redevills

اندازه عکس بک گروند برای برنامه

21 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

عکس پس زمینه می خواهم درست کنم برای برنامه ولی این دفعه می خواهم برای سایز های مختلف سایز مناسب رو درست کنم حالا برای هر اندازه چه سایز عکسی رو باید درست کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

36*36      ldpi 

48*48    mdpi

72*72     hdpi

96*96    xhdpi

144*144   xxhdpi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

36*36      ldpi 

48*48    mdpi

72*72     hdpi

96*96    xhdpi

144*144   xxhdpi

اینا مال آیکون دوست عزیز من منظورم پس زمینه لایه هاست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

طول و عرض رو match_parent بذار ، خودش برای اندازه های مختلف تنظیم میشه

android:layout_width="match_parent"
   android:layout_height="match_parent"

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

طول و عرض رو match_parent بذار ، خودش برای اندازه های مختلف تنظیم میشه

android:layout_width="match_parent"
   android:layout_height="match_parent"

چرا سوال رو خوب نمی خونید

عکس اگه سایزش درست نباشه تو صفحات تبلت بزرگ پهن و کشیده میشه برای هر سایز صفحه باید یک استاندارد باشه خالا اون استاندارد چیه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

از اونجایی که هزاران دیوایس اندروید با دنسیتی های متفاوت وجود داره، استاندارد خاصی برای سایز تصاویر وجود نداره. تنها کاری که می تونی انجام بدی اینه که layout برنامتو برای چند سایز استاندارد طراحی کنی و تو هر layout سایز تصویر رو به صورت دستی تنظیم کنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

از اونجایی که هزاران دیوایس اندروید با دنسیتی های متفاوت وجود داره، استاندارد خاصی برای سایز تصاویر وجود نداره. تنها کاری که می تونی انجام بدی اینه که layout برنامتو برای چند سایز استاندارد طراحی کنی و تو هر layout سایز تصویر رو به صورت دستی تنظیم کنی.

برای طراحی برای چند سایز مختلف باید عکس سایز درستی باشه

لطفا اونایی که می دونن پاسخ بدن؟

نظرتون در مورد این استاندارد چیه؟

dpi 240x320.

mdpi 320x480.

hdpi 480x800.

xhdpi 640*960.

xxhdpi 960x1440.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام اصلا برای بکگراند عکس رو نمیخواد با سایز مختلف بذاری ! با یک سایز استاندارد مثل 800*400 یا هر چیزه دیگه ای بذارید ! اصولا کسی برای بکگراند عکسها با سایزهای مختلف نمیذاره !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام اصلا برای بکگراند عکس رو نمیخواد با سایز مختلف بذاری ! با یک سایز استاندارد مثل 800*400 یا هر چیزه دیگه ای بذارید ! اصولا کسی برای بکگراند عکسها با سایزهای مختلف نمیذاره !

وقتی بخواهی به برنامه خوب نوشت نیازه

من یه برنامه نوشتم تو تبلت اجرا کردم خیلی ضایع شد پس سایز بندی برای بهتر شدن برنامه لازمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

خب دوست عزیز ! اصلا بکگراند رو معمولا با طراحی رنگ آمیزی درست میکنن ! اصلا کسی به پشت صفحه که چه عکسی هست اهمیتی نمیده ! به نظرم خیلی هم زشت میشه ! حجم برنامه میره بالا و ...! بهترین کاری که میتونید انجام بدید با استفاده از رنگ آمیزی طراحی رو انجام بدید ! شما هر برنامه ی بزرگی رو ببینید همین کار رو کرده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

خب دوست عزیز ! اصلا بکگراند رو معمولا با طراحی رنگ آمیزی درست میکنن ! اصلا کسی به پشت صفحه که چه عکسی هست اهمیتی نمیده ! به نظرم خیلی هم زشت میشه ! حجم برنامه میره بالا و ...! بهترین کاری که میتونید انجام بدید با استفاده از رنگ آمیزی طراحی رو انجام بدید ! شما هر برنامه ی بزرگی رو ببینید همین کار رو کرده .

برنامه عکس نداشته باشه کاربر پسند نیست

شما با این طرز فکرت برنامه نویس خوبی نمی شی به نظرم...(چون زشت می شه و حجم برنامه میره بالا می خواهی چیزی باد نگیری؟ چه اشکال داره با رسپانسیو عکس ها در اندروید آشنا بشیم؟)

در ضمن برنامه بزرگ کاربردی هستن اصلا با برنامه کوچیک من قابل مقایسه نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

دوست عزیز ! کاربر اصلا به این چیزها اهمیتی نمیده ! اونم کاربر ایرانی . تمام برنامه ها از رنگ امیزی استفاده میکنند ! اصلا متریال دیزاین هم این روش رو بهینه تر کرده ! من قصد هیچ توهینی به سبک برنامه ی شما نداشتم ! فقط خواستم راهنمایی کنم !

اگر نظر شما به اینه که به این سبک پیش بری برنامه نویس خوبی میشی پس موفق باشید.

من گفتم به نظرم ! یعنی نظر من این هست !

اصلا به من چه ، هرجور راحتی

وسلام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

دوست عزیز ! تمام برنامه ها از رنگ امیزی استفاده میکنند ! اصلا متریال دیزاین هم این روش رو بهینه تر کرده ! من قصد هیچ توهینی به سبک برنامه ی شما نداشتم ! فقط خواستم راهنمایی کنم !

وسلام

آورین اصلا کاری به سبک برنامه نویسی من نداشته باش ولی تا حالا یک نفر یه جواب درست حسابی نداده ؟ بعضی کارها نیاز دارن به عکس مثل برنامه ای که من نوشتم حتما باید عکس داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

ولی دوست عزیز ! خواستم بگم که بیلگیتس یکی از ویژگی های استخدام برنامه نویسهاش این بوده که افراد تنبل باشند .

چون اولا به بهینه بودن و پایین بودن حجم برنامه اهمیت میدادن .

یعنی چون تنبلن و نمیخوان یک کد رو چند صد بار تکرار کنن ! پس به بهترین شکل پیاده سازیش میکنند تا در هر برنامه ای بشه استفاده ازش کرد .

شما اگر تلاشتون بر این باشه که حجم برنامه بیاد پایین ! حتی با حذف یک خط کد برنامه نویس موفقی خواهید شد .

نمیخوام بگم بلدم چون هیچی هنوز بلد نیستم ! اما آخرین برنامه ی من که طنزعکس هست حجمش 2.5 مگابایت هست که خودم تعجب کردم ! چون اگر تعداد کلاسهای برنامه رو ببینی که به 29 کلاس میرسه شما هم تعجب خواهید کرد . تنها و تنها دلیلش اینه که بهینه کار کردم .

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

ولی دوست عزیز ! خواستم بگم که بیلگیتس یکی از ویژگی های استخدام برنامه نویسهاش این بوده که افراد تنبل باشند .

یعنی چون تنبلن و نمیخوان یک کد رو چند صد بار تکرار کنن ! پس به بهترین شکل پیاده سازیش میکنند تا در هر برنامه ای بشه استفاده ازش کرد .

شما اگر تلاشتون بر این باشه که حجم برنامه بیاد پایین ! حتی با حذف یک خط کد برنامه نویس موفقی خواهید شد .

نمیخوام بگم بلدم چون هیچی هنوز بلد نیستم ! اما آخرین برنامه ی من که طنزعکس هست حجمش 2.5 مگابایت هست که خودم تعجب کردم ! چون اگر تعداد کلاسهای برنامه رو ببینی که به 29 کلاس میرسه شما هم تعجب خواهید کرد . تنها و تنها دلیلش اینه که بهینه کار کردم .

موفق باشید

سوال من اینه رسپانسیو عکس در اندروید چطوره؟ کاری به سبک دوستان ندارم؟ این برنامه که من گرفتم سفارشیه و گفته باید به این شکل باشه پس حالا حجم اصلا برام مهم نیست 

الانم عکس داده بهم و الان رو رسپانسیو کردن عکس موندم شاید با یک سایز بزنمش ولی دوست داشتم این مسئله رو یاد بیگرم انگار کسی بلد نیست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

دوست عزیز ! تمام برنامه ها از رنگ امیزی استفاده میکنند ! اصلا متریال دیزاین هم این روش رو بهینه تر کرده ! من قصد هیچ توهینی به سبک برنامه ی شما نداشتم ! فقط خواستم راهنمایی کنم !

وسلام

آورین اصلا کاری به سبک برنامه نویسی من نداشته باش ولی تا حالا یک نفر یه جواب درست حسابی نداده ؟ بعضی کارها نیاز دارن به عکس مثل برنامه ای که من نوشتم حتما باید عکس داشته باشه

شما اگه یکم ادبت رو درست کنی و یه سر به پستهای قبل بزنی حتما به جواب میرسی ، دقیقا نمیخوام بگم چیکار کنی چون اصلا ارزش جواب دادن نداری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

وسلام

شما اگه یکم ادبت رو درست کنی و یه سر به پستهای قبل بزنی حتما به جواب میرسی ، دقیقا نمیخوام بگم چیکار کنی چون اصلا ارزش جواب دادن نداری

بی احترامی به کسی من نکردم ... وقتی کسی اصل موضوع رو رها می کنه در مورد یه چیز دیگه حرف می زنه چی بیگم من(مثل خودت)...در ضمن شما نمی خواهد چیزی بگی بچه هستن جواب می دهن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

موفق باشید

سوال من اینه رسپانسیو عکس در اندروید چطوره؟ کاری به سبک دوستان ندارم؟ این برنامه که من گرفتم سفارشیه و گفته باید به این شکل باشه پس حالا حجم اصلا برام مهم نیست 

الانم عکس داده بهم و الان رو رسپانسیو کردن عکس موندم شاید با یک سایز بزنمش ولی دوست داشتم این مسئله رو یاد بیگرم انگار کسی بلد نیست!

شما بلد شدید اینجا هم بازگو کنید ما بیسوادان یاد بگیریم

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

باید از 9patchاستفاده کنید 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

میشه یکم توضیح بدی در موردش؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

میشه یکم توضیح بدی در موردش؟

در این سایت اموزش ویدیویی هست 

http://learn.kashizadeh.com/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87/uiux/

تعیین میکنید که وقتی صفحه بزرگ شد کدوم قسمت های عکس کشیده شود و کدوم قسمت ثابت بمونه

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری