habibn

منو کشویی مانند برنامه بازار

7 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام منو کشویی مانند برنامه بازار  که با کلیک بر دکمه اکشن بار از سمت راست منو میاد ،کدشو می خواهم یا اگر نیست بگید چطور می تونم درست کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بهتره با  android.support.v4.widget.DrawerLayout  اینکار را انجام دهید به این دلیل که دارای امکانات زیادی میباشد و میتواند تمام نیازهای برنامه شما را براورده نماید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

به خدا دیگه هیچی نمیتونم بگم ! بهترین آموزشو گذاشتم

http://p30droid.com/Thread-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-NavigationDrawer-%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%86%D9%BE

سلام من هر چی کدتون رو نگاه کردم چیزی متوجه نشدم شما با چه برنامه ایی برنامه شو نوشتید کداش با اکلییپس فرق می کرد

بهتره با  android.support.v4.widget.DrawerLayout  اینکار را انجام دهید به این دلیل که دارای امکانات زیادی میباشد و میتواند تمام نیازهای برنامه شما را براورده نماید

سلام اموزشی در این مورد سراغ ندارید و اینکه این کتابخانه همه ی نسخه های اندروید را ساپورت می کنه یعتی از ایپی 16 به بالا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

Android Studio :||||||||||||

خب عزیز من بعضی چیزا دیگه کتابخانش برای ایکلیپس نیست ! شما با اندروید استودیو درست کنید بهتره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

Android Studio :||||||||||||

خب عزیز من بعضی چیزا دیگه کتابخانش برای ایکلیپس نیست ! شما با اندروید استودیو درست کنید بهتره

برنامه من با اکلپیس هست راهی نداره استفاده اش کنم تو اکلیپس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

مشکل شما با اندروید استودیو چیه ؟! شما نصب کن اندروید استودیو قابلیت افزودن پروژه ایکلیپس داره ! کمکی بود در خدمتم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری