رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

نحوه قراردادن چندین WebView در یک صفحه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام توی یک صفحه از چندتا (مثلا بیش از 10تا) WebView استفاده کنم.

و اینکه وب ویو خودش دارای اسکرول هست و منم میخوام از اسکرول برای تمامی WebViewها (عقبشون) که مثلا کاربر متن اولو خوند به متن دوم بره استفاده کنه.

چطور باید این کار رو انجام داد؟

مثلا عکس زیر رو ببینید میخوام یه همچنین کاری رو انجام بدم.

چطوره؟

[align=center]ir.irani2.jpg[/align]

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

این با وب ویو نیست از لیست ویو سفارشی استفاده کرده. شما با وب ویو میخواین درست کنین؟

لینک ارسال

چطور میشه همچنین چیزی رو درست کرد؟

با وب ویو چی؟

اما وقتی که از وب ویو استفاده بشه اسکرول کلی کار میکنه و اسکرول وب ویو کار نمیکنه.

لینک ارسال

خب برای این کار معمولا از تکست ویو استفاده میشه. شما توی سایت لیست ویو سفارشی رو سرچ کنین اموزشش هست. به اون طریق وقتی تونستین لیست و بسازین دکمه هایی که لازمه رو هم راحت میتونین توی هر آیتم قرار بدین. البته شما یه نمونه میسازین مثلا یه تکست ویو، یه دکمه کپی و شیر. وقتی محتوا رو برنامه نشون میده بر اساس مدلی که شما قرار دادین ایتم ها رو خودش نشون میده

لینک ارسال

خب برای این کار معمولا از تکست ویو استفاده میشه. شما توی سایت لیست ویو سفارشی رو سرچ کنین اموزشش هست. به اون طریق وقتی تونستین لیست و بسازین دکمه هایی که لازمه رو هم راحت میتونین توی هر آیتم قرار بدین. البته شما یه نمونه میسازین مثلا یه تکست ویو، یه دکمه کپی و شیر. وقتی محتوا رو برنامه نشون میده بر اساس مدلی که شما قرار دادین ایتم ها رو خودش نشون میده

حالا من متن هام رو توی فایل های html گذاشتم.

چطوری باید فراخوانی کنم برای TextView؟

و اینکه مثلا توی یک دکمه میخوام از 10 تا 20 تا شعر استفاده کنم که برای هرکدوم یک فایل html هست.

لینک ارسال

بجای dashb_itm شما باید لایه ای که وب ویو شما قرار داره رو بزارید

و کد رو کامل در جای باید قرار بدید که لیست ویوی شما رو لود میکنه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...