رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک برنامه نوشتم ؟ توی بازار هم قرارش دادم؟

چطور آمار فروش رو ببرم بالا؟ یعنی با تبلغات یا هر چیز دیگه ؟ اگه هست این تبلیغات چطور انجام بدم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داخل adad.ir میتونی تبلیغ کنی!!

خیلی از برنامه های تاپ بازار نوتیفکشن هم تبلیغات میکنن ! مثلا برای 500 هزار نفر 500 هزار تومن !

برنامه های پولی رو خیلی نمیخواد تبلیغ کنید چون پولی کم ساخته میشه ! اگر موفق بشید روز اول بیش از 100 نفر فروش کنید حتما داخل تازه های پرفروش قرار میگیرد که برنامه دیده میشه فروش میکنه !

تبلیغات هم اگر کنید معمولا خیلی شانستون بگه اندازه هزینه ی تبلیغ میتونید در بیارید ! مثلا 30 هزار تومن اگر 30 تومن کلیکی باشه باید 1000 نفر کلیک کنن !

اما از این 1000 نفر تقریبا 30 نفر نهایتا میخرن مگر اینکه برنامتون خیلی خوب باشه !

تبلیغات برای پرفروش کردن نیست ! صرفا برای بالا بردن برنامه در تازه های پرفروشی استفاده میشه !

لینک ارسال

خیلی از برنامه های تاپ بازار نوتیفکشن هم تبلیغات میکنن ! مثلا برای 500 هزار نفر 500 هزار تومن !

برنامه های پولی رو خیلی نمیخواد تبلیغ کنید چون پولی کم ساخته میشه ! اگر موفق بشید روز اول بیش از 100 نفر فروش کنید حتما داخل تازه های پرفروش قرار میگیرد که برنامه دیده میشه فروش میکنه !

تبلیغات هم اگر کنید معمولا خیلی شانستون بگه اندازه هزینه ی تبلیغ میتونید در بیارید ! مثلا 30 هزار تومن اگر 30 تومن کلیکی باشه باید 1000 نفر کلیک کنن !

اما از این 1000 نفر تقریبا 30 نفر نهایتا میخرن مگر اینکه برنامتون خیلی خوب باشه !

تبلیغات برای پرفروش کردن نیست ! صرفا برای بالا بردن برنامه در تازه های پرفروشی استفاده میشه !

من قیمت برنامه رو 5000 ت زدم به نظرت کمش کنم 

از نظر محتویات که عالیه سختم ارزون بزارم 

قوانین اطلاع ندارم میشه لینک خرید گذاشت برای نظر سنجی قیمت؟

لینک ارسال

خیلی از افراد بازار وقتی نرم افزار رو وارد بازار میکنن ارزون میدن ! که فروش کنه داخل پرفروش ها بیاد  ! وقتی بیاد تغییر قیمت میدن ! 5 هزار تومن قیمت خیلی زیادیه!

اما اگر مطمئن هستید که این برنامه رو کسی میخره ! پس قیمتش رو تغییر ندید ! اکثر کاربرای ایرانی دلشون نمیاد پای برنامه پول بدن اونم 5 هزار تومن ! اما اونایی که بخوان بخرن 500 هزار تومن هم باشه حتما میخرن :)

نظری راجع به قیمت ندارم ! هر جور خودتون صلاح میدونید

لینک ارسال

قیمت بالایی هست و احتمال خرید کاربرا رو کاهش میده.مگر اینکه یه برنامه محشر باشه.با محتویات عالی و گرافیک جذاب و حرفه ای و از همه مهمتر کاربر به اون نیاز مبرم داشته باشه

لینک ارسال

قیمت بالایی هست و احتمال خرید کاربرا رو کاهش میده.مگر اینکه یه برنامه محشر باشه.با محتویات عالی و گرافیک جذاب و حرفه ای و از همه مهمتر کاربر به اون نیاز مبرم داشته باشه

الان گذاشتمش 2000 تومن به نظرت کاهش قیمت بدم؟

الان زدم تخفیف 80 درصدی به مناسبت عید قربان  و ...

لینک ارسال

این قانون رو همیشه مد نظر داشته باش

قیمت کمتر = فروش بیشتر

فروش بیشتر = درآمد بیشتر

لینک ارسال

سلام میشه لطفا لینک برنامتونو بدید

لینک ارسال

سلام میشه لطفا لینک برنامتونو بدید

سلام بله 

روزنگار تاریخ

با سلام 

من تصمیم گرفتم برنامه رو به مناسبت عید تا عید 80 درصد تخفیف بدم بعد اونم خدا بزرگه

https://cafebazaar.ir/app/ariobarzanes.diaryofhistory/

روزنگار تاریخ

لینک ارسال

من تا برنامه تو نبینم نمی تونم نظر قطعی بدم

اما به پتانسیل برنامه نکن و طبق اون عمل کن و توصیه ماهارو هم در نظر داشته باش.

لینک ارسال

ایشالا که تا الان فروخته اما اگه نفروخته نا امید نشو ادامه بده و سعی کن از تجربه این برنامه در نوشتن برنامه های اینده استفاده کنی.

لینک ارسال

یه نکته رو من یادآوری کنم ، فقط به فروش بازار توجه نکن ، راه برای پیشرفت یک نرم افزار خیلی زیاده ، خود من یک نرم افزار رو ماه پیش توی بازار گذاشتم ، هفته پیش یکی از شرکتهای مهم توی تهران تماس گرفت که میخوان در رابطه با این نرم افزار اگر بشه با هم همکاری کنیم ، هرچند که قیمتشون پایین بود ، ولی برای شروع خوبه ، البته من روی یک پا وایسادم و یه قیمت بالا بهشون دادم ، الان هم قرار شده خبر بدن.

خواستم فقط اینو بگم که به این نرم افزار اکتفا نکن ، چندتا دیگه درست کن و توی بازار بذار ، یهو دیدی یکیش تا عرش بالا کشیدت

لینک ارسال

یه نکته رو من یادآوری کنم ، فقط به فروش بازار توجه نکن ، راه برای پیشرفت یک نرم افزار خیلی زیاده ، خود من یک نرم افزار رو ماه پیش توی بازار گذاشتم ، هفته پیش یکی از شرکتهای مهم توی تهران تماس گرفت که میخوان در رابطه با این نرم افزار اگر بشه با هم همکاری کنیم ، هرچند که قیمتشون پایین بود ، ولی برای شروع خوبه ، البته من روی یک پا وایسادم و یه قیمت بالا بهشون دادم ، الان هم قرار شده خبر بدن.

خواستم فقط اینو بگم که به این نرم افزار اکتفا نکن ، چندتا دیگه درست کن و توی بازار بذار ، یهو دیدی یکیش تا عرش بالا کشیدت

دقیقا همینه

حتی میتونی با این کار برا خودت روزمه درست کنی و اگه اهل تهرانی راحت استخدام شرکتها بشیی همینطور توی شهرای دیگه

لینک ارسال

ممنون

دقیقا همینه

حتی میتونی با این کار برا خودت روزمه درست کنی و اگه اهل تهرانی راحت استخدام شرکتها بشیی همینطور توی شهرای دیگه

من 30 یا 40 درصد تسلط دارم تقریبا و php  کار هم هستم به نظرت کار تو تهران برام گیر میاید؟

و درامدهاش چطوره؟

بیکاری کلافه ام کرده...!

لینک ارسال

پیگیر بشی میشه.البته اگه در سطح قابل قبولی باشی.

اگه چیزای لازمو بلد نیستی کامل بهتره یکی دو ماه وقت بزاری یاد بگیری.

کلاای انجمن هم بری و خوتو بهشون نشون بدی خوبه

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام. دیدم این تاپیک هست دیگه تاپیک جدیدی رو باز نکردم. من اولین برنامه ام رو دادم بازار و منتشر شده که یک بازی هست و بابتش کلی زحمت کشیدم. امروز هم از تبلیغات عدد استفاده کردم و 200 نفر روی برنامه کلیک کردند. و منتظرم خرید مشتری ام. لطفا روی این لینک کلیک کنید که یک برنامه ای هست تحت عنوان درامد 10 میلیونی (صد در صد تضمینی) که تو صفحه اول بازار اومده. و ظاهرا 2000 تا فروش داشته.  واقعا خدای نکرده این حرفی که می زنم از روی حسادت و این حرف ها نیست. من اون برنامه رو خریدم و وقتی دیدم برنامه رو واقعا جا خوردم. هیچ محتوایی نداشت.  کلا 6 تا ایکون داشت که تو هر ایکون به اندازه یکی دو تا بند توضیح نوشته شده بود و اون توضیحات هم اصلا محتوا نداشت. مثلا در مورد ثبت نام در بازار و گذاشتن برنامه در بازار و یا قوانین بازار در مورد برنامه ها نوشته بود که تو دو تا بند خلاصه کرده بود. واقعا هیچ محتوایی نداشت بر خلاف اون توضیحاتی که برای برنامه ارائه شده. مثلا میکروکنترل رو معرفی کرده بود اون هم در یک بند! یا چند تا زبان برنامه نویسی رو معرفی کرده بود اون هم در یک بند. بار کنید کل محتوای برنامه می شد یک صفحه!!  واقعا وقتی این صحنه رو دیدم ناراحت شدم. ایا واقعا این برنامه در حد و اندازه هایی هست که بره صفحه اول بازار و 2000 تا نصب داشته باشه. یا نه ایرانی ها واقعا برنامه های بی محتوا رو دوست دارند؟ واقعا هر مقدار پولی رو اون توسعه دهنده برای اون برنامه دراورده نوش جونش اما واقعا خیلی بی محتوا بود. به طوری که میگم کل متن برنامه نهایتا تو یک صفحه می شد جا داد.  حالا جالب اینجاست نظرات خوبی هم برای برنامه داده شده بود!!

لینک ارسال

اکثرا رو اسم و عکس باید کار کنی تا محتوا.....این چیزیه که من تو بازار دیدم

بزنی درآمد 10 میلیون در ماه محتواش هیچی نباشه بیشتر میفروشه از برنامه ای که اسمش ساده باشه ولی پرمحتوا

عکس های انتخابی برای برنامت هم باید خیلی عالی باشه تا جذب کنه مخاطب رو

کلا من 1 ساله دارم تو بازار کار میکنم این رو واقعا حس کردم

لینک ارسال

سلام. دیدم این تاپیک هست دیگه تاپیک جدیدی رو باز نکردم. من اولین برنامه ام رو دادم بازار و منتشر شده که یک بازی هست و بابتش کلی زحمت کشیدم. امروز هم از تبلیغات عدد استفاده کردم و 200 نفر روی برنامه کلیک کردند. و منتظرم خرید مشتری ام. لطفا روی این لینک کلیک کنید که یک برنامه ای هست تحت عنوان درامد 10 میلیونی (صد در صد تضمینی) که تو صفحه اول بازار اومده. و ظاهرا 2000 تا فروش داشته.  واقعا خدای نکرده این حرفی که می زنم از روی حسادت و این حرف ها نیست. من اون برنامه رو خریدم و وقتی دیدم برنامه رو واقعا جا خوردم. هیچ محتوایی نداشت.  کلا 6 تا ایکون داشت که تو هر ایکون به اندازه یکی دو تا بند توضیح نوشته شده بود و اون توضیحات هم اصلا محتوا نداشت. مثلا در مورد ثبت نام در بازار و گذاشتن برنامه در بازار و یا قوانین بازار در مورد برنامه ها نوشته بود که تو دو تا بند خلاصه کرده بود. واقعا هیچ محتوایی نداشت بر خلاف اون توضیحاتی که برای برنامه ارائه شده. مثلا میکروکنترل رو معرفی کرده بود اون هم در یک بند! یا چند تا زبان برنامه نویسی رو معرفی کرده بود اون هم در یک بند. بار کنید کل محتوای برنامه می شد یک صفحه!!  واقعا وقتی این صحنه رو دیدم ناراحت شدم. ایا واقعا این برنامه در حد و اندازه هایی هست که بره صفحه اول بازار و 2000 تا نصب داشته باشه. یا نه ایرانی ها واقعا برنامه های بی محتوا رو دوست دارند؟ واقعا هر مقدار پولی رو اون توسعه دهنده برای اون برنامه دراورده نوش جونش اما واقعا خیلی بی محتوا بود. به طوری که میگم کل متن برنامه نهایتا تو یک صفحه می شد جا داد.  حالا جالب اینجاست نظرات خوبی هم برای برنامه داده شده بود!!

مردم عقلشون تو چشمشون دیگه

لینک ارسال
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...