خودشونن.

شما برو توی بازار خارج از ایران ! 4 تا نمونه کار که بدی بعدش دیگه درامدت خوبه . سنم زیاد نیست اما تجربه واقعا عالیی از بازار codecanyon داشتم .

برنامه نویسی خوبه ! اما نیاز به یک ایده جدید داره !!! 

ایده اگر جدید باشه تو همین بازار هم میشه خوب پول در آورد . 2 هفته است دارم رو ایده فکر میکنم اما نمیاد :)

راستی مارکتهای خارجی که میشناسی رو تو یه تاپیک معرفی کن بریم !! البته اگر ثبت نامش راحته و مثل گوگل نیست .

ممنونم;)

لینک ارسال

سلام به همگی

سلام دوست عزیز یه نگاهی به لیست برنامه هاشون بنداز !

بیش از 70 تا برنامه نوشتند .

50 ساله کارشونه تا 2 تا از برنامهاشون گرفته !

شما انتظار این رو نداشته باشید که یه شبه برسید به درآمده میلیونی

یا حق

ممنون از جوابت

هر کاری نیاز به زمان داره ،

راه چن ساله را که با چن ماه نمیشه طی کرد ،

منظورم از فرد خاصی نیست ولی هر کسی اومد کد نوشت که برنامه نویس نیست تا انتظار درآمد خوبی داشته باشد ،

متاسفانه جوونای ما خیلی عجول هستند و انتقادناپذیرند و همین امر راه را برای پیشرفت سخت تر کرده

بهتره به افراد با روش درست انگیزه بدیم نه اینکه نا امیدشون کنیم

با تشکر

لینک ارسال

دوست عزیز اگر ابتدای راهید و می خواهید ته دلتون قرص بشه اگه خیلی خوب تلاش کنید و یاد بگیرید و تجربه کسب کنید در یکی دوسال می توانید با استخدام شدن در شرکت ها به در امد خوبی برسید.البته این قاعده در تهران هست،چون در تهران بازار کار و درامد وسیعه.اما در شهرستان ها در عادی حقوق اداره کاری می گیرید.

پس اگر به دنبال در امد لحظه ای هستید شغل دیگری را انتخاب کنید

لینک ارسال

من یک نرم افزار ساده که کاربرد زیادی نداشت و یک روز وقت روش گذاشتم رو تا الان 17000 فروش داشتهبه نظر شما آیا درآمدش بده؟

یک نرم افزار دیگه که ارزش محتویات داره هم 270000 ت فروش داشته

دیگه چی از این بهتر؟؟؟

لینک ارسال

دوست عزیز بحث من بازار کار بود نه اپ گذاشتن در کافه بازار و کلن مارکت ها.

به طور کلی همه چی بستگی به خودتون و ایده هاتون داره.

لینک ارسال

سلام به همگی

میشه لین یکی از برنامه هاشونو قرار بدید

لینک ارسال

سلام به همگی

کسی فاز منفی نمیده.

واقعیت اینه توی کارگروهی و شرکتی در صد موفقیت و درامد زایی خیلی بالاس.مخصوصا توی شهری مث تهران(برای کار شرکتی)

لینک ارسال

سلام به همگی

میشه لین یکی از برنامه هاشونو قرار بدید

https://cafebazaar.ir/app/ir.narvansoft.tebe_eslami/?l=fa

سلام به همگی

کسی فاز منفی نمیده.

واقعیت اینه توی کارگروهی و شرکتی در صد موفقیت و درامد زایی خیلی بالاس.مخصوصا توی شهری مث تهران(برای کار شرکتی)

دوست عزیز در کل گفتم ، به یقین کار گروهی بهتره

لینک ارسال

سلام

اولا بگم برنامه نویسی تحت وب ، تحت موبایل امروزه بیشترین  در آمد رو نسبت به دیگر رشته های کامپیوتری و نرم افزاری دارند.

به شخصه خود من میتونم به جرعت بگم که در آمدی که توی این رشته داشتم قابل قبول هستش برای این که پروژه های که میگیرم باید ارزش نوشتن رو داشته باشند خود برنامه نویس ارزش کارش رو تایین میکنه حرفه ای کار کنید تا حرفه ای ها بیان سمت شما با نوشتن دو سه تا کتاب که هر کسی میتونه انجام بده به هیچ وجه نمیشه کاری کرد و هیچ پولی نصیب شما نخواهد شد

تا همین الانی که بنده دارم این متن رو مینویسم حدودا 50 پلاگین برای phpfox نوشتم که کمترینشون10بار فروش رفته و ارزونترینشون که ساده هم بودش 25 هزار تومن بغییر از  نرم افزار های دیگه از جمله شبکه اجتماعی برای اندروید

لینک ارسال

سلام

اولا بگم برنامه نویسی تحت وب ، تحت موبایل امروزه بیشترین  در آمد رو نسبت به دیگر رشته های کامپیوتری و نرم افزاری دارند.

به شخصه خود من میتونم به جرعت بگم که در آمدی که توی این رشته داشتم قابل قبول هستش برای این که پروژه های که میگیرم باید ارزش نوشتن رو داشته باشند خود برنامه نویس ارزش کارش رو تایین میکنه حرفه ای کار کنید تا حرفه ای ها بیان سمت شما با نوشتن دو سه تا کتاب که هر کسی میتونه انجام بده به هیچ وجه نمیشه کاری کرد و هیچ پولی نصیب شما نخواهد شد

تا همین الانی که بنده دارم این متن رو مینویسم حدودا 50 پلاگین برای phpfox نوشتم که کمترینشون10بار فروش رفته و ارزونترینشون که ساده هم بودش 25 هزار تومن بغییر از  نرم افزار های دیگه از جمله شبکه اجتماعی برای اندروید

در امد ماهیانه لطفا

لینک ارسال
  • 11 ماه بعد...

سلام من واقعا از جواب هایی که قدیمی های اینکار میدن و ابراز نارضایتی میکنن تعجب میکنم بنظر من هرکسی که واقعا برنامه نویس خوبی باشه بولدار میشه مگه اینکه اینکاره نباشه

لینک ارسال

سلام و درود

دوستان من تا صفحه دوم پست هاتون رو خوندم ، بلاخره هر کسی یه نظری داره ، اینم نظر من :

اگه بخوای خودت برای خودت کار کنی بله زمان زیادی میبره ، اما شرکت های کوچیک و بزرگ و حتی بعضی سایت ها هستن که جدیدا زدن تو کار برنامه اندروید که سایتشون و یا محصولشون رو اونجور تبلیغ کنن ، شرکت های زیادی دنبال نفر هستن کافیه شما تو گوگل یه سرچ بزنید استخدام برنامه نویس اندروید متوجه همه چیز میشید.

بازم ببخشید ، بلاخره اینم نظر شخصی من بود.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...