رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

مشکل با sdk در برنامه نویسی فن گپ

پست های پیشنهاد شده

[align=right]سلام من تازه برنامه نویسی اندروید رو یاد گرفتم و قصد دارم با فن گپ بنویسم . مشکلم اینکه بر اساس فیلم های اموزشی سایتهای مختلف sdk رو تنظیم کردم ولی هر کاری میکنم خروجی apk نمیده. اینم فایل buildlog.log که وقتی میخوام خروجی apk بگیرم میده.

buildlog.log

اینم بگم که android-home و java-home و path و ant-home رو توی تنظیمات کامپیوتر دقیقا همون چیزایی که توی این فایل نوشته شده تنظیم کردم پس فک نمیکنم مشکل از اون باشه. لطفا کمک کنید. ممنون[/align]

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کاربر گرامی به انجمن پی سی دروید خوش آمدید.

از چه محیطی برای برنامه نویسی فون گپ استفاده میکنید؟

لینک ارسال

[align=right]سلام من تازه برنامه نویسی اندروید رو یاد گرفتم و قصد دارم با فن گپ بنویسم . مشکلم اینکه بر اساس فیلم های اموزشی سایتهای مختلف sdk رو تنظیم کردم ولی هر کاری میکنم خروجی apk نمیده. اینم فایل buildlog.log که وقتی میخوام خروجی apk بگیرم میده.

buildlog.log

اینم بگم که android-home و java-home و path و ant-home رو توی تنظیمات کامپیوتر دقیقا همون چیزایی که توی این فایل نوشته شده تنظیم کردم پس فک نمیکنم مشکل از اون باشه. لطفا کمک کنید. ممنون[/align]

اگر از DREAM WEAVER استفاده میکنی منم این مشکل رو دارم ؟؟ 

وقتی میخواهم توی سایت فون گپ ثبت نام کنم نمیتونم و اصلا نمیدونم چرا جایی برای وارد کردن پسورد نداره ؟؟؟ همش میگه یا با Adobe ID یا با GITHUB ثبت نام کنم

لینک ارسال

دریم ویود cs 5.5 را نصب کنید، چون هیچ مشکلی با فون گپ ندارد.

برای کار با فون گپ عضویت در سایت فون گپ لزومی ندارد

لینک ارسال

دریم ویور من CS 6 هستش فکر کنم مشکل از اونه برم دانلود کنم اگر درست شد میگم مرسی

لینک ارسال

دریم ویور من cs5.5 و این خروجی رو با همون cs5.5 گرفتم

لینک ارسال

آره درست میگن من هم دریم ویور سی اس 5.5 رو دانلود کردم ولی مشکل آقای art رو دارم ؟؟؟؟

توی فایلش اررور زیر رو نوشته مشکل از چیه ؟

ERROR: console errorcontext: Dreamweaver.exe::GetExitCodeProcesscode: 255message: The extended attributes are inconsistent.
لینک ارسال

اقای deadmarshal اگه مشکلت حل شد به منم بگو چیکار کردی؟

نه داداش حل نشده فعلا یعنی کسی نیست که مشکل ما دو نفر رو حل کنه ؟؟؟؟؟ چرا هیچکی جواب نمیده ؟؟؟ 

اینم فایل build.log

دانلود فایل 

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...

منم وقتی میخوام فایل  را ران کنم پیغام Could not find Test.apk! میده توی ایکلیپس؟؟؟؟؟؟مشکا از کجاست

چطوری run می کنید ؟ باید پروژه رو از منوی سمت چپ انتخاب کنید و از گزینه Run as روی android application کلیک کنید.

لینک ارسال
  • 2 ماه بعد...

من خیلی درگیر این قضیه بودم بهترین راه راهی هست که خود phonegap گفته از همه ساده تر ثبت نام در build.phonegap.com هست که خیلی ساده هست و کاراشو خودش انجام میده. اما اگه پروژه تون پروژه بزرگی هست بهتره از CLI استفاده کنید یکم دردسر داره اما اگه را بیافتید کارتون خیلی بهتر پیش میره.

لینک ارسال
  • 7 ماه بعد...

من خیلی درگیر این قضیه بودم بهترین راه راهی هست که خود phonegap گفته از همه ساده تر ثبت نام در build.phonegap.com هست که خیلی ساده هست و کاراشو خودش انجام میده. اما اگه پروژه تون پروژه بزرگی هست بهتره از CLI استفاده کنید یکم دردسر داره اما اگه را بیافتید کارتون خیلی بهتر پیش میره.

میشه در این مورد بیشتر توضیح بدین چون منم کمابیش شبیه به این مشکل دوستان رو دارم ، فایل بیلد لوگ من اینو مینویسه:

Cloning seed app for Android

set ANT_HOME=D:\PROGRA~1\Adobe\ADOBED~2.5\CONFIG~1\NAT IVE~1\APACHE~1

set ANDROID_HOME=C:\PROGRA~1\Android\ANDROI~1

set JAVA_HOME=D:\PROGRA~1\Adobe\ADOBED~2.5\JDK

set PATH=%JAVA_HOME%\bin;%PATH%

cd C:\DOCUME~1\Ibo\Desktop\SAVEAN~1\COMCOM~1.MYT

C:\WINDOWS\system32\cmd.exe /u /c D:\PROGRA~1\Adobe\ADOBED~2.5\CONFIG~1\NATIVE~1\DWP HON~1\android\scripts\droidGap.bat "D:\Program Files\Adobe\Adobe Dreamweaver CS5.5\Configuration\NativeAppFramework\DWPhoneGap\ android\PhoneGapApp" "mytest" com.company.mytest 0.1 "C:\Program Files\Android\android-sdk" undefined

C_ERROR: Cannot copy phonegap files. Terminating.java.io.FileNotFoundException: com.company.mytest\src\com\company\mytest\DefaultA ctivity.java (The system cannot find the path specified)

ERROR: Clone failed

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام

من هم همین مشکل رو دارم 

مسیر SDK رو هم درست داردم وحتی cs5 که سحله من حتی Dreamweaver cc رو هم دانلود و نصب کردم باز هم همین مشکل رو دارم و خروجی نمیده 

خواهش می کنم مدیران برسی کنن ببینن مشکل از کجاست

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام وقتی که بعد از نصب نرم افزار sdk به داخل نرم افزار b4a  رفته تا jdk و sdk  را فراخوانی کنیم فایل مربوط به sdk  با نام  android.jar را نمی تونم پیدا کنم یعنی کلاً چنین فایلی وجود ندارد.مشکل چیست؟ راهنمایی کنید.

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام دوستان

هر کسی مشکل داره من براش برای هم اندروید ، ای او اس و ویندوز فون خروجی میگیرم

برای هر پلت فورم هزار میگیرم (چون خودم مستر کارت گرفتم با کلی بدبختی و بسته ی فونگ اپ رو phonegap.com خریدم)

هرکی می خواد ایمیل بزنه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...