رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

یک سوال کلی که فقط حرفه ای ها جواب میدن

پست های پیشنهاد شده

سلام من چند وقت پیش میخاستم یه مارکت بزنم :D اون موقع نمیدونستم چقد کار میخاد و پروژه شکست خورد

اصولا آدمی نیستم که یه کارو نیمه تمام بذارم پس الان بعد حدود یک سال دوباره میخام یه مارکت بزنم

مهم نیست مارکت مزخرف باشه یا یه چیز در حد گوگل پلی ، اما من باید مارکتو بزنم

پس به سوالات زیر پاسخ دهید نوکرتونم :

1- برای شروع به حداقل چند نفر کارمند نیاز هست ؟

2-برای شروع حدود چقدر سرمایه لازمه ؟

3- مهم ترین سوال اینه که چطوری برنامه ی اندروید این مارکت رو بسازم - اصلا نمیخام جزئی برام جواب بدین یه چیز کلی بگین مثلا ( باید برنامه رو وصل کنی به دیتابیس سایت مارکت و همش بروز رسانیش کنی و...)

لطفا لطفا لطفا نگید برو ی سرچ بزن تو گوگل که به این جمله حساسیت پیدا کردم دیگه:D کسایی که خودشون هیچی بلدنیستن میگن تو گوگل سرچ کن

لطفا لطفا لطفا فقط حرفه ای ها جواب بدن

لطفا لطفا لطفا از خودتون مزخرفات در نیارین مثلا برای شروع 20000000 میلیون تومن نیاز داری با 10000 نفر کارمند - مارکت پلازا بیشتر از 50-60 کارمند نداره و مزخرف بافتن فقط گند میزنه به رویای مردم 

اینو بدونین که اگه رویایی نداشته باشین نمیتونین پیشرفت کنین

و اگه برنامه نویسای ایران پیشرفت نکنن علم ایران هم پیشرفت نمیکنه

چند وقت یگه هم تحریم های گوگل برداشته میشه دهن کافه بازار و .. سرویسه پس حواستون باشه

اگه این پروژه شکست نخوره ، من تی مارکتی که راه میندازم از برنامه نویسا 15 درصد مالیات میگیرم این یعنی نصف بقیه مارکت ها که ازتون 30 درصد میگرن

خدا پشت و پناهتون کمکم کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من چند وقت پیش میخاستم یه مارکت بزنم :D اون موقع نمیدونستم چقد کار میخاد و پروژه شکست خورد

اصولا آدمی نیستم که یه کارو نیمه تمام بذارم پس الان بعد حدود یک سال دوباره میخام یه مارکت بزنم

مهم نیست مارکت مزخرف باشه یا یه چیز در حد گوگل پلی ، اما من باید مارکتو بزنم

پس به سوالات زیر پاسخ دهید نوکرتونم :

1- برای شروع به حداقل چند نفر کارمند نیاز هست ؟

2-برای شروع حدود چقدر سرمایه لازمه ؟

3- مهم ترین سوال اینه که چطوری برنامه ی اندروید این مارکت رو بسازم - اصلا نمیخام جزئی برام جواب بدین یه چیز کلی بگین مثلا ( باید برنامه رو وصل کنی به دیتابیس سایت مارکت و همش بروز رسانیش کنی و...)

لطفا لطفا لطفا نگید برو ی سرچ بزن تو گوگل که به این جمله حساسیت پیدا کردم دیگه:D کسایی که خودشون هیچی بلدنیستن میگن تو گوگل سرچ کن

لطفا لطفا لطفا فقط حرفه ای ها جواب بدن

لطفا لطفا لطفا از خودتون مزخرفات در نیارین مثلا برای شروع 20000000 میلیون تومن نیاز داری با 10000 نفر کارمند - مارکت پلازا بیشتر از 50-60 کارمند نداره و مزخرف بافتن فقط گند میزنه به رویای مردم 

اینو بدونین که اگه رویایی نداشته باشین نمیتونین پیشرفت کنین

و اگه برنامه نویسای ایران پیشرفت نکنن علم ایران هم پیشرفت نمیکنه

چند وقت یگه هم تحریم های گوگل برداشته میشه دهن کافه بازار و .. سرویسه پس حواستون باشه

اگه این پروژه شکست نخوره ، من تی مارکتی که راه میندازم از برنامه نویسا 15 درصد مالیات میگیرم این یعنی نصف بقیه مارکت ها که ازتون 30 درصد میگرن

خدا پشت و پناهتون کمکم کنید

اگر می خواهی مارکت درست حسابی بزنی باید شرکت ثبت کنی ... یکی از دلایل شرکت اینه که نامش رو ازت نمی تونن بدزدن و می تونی درگاه باهاش بگیری و ...

مارکت ها اگر توجه کرده باشی بیشتر برنامه هاشون رو توسعه دهنده ها می زنن ...پس باید به دنبال جذب توسعه دهنده باشی مثل مارکت ها

تعداد کارمند رو بستگی به بودجه ات داره ... ولی به نظرم برای شروع یک نفر برنامه ها رو تست کنه و یک نفر هم برنامه هایی که تو ایران نیست رو بزنه تو سایت(توسعه دهنده خارجی) و اگر شد یک نفر هم برنامه هایی که تایید شده رو بزار تو سایت

فن هایی که لازمه باید طراحی سایت بلد باشی و برنامه نویسی اندروید برای برنامه مارکتت چون بدی بیرون برات بزنن گرون باهات میافته 

اگر هزینه طراحی رو بزاریم کنار هاست مناسب با دامنه باید بگیری که بستگی به سفارش تو داره

مثلا دامنه دات ای آر 5000 ت دامنه دات کام 35000 ت من اینا به ذهنم رسید

با توجه به چیزهایی که گفتم :P سرچ بزن تو گوگل:D

لینک ارسال

بابا عیول عجب انجمن فعالی هستیناباشه من اینا رو بلدم 

من خودم برامه نویس اندروید هستم حرفه نیستم اما متوسط هم نیستم 

فقط json  و database زیاد بلد نیتسم که فکر کنم دیتابیس توی نرم افزار های مرکت ها اصل کاری باشه

حالا یکم بحث تاپیک رو جزئی تر کنیم ...

با چه روشی باید یه برامه برای مارک ساخت ؟

دیتابیس؟

درضمن من میخام توی وبسایت این مارکت ، هیچ محتوای خاصی نشون داده نشه به جز یه متن کوچیک که توش نوشته برا استفاده باید اپلیکیشن رو دانلود کنید ،و لیک دانلود هم زیرش

خب حالا هرکی مرده بیاد وسط یه چیز بگه بینم کیا حرفهای هستن

لینک ارسال

بابا عیول عجب انجمن فعالی هستیناباشه من اینا رو بلدم 

من خودم برامه نویس اندروید هستم حرفه نیستم اما متوسط هم نیستم 

فقط json  و database زیاد بلد نیتسم که فکر کنم دیتابیس توی نرم افزار های مرکت ها اصل کاری باشه

حالا یکم بحث تاپیک رو جزئی تر کنیم ...

با چه روشی باید یه برامه برای مارک ساخت ؟

دیتابیس؟

درضمن من میخام توی وبسایت این مارکت ، هیچ محتوای خاصی نشون داده نشه به جز یه متن کوچیک که توش نوشته برا استفاده باید اپلیکیشن رو دانلود کنید ،و لیک دانلود هم زیرش

خب حالا هرکی مرده بیاد وسط یه چیز بگه بینم کیا حرفهای هستن

منم دقیق نمی دونم ولی اینو می دونم دیتابیس به صرفه نیست و کاربر فقط محصولات رو زمانی بتونه ببینه که آنلاینه 

برای دریافت اطلاعات میشه از Json استفاده کرد 

به عنوان مثال من کاربر بخواهم قسمت تازه های سایت رو نگاه کنم تو برنامه از یک کوری از دیتابیس هاست برای ایجاد جی سان قسمت تازه ها درست می کنیم و نرم افزار لینک اطلاعات رو دریافت می کنه (لینک جی سان) و اطلاعات تبدیل به قابل خواندن می کنه و نمایس

شما اطلاعات دانلود نرم افزار های موجود در مارکت  رو فقط از طریق جی سان بفرست و توی سایت اطلاعات دانلود را قرار نده و فقط اطلاعات برنامه باشه

لینک ارسال

من دقیقن هیییچی از جی سان بلد نیستم تاپیک یا وبسایتی هست که json آموزش بده ؟

خیلی ممنونم ازتون

لینک ارسال

سلام- پیام خصوصی قاطی کرده من هرچی میفرستم نقل قول فقط میفرسته

عید بر شما مبارک

یک سایت برای راحتی کار : http://jsoneditoronline.org/

نمونه جیسون که تو سایت بالا کپی کنی تست بزنی :

{

"test": [

{

"picture": "www.folan.jpg",

"name": "programer"

},

{

},

{

}

]

}

بیشتر کارهای شما باید تحت وب باشد . جیسون فقط برای اندروید به کار میره و اصلا ربطی به سرور نداره .

شما کافیه یه فایل html درست کنید کد بالا رو کپی کنید . داخل سرور کپی کنید با استفاده از jsonparser که گفتم لینک رو بش بدید ! ساختارشو تعریف کنید که تو سایت کلیدستان هست .

کمکی از دستم بر میاد همین بود :)

یا حق

لینک ارسال

خیلی ممنونمن چون هیچ آشایی با جیسون نداشتم ، اصلا ذهنیتی هم ازش ندارم

پس باید من برای هر اپلیکیشن یه صفحه ی html بسازم و با استفاده از اون جیسون که توی برنامه نوشتم و همون کلاس jsonparse اون رو دریافت کنم

عیول 

ممنون

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...